Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TrollZor »

bedny na klíč mám hozený na trhnu i když dostanu hovno tak mi aspoň nesmrdí v inventáři.. tak mě o hadry taky nejde.. spíš mě šlo o to že tolik beden pohromadě mohlo dát aspoň nějaký drahý item co bych hnedka prodal ale hovno velký :D
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Bouner »

Jenže kdo to přes ten jejich drbnutej steam má prodávat po 1 :D .
Jinak některé ty twitch skiny jsou celkem fajn. Teď ještě Intel dává nějakou bundu k pár věcem, ale ještě jsem neviděl jak vypadá.
Poslední dobou mám nouzi o lidi ( dovolené atd :D ) tak kdyby někdo chtěl zahrát: https://steamcommunity.com/id/RaynerL/ Faceit zatím nemám :´(
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

Obrázek
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od stoRmjE »

nějaký info o skinech?
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

:-D
Obrázek
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od tatka.troy »

dotaz - kde nejlíp koupit pubg? Vim že byla akce za 20 dolaru nebo euro ale předpokládám že za mín to neseženu
s Intelem na věčné časy
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

Proč si to kupovat, když je Fortnite free a lepší? :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od madPav3L »

tatka.troy píše:dotaz - kde nejlíp koupit pubg? Vim že byla akce za 20 dolaru nebo euro ale předpokládám že za mín to neseženu
https://isthereanydeal.com/#/page:game/ ... tlegrounds
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

Tuším aj niektorí streameri majú zľavové linky na nákup PUBG z čoho dostávajú nejaký hooodne velký cut (tuším 50%?). Minimálně Mazi měl, not sure jestli je to furt aktivní.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od tatka.troy »

jo mazi měl a už nemá - respektiva sem sehnal o chlup mín - tjs za 13 €
s Intelem na věčné časy
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TrollZor »

RiCK píše:Proč si to kupovat, když je Fortnite free a lepší? :mrgreen:
sice je free ale lepší nevím, to je názor jedince, pro mě je fort.. totální píčovina, jsou to odlišné hry a společný mají jenom jedno a to že jsou obě battleroyal
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Walker1134 »

Jenom upozornění název tématu zní: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)
Takže žádný srovnavacky ci flame s Fortnite!

Po dlouhé době, zase nějaké výhry v duu FPP, nová zbraň se mi líbí. Nevi někdo kdy bude ta 2x2 mapa??
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TrollZor »

2x2 mapa ? má být normal 8x8 sněžná ne ?
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

asi mysli tu trening mapu, daval som tu odkaz
a sa mi zda ze snezna bude tusim 6x6 :?:
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od tatka.troy »

moje první hra v solu 29/91 a druhá hra 11/91 na zonu - bohužel ještě to nemám naučený, jinak tam jen běhám a co najdu to beru - takže jak nějakej křovák
s Intelem na věčné časy
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

TrollZor píše:
sice je free ale lepší nevím, to je názor jedince, pro mě je fort.. totální píčovina, jsou to odlišné hry a společný mají jenom jedno a to že jsou obě battleroyal
Neber to tak vážne :mrgreen: F... jsem v živote nehrál :-D

Nějaké změny za poslední 2-3 měsíce? Netcode, server-klient zmeny, k lepšímu?
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Bouner »

Netcode je pořád totální odpad, ale jinak prý zlepšovali nějaké server-side věci, ale moc se mi nezdá že by to pomohlo :D ... spíše už by mohli opravit házení granátu vůči animaci a né pořád určovat směr podle toho kdy zmáčknu myš :D .. uplně miluju házet granát skrze záda a divit se kam zmizel jelikož jsem se stihl rychle otočit :D .
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Walker1134 »

Lagy jsou daleko menší po poslednim velkem patchi cca pred mesicem, kdy pred patchem normalka 100-170ping tedka kolem 40-80ms je to daleko lepš, už neumírám až za zdí, letadlo se nevraci zpátky, s těma granatama souhlasim to by měli spravit no, jinak se mi hraje dobře, hlavne potom co mi konečně fungujou mířidla na podržení ne na kliknutí :lol:
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Ptolemaya
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. kvě 2013
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Ptolemaya »

:D Nasi zastupci :D https://clips.twitch.tv/PolishedShortMallardLitty Spajk a Mazarini :D Drzte jim palce
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

jj no , šak vcera poslal kamoš co tam je fotky, ako im dali repraky za hlavu, takze komunikacia
bola super cez mikrak :roll:

Obrázek

tož Nikolaj si vcera isiel svoje no :-D
https://clips.twitch.tv/SneakyFineDaikonFloof

ale Spajkos poťahal, tak postupili :roll:

sice na Maziho by som nemal nadavať aby mna nekiknul so svojho discordu :-D
Obrázek
____

This is more than just a shooting range. It's a 2x2km map to practice your parachuting, master parkour obstacle courses, and more. Welcome to PUBG's Training Mode.
https://twitter.com/PUBG/status/1035587636939771904
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“