Middle-Earth: Shadow of War

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od racecar »

http://store.steampowered.com/app/62958 ... er_Bundle/

Uz to zacina. Co tam po mikroplatbach, ale nejake loot chesty a xp boost vyzera ako dobra sracka.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od HEAD »

Vypada to dost hnusne.Nastesti to na 1080TI beha kolem 90fps ve 1440p max.Na 1070 jen kolem 50fps..
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Dr.Evil »

Já si ještě dotahuju ten balíček textur, abych je mohl dát na Ultra. Hrát to budu na 50" telce v 1080p s XONE ovladačem. Jen sem zjistil, že asi nebudu moct mít všechno na Ultra, protože pak mě nestačí o 74MB videopaměť. Ale zase když dám kvalitu stínů z Ultra na High, tak se hned cca 500MB videopaměti uvolní. Ještě si pořádně projdu to nastavení, co má jakej vliv na co.

Edit:
Tak sem dal všechno na Ultra v 1080p a ikdyž mě ta videopaměť "přetíká" o těch 74MB, tak nevím jakej negativní vliv by to mělo mít, ale jede to stabilně 60FPS. Možná je tam nějakej bug a jen to špatně počítá.

Mám odehranejch asi 30 minut a zatím se mě to líbí moc. Jedničku sem dohrál 2x i se všema DLC a tohle mě bude bavit stejně, možná i víc. Zatím nemám hře co vytknout.
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od AllowedCry »

Docela zábavná hra, hraji na ovladači a na něm se to dá.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od orgasmic »

Bude multiplayer?
Asus Rog Strix G18
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Hladis »

MP tam je, ale je k nicemu. Jinak hra zabavna jako jednicka. Je to vesmes to samy jako jednicka, jen je toho vic na vyradeni se. Uz jen to vyvrazdovani skretich sefu me bavi tak, ze v pribehu jdu dost pomalu dopředu. Ten pribeh není moc pro Tolkienovy puristy a je to klasicky Bcko, ale o nej tam jde spis aby ta hra mela nejaky ramec a posouvalo se to dal.
Obrázek
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Mac302 »

Lidi přemýšlím o koupi, jak to tam je přesně s těma mikrotransakcema? Už teď jsou hry, které mám koupené a jsou tam také mikrotransakce, ale nikdy mě to neomezovalo ve hře jako takové. Tím chci říci, jestli to funguje tak, že se musím modlit, aby mi něco padlo, co mě posune dál ve hře a nebo se jedná většinou o zanedbatelná vylepšení, a i bez toho to lze hrát na 100%.
na metacritic to schytává totiž od lidí nehorázny hate (score 2,5 z 10), ale recenze jako takové jsou kladné....

Pokud je tam ale přesně takový styl, že budu muset farmit týden, aby mi padl nějaký item a ještě to nebylo na 100%, a bez toho hra bude na určitém levelu téměř nehratelná (těžká), tak to nemám zájem a akorát by mě to vytáčelo. :x

Do konce roku už nevychází nic pro mě zajimavého a tak přemýšlím nad touhle gameskou. :-) Díky za odpověď.
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Hladis »

Metacritic je uplne mimo :roll: Zadny mikrotransakce nepotrebujes, nic platit nepotrebujes, zadny grind, kde potrebujes platit to není. Cela ta afera je bullshit. Pokud se ti libila jednicka, tady dostanes vetsi naloz.
Obrázek
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Mac302 »

Hladis: Děkuji za odpověď, já jsem jedničku nehrál, jen mě ta hra zaujala. :-)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Hladis »

Muzes se mrknout na gameplay a zhodnoceni třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=Tpa2LCtLNPQ Pokud jsi jednicku nehral, ale bavi te poradna rubanice s kosenim tisice skretu, kde muzes vypnout mozek a bavit se, tak je to super.
Obrázek
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od Mac302 »

Hladis píše:Muzes se mrknout na gameplay a zhodnoceni třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=Tpa2LCtLNPQ Pokud jsi jednicku nehral, ale bavi te poradna rubanice s kosenim tisice skretu, kde muzes vypnout mozek a bavit se, tak je to super.
Nelituji koupě, původní díl jsem sice nehrál a ani nejsem nějaký velký fanoušek pána prstenů, ale hra je suprová! :) Na steamu jsem dokoupil jen starter bundle, jinak nic víc.

Mám vystaráno na dosti chladných večerů. :-)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od spajdr »

No to koseni skretu je stylem zabijes deset a objevi se dalsich deset, ne stovka najednou, nuda :-)
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od luke777 »

Na jednicku je akce za 9 ecek
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od racecar »

Ved GOTY stoji 3.9€ tak to je akcia ako oci. Inac si OT v zlom topicu.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Middle-Earth: Shadow of War

Příspěvek od RaZZoR »

Sice je to skoro stejný jak jednička, ale dobrý. Jasně nejlepší devizou sou náčelníci a kapitáni, jeden měl pirátskou čepici a zpíval a další mi svoje výhrůžky veršoval. Pobavilo :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“