Far Cry 5

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Far Cry 5

Příspěvek od blaho »

Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

Tak ty teasery jsou uchylny :D Vypada to na genocidu nejakych krestanskych fanatiku (to zas bude shitstorm), ale dulezitejsi bude, jak a zda se zmeni nejak system https://games.tiscali.cz/oznameni/ve-fa ... ane-297794
Obrázek
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Xnovic »

Na to jsem fakt zvědavej.. Čtyřka byla jen klonem trojky, ale obě mě bavili, Primal jsem si ani nekupoval, takže doufám, že tohle nebude jen další kabátek pro trojku..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

Ja hral vesmes jen jednicku a ctyrku a ctyrka mi stacila na to, abych nejaky klon jako Primal nehral. Pokud bych hral uz trojku, tak bych asi nehral ani ctyrku. Ten system je po case dost stereotypni nuda. Takze pokud nedojde k nejaky zasadnejsi zmene a bude to jen další reskin, tak to urcite nevezmu.
Obrázek
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Xnovic »

Tak trojka byla fajn. Čtyřku jsem hrál, pač jsem jí měl za 400Kc, trojku ke GPU zadarmo.. Ale obě hry by mohli bejt o dvě třetiny kratší... Bylo to pořád stejný.. Obsaď základnu, obsaď věž, pak zase základnu a pak zase věž..
Na Primal jsem neměl kvůli tomu ani chuť..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

Uz u ctyrky jsem nekde za polovinou zacal zívat a dojel to vesmes z povinnosti. Ten svet byl az moc velky a obsah dost plytky.
Obrázek
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Far Cry 5

Příspěvek od zombux »

já Primal ani neprocházel, zkoukl jsem Agraelův Let's Play :mrgreen: čtyřka mě hodně bavila tak do půlky, pak už toho bylo moc. trojka zrovna tak.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Eddward
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2009
Bydliště: SVK - Košice

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Eddward »

Far Cry 1 z roku 2004? Ach ako som obdivoval grafiku ked som mal vykonejsiu grafiku a dal vyssie detaily. Potom este pridali patch ktory zrealnil vodu. Bolo to super. Presiel som to minimalne 2x. Stary dobry prvy CryEngine.
Far Cry a potom Doom 3 v tom roku si jedine pamätam. To boli hry kde to uz vazne vyzeralo dobre.
Far Cry 2 si pamätam tiez, to uz nebolo to iste Far Cry. Crytek presiel ku EA a Ubisoft sa nechytal. Pamätam si akurat zaujimave moderne efekty ohna a horenia. Myslim ze som to nedohral, lebo som sa niekde zasekol :D
Far Cry 3 som presiel cely. Na prekvapenie ma to aj celkom bavilo, mozno preto ze som dlho nic podobne nehral. Far Cry 4 som len vyskusal na par minut a viackrat som to uz nezapol, netusim preco. Primal som nehral vobec.
Intel Core i7 8700K @ 4.8Ghz + Noctua NH-D15 | 16GB DDR4 3200Mhz CL15 Corsair | MSI Z370 GAMING PRO CARBON | MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 2.1/15.5Ghz
Crucial MX500 2TB | Samsung 970 EVO Plus 500GB NVMe | Seasonic Prime Ti Ultra 750W | W11 x64 Pro | Fractal Define R4 Black + 3x NF-A14 | DELL U2515H 1440p

Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Time Spy: 11 610
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 5

Příspěvek od AllowedCry »

Zrovna Primal je super zpestření, dokonce sem v něm udělal skoro všechny vedlejší questy, což se o 2-4 nedá říct zdaleka :-D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Paul »

Jednička je klasika, ikdyž trochu pochroumaná (mutanti).

Dvojka je nejlepší a designově nejzajímavější, ale taky trochu pochroumaná (instant respawn, slabší příběh).

Trojka byla super. Sice víc gamey a méně ambiciózní, ale celkově solidně zmáknutá.

Blood Dragon byl 80s reskin trojky, nic moc.

Čtyřka byl další reskin trojky, ještě slabší.

Primal byl další reskin trojky, po slabý čtyřce už jsem ignoroval.

