Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od rbclass »

nejde ti vynutit AA cez ovladac ?
3tp2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2012

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od 3tp2 »

Jako myslíš ve hře dát antialiasing na very low a vynutit přes ovladač?
CPU: Ryzen 7 7800X3D MB: Gigabyte B650 Aorus Elite Ax RAM: Corsair 2x16Gb Kit 6000Mhz DDR5 GPU: Inno3D Rtx 4070Ti X3 SSD: ADATA Xpg Sx6000 + Kingston A2000 PSU: EVGA SuperNova 750 G2 CASE: Nzxt H440 Monitor 27" AOC A27g2s 165Hz
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

AA daj na ULTRA + ked chces tam v driveroch vynuť AF

my riešime ine veci v PUBG ako AA :-D
https://youtu.be/tQ4A1F-KxY0

a furt keď pijem vino niekde v budke , tak mne otravujou :roll:
https://youtu.be/3GwlplYE2Kk

inak ja mam AA na HIGH a kaslem na to , ale radsej to riesme tu:
https://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php ... &start=300
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Sobo »

Tak jsem si to nakonec koupil. Gameplay neni spatny (az na milion idiotu, co jsou schopni doslova pul hodiny v kuse sedet v baraku ve skrini a nepohnout se ani o centimetr).

Ale co je to KURVA za bug pri joinovani matche? Zasekne se to na cerne obrazovce s logem PUBG a konec... Dokonce je to tak vyjebane, ze ta hra v uzasnych Windows 10 proste nejde killnout. Muzes se posrat, ale PUBG proces proste nezabijes. Jedina sance je odhlasit uzivatele anebo full restart. Kdyz se to stava asi kazdou ctvrtou hru, tak mi fakt nehorazne pije krev.

Nejdriv tri ctvrte roku v early accessu a tedka pres 2 mesice nebo kolik v release verzi. Takhle opravdu vypada release ready kvalita, tak urcite.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Walker1134 »

To se mi nikdy nestalo, každopádně souhlasím s tím že když se nějaká hra bugne tak proč kur*a v roce 2018 ve win 10 nefunguje alt+tab, nebo nejde najet na správce úloh, to mě někdy vytáčí...
Spíš mě v pubg sere ten debilní antialiasing co všechno rozmaže a hlavně to že některé textury se načítají až ve hře, a mění se render stromů když přiblížím scope, jinak je to celkem dobrá hra :lol:
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
lostsoul
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2013
Bydliště: Brno

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od lostsoul »

Sobo píše:Tak jsem si to nakonec koupil. Gameplay neni spatny (az na milion idiotu, co jsou schopni doslova pul hodiny v kuse sedet v baraku ve skrini a nepohnout se ani o centimetr).

Ale co je to KURVA za bug pri joinovani matche? Zasekne se to na cerne obrazovce s logem PUBG a konec... Dokonce je to tak vyjebane, ze ta hra v uzasnych Windows 10 proste nejde killnout. Muzes se posrat, ale PUBG proces proste nezabijes. Jedina sance je odhlasit uzivatele anebo full restart. Kdyz se to stava asi kazdou ctvrtou hru, tak mi fakt nehorazne pije krev.

Nejdriv tri ctvrte roku v early accessu a tedka pres 2 mesice nebo kolik v release verzi. Takhle opravdu vypada release ready kvalita, tak urcite.
Mám ten samý problém, takže sám nejsi.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Michal86 »

me se to taky sralo... najel jsem na steam a opravit mistni soubory a od te doby je to lepsi. Pořád me ale zlobi nabijeni. Obcas musim zahodit zbran a zase si ji vzit.. ale stop OT. tohle patri do technicke stranky hry.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Frostys »

Walker1134 píše:To se mi nikdy nestalo, každopádně souhlasím s tím že když se nějaká hra bugne tak proč kur*a v roce 2018 ve win 10 nefunguje alt+tab, nebo nejde najet na správce úloh, to mě někdy vytáčí...
Ale on se otevře, jen ho nevidíš přes hru. Normálně po slepu pak můžeš proces Tslgame.exe (nebo jak se jmenuje) prostě killnout. Takže jak se ti hra zasekne při loadingu do hry, tak ctrl + shift + esc, klik na klávesnici tsl a delete, enter... když dáš rovnou ctrl + alt + del, tak se ti ale přece taky otevře menu ve kterém si klikneš Správce úloh a pak už se normálně můžeš alt tabovat.
Nebo máte až tak unikátní chyby? Mi to takhle jde killnout vždy :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Dadu
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2010

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Dadu »

A máte nastaveného správce úloh jako vždy navrchu?
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

IEM Katowice PUBG Invitational
https://www.twitch.tv/esl_pubg
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Walker1134 »

Easy dneska na potřetí s kámošem :lol: FPP only :mrgreen:
Obrázek
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
rAA
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2014
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od rAA »

Tak vcera zas povedene solo ,zakonceno peknym granatem a M24 s tlumicem xDD
https://www.youtube.com/watch?v=Igeabe09oko
https://www.youtube.com/watch?v=daybf7Yt-ew
https://www.youtube.com/watch?v=GKUZ7w0jFHU
Ten typek co kempil v ty ruine tak mel tu m24 xD
i9 9900k 5GHz 1,288V ,EKWB set cpu, ROG Maximus XI CODE ,RTX ASUS Strix 2080Ti ,DDR4 GSkill bdie 16GB 3466-13-14,M.2 Samsung 960 EVO 500GB,970 PRO RM850i Corsair,case BeQuiet! Dark base PRO 900 rev.2,ASUS PG279Q,Logitech G910+ Orion Spark
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od RiCK »

Moc toho nezabijem, niekedy ani nevystrelím :D Primárny cieľ je dostať sa do top 10 :D
Obrázek
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

@rAA- ja sa SR zbrani bojim :D , pouzivam skoro only iba AR zbrane, SR+ vybavu davam spoluhračom

@Rišo : ja podobne , pomaličky idem na rating UP+

Obrázek

Obrázek
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

rAA
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2014
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od rAA »

Rick > me se dari takhle jen kdyz jedu solo,kdyz jedem squad tak se vetsinou vezu :D
blaho > no me SRka typu Karka atd, bavi a nejvic je kdyz se ti povede nekoho killnout ,kdyz bezi :)
i9 9900k 5GHz 1,288V ,EKWB set cpu, ROG Maximus XI CODE ,RTX ASUS Strix 2080Ti ,DDR4 GSkill bdie 16GB 3466-13-14,M.2 Samsung 960 EVO 500GB,970 PRO RM850i Corsair,case BeQuiet! Dark base PRO 900 rev.2,ASUS PG279Q,Logitech G910+ Orion Spark
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

tak na SR treba pevnu ruku a rozvahu , my alkoholici mame s tym problem :lol:
rAA
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2014
Bydliště: Praha

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od rAA »

:-D me se asi po par drincich vodky s žusem hraje líp :-D :-D
i9 9900k 5GHz 1,288V ,EKWB set cpu, ROG Maximus XI CODE ,RTX ASUS Strix 2080Ti ,DDR4 GSkill bdie 16GB 3466-13-14,M.2 Samsung 960 EVO 500GB,970 PRO RM850i Corsair,case BeQuiet! Dark base PRO 900 rev.2,ASUS PG279Q,Logitech G910+ Orion Spark
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

zahraj na Rating 2500++ a budeš brať aj koks :lol:
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Michal86 »

koukám že včera zase resetovali bodování, že by season 3?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“