ark Survival Evolved - ochočení-povely

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

ark Survival Evolved - ochočení-povely

Příspěvek od anti.77 »

Dobrý den,hraju tuto hru (Ark) už přes 300 hodin(single) ,mám level 74 ale bohužel si nedokážu poradit s ochočenými létajícími tvory ...... měl sem dva Argenty (jako orel) a nastavil jsem reakce agresivní - odletěl za boje a už jsem ho nenašel,u druhého jsem nastavil neutrál - to samý ..... pak jsem ochočil dva pterodaktyly a nastavil jsem pasivní a zas něco přiletělo a zabilo je (nebyl jsem u toho ale našel jsem v mym "sídle" mrtvoly) ...... zkoušel jsem pískání ale to nezabírá,možná to mám blbě nastavený ... netušim ... ještě by mě zajímalo povolím-li putování,jestli se vrátí,nemám na to odvahu :-D ..... pátral jsem po netu ale na tyto otázky nikde žádná odpověď ..... je-li tu někdo kdo hru hraje a má s tím zkušenost,prosím o radu či typy jak na to ...... dík za cokoli ...
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: ark Survival Evolved - ochočení-povely

Příspěvek od stoRmjE »

Ahoj, na to že máš 300 hodin, tak tohle je docela základ, ale pokud hraješ singl doma, tak by ti měli umřít jen když máš zaplou hru a ty, který se ztratí, tak by něměli být tak daleko, ale k věci.
Když nastavíš:
Agresivní - útočí na vše co uvidí, u ptáků nedávat.
Neutral - Zvířata se braní, pokud na ně někdo nebo něco zaůtočí. U ptáků nedávat.
Passive - Zviřata se nebrání vůbec, dávat u ptáku a zavřít je někam do klece..
Putovaní se davá pouze když chceš spářit zvířata, u hovnivála na fertilizery nebo u oviraptora, který pak boostuje zvirata, aby dávali víc vajíček. Oviraptora můžeš přetížit aby nikam nechodil :)
Ptáci nelítají, ale jen chodí při zapnutým putování.. Zvířata si můžeš označkovat čipem když se ti ztratí, pak je kdykoliv najdeš..
Doporučuji ti udělat ohrady, aby na ně nezaůtočily ostatní wild zvířata, nedejbože gigant :)
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: ark Survival Evolved - ochočení-povely

Příspěvek od anti.77 »

Dík,tady mi fakt manuál chybí :-D ,ohradu mám vcelku luxusní a velkou :-) .... já