Jestli bude pětka další reskin trojky, tak to potěš. Ale pokud bude pětka něco ambicióznějšího (a dělá to zas Clint Hocking, který se konečně vrátil do Ubi), tak by to mohlo být zajímavé. Zasazení do Montany mě rozhodně láká.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Yamwen31
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. pro 2016

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Yamwen31 »

Jednička byla super, ale ty mutanti to dost zkazili. Škoda, že to nenechali jenom proti vojákům. Dvojka mě štvala, jak pořád se znovu a znovu objevovali ty nepřátelé na základnách, kde už jsem je jednou zabil. Jinak trojka mě hodně bavila. Ten záporák tam byl super. A další díly už jsem bohužel neměl možnost vyzkoušet(slabý pc), ale tohle vypadá celkem zajímavě. Snad to bude dobře udělaný. Trochu jsem ale doufám ve western. Ten by byl super. :)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Thellwin »

Mě ta pětka zaujala, ovšem nesmí to být (jak už tady padlo) jen další reskin 3/4/Primalu. Trojka mě bavila, čtyřku jsem začal, ale po zjioštění, že budu hrát trojku v jiném prostředí s minimem změn, jsem to asi po 2 hodinách vzdal.
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Swat »

Mě nejvíc bavila dvojka, ta byla taková správně syrová, když to člověk dal na těžší obtížnost, tak to byl kolikrát dobrej boj o přežití.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Far Cry 5

Příspěvek od fmx rider »

Far Cry 5 - Announcement Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=PI-1KTy0pOA

Tady nějaké info v češtině
http://www.hrej.cz/novinky/2017/05/26/p ... -tu-44544/

Docela mě překvapilo (jestli je to pravda), že Far Cry 5 použije CryEngine.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

Trailer udelany super, ale stejne nerika nic jaky bude herni system. Ale s tim Cryenginem me to zarazilo. V clanku je napsan "CryEngine 3. generace.", jenze ona je uz verze 5. Proc by to Ubisoft delal na stary verzi a ještě když mají vlastní enginy ? Taky vzhledove to vypada na klasicky Ubisofti assety. Spis se jedna stale o Dunia a ten vychazi z Cryenginu a Cryengin je diky tomu i zminovan v titulcích (Based on Cryteks original Far Cry.....) , z cehoz asi někdo (nejspis chybne) vykoumal, ze to ma udajne bezet na Cryenginu.
Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Paul »

Je to Dunia.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HĘŁŁĘR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2007
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Far Cry 5

Příspěvek od HĘŁŁĘR »

Mě se hodně líbí kooperace kampaně ve 2 :) v podobný nápad mimochodem doufám i s oznámením a příchodem Dragon Age nového :)
CPU: Core i9-10850K (5,2GHz) ; Chladič CPU: NOCTUA NH-D15 ;MB: GIGABYTE Z490 GAMING X ; Operační paměť: Patriot Viper Steel Series KIT DDR4 4400Mhz CL19 (32 GB) ;Grafická karta: MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X 10G OC ; Zvuková karta: Sound Blaster Z ; Disky:(1)Samsung 970 EVO PLUS 1TB M.2, (2) SSD Kingston Now A400 480GB, (3) Samsung 960 EVO 250GB M.2, (4) HDD WD 1TB, (5) Seagate BarraCuda 2TB ;Zdroj: Corsair HX1200 80 PLUS Platinum ;OS: Win 10 64bit. ;Case: Fractal Design Define 7 XL Black - Dark TG ;Monitor: Asus ROG SWIFT PG278QR 27" ;Repro: Logitech Z-5500
drundur
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 05. úno 2017

Re: Far Cry 5

Příspěvek od drundur »

tak far cry mi poslední díly přijdou jako to samé, hlavně pořád ta samá výplň... a u 5tky to podle prvního traileru/teaseru vypadá na zase to samé akorát pozměněný příběh... no nevím už far cry přestávám věřit....
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Swat »

Mě nejvíc vadí ty jejich fetovací intermezza - hulení, houbičky ve trojce atd. S tím ať se jdou fakt bodnout. FC3 a 4 nejsou špatný, ale chtělo by to zvolnit tempo, děje se tam toho příliš mnoho a někdy to až kazí atmosféru, prostě akce za každou cenu. Proto jak říkám, za mě zůstává nejlepší FC2. Tam byl na hovno ten rychlej respawn AI, ale je na to mód, kterej to zpomaluje a pak je FC 2 i po letech pecka.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Far Cry 5

Příspěvek od racecar »

"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“