GTA V online

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
TOMIKK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2011

GTA V online

Příspěvek od TOMIKK »

Zdravím hledám 3 schopné hráče pro runny v heistech.... je tam 2x $ a 2x xp... dejte sem vědět a nějak se domluvíme 8)
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: GTA V online

Příspěvek od GROO »

No nevím, jestli někoho seženeš. Heisty už moc netáhnou. Když je 2x GTA$, tak v Pacstanu při fér dělení dáš cca 700k za hodinu a půl. To dám sám jen s CEO import/Export a MC výrobnama za hodinu až hodinu a půl taky a bez rizika, že to někdo podělá.
Kdyby se dal opakovat Mastermind challenge i s bonusem 10M tak bych šel, ale takhle se asi moc lidí neozve.
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online

Příspěvek od serizovatel »

Chlapi, někdo ochotný kdo mě vysvětlí jak spustit v online Motor Wars? Nehraju gta5 jsem koupil abych jen omrknul, v online jsem, oběvil jsem se po roce někde na skále kde jsem před rokem skončil :) ale uniká mě kde spustím ten nový mod, četl jsem info a mohlo by mě to bavit :)
Chybí mě jednoduché menu" hrát Motor Wars" možná mě unikají i jiné pěkné mody.
Díky
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
TOMIKK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2011

Re: GTA V online

Příspěvek od TOMIKK »

https://www.gamefaqs.com/boards/805602- ... e/72735492

To actually launch the new adversary mode you will hit Options on your controller then go to Online > Jobs > Play Job > Rockstar Created > Adversary Modes and look for Slasher 1-5

akorát budeš hledat Motor Wars
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online

Příspěvek od serizovatel »

Hele díky, mám tam těch modů hodně v tom Adversary Modes ale ten Motor Wars tam prostě nemám :(
stahoval a instaloval dnes
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online

Příspěvek od serizovatel »

Tak už jsem v Motor Wars byl při vyhledávání jobs ale samostatnou položku Motor Wars v Adversary nemám to je ok?
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
TOMIKK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2011

Re: GTA V online

Příspěvek od TOMIKK »

v tom už ti neporadím :D mě už to přestalo bavit :D tak jsem si stáhl cheaty a dělal píčoviny až jsem dostal perma :D
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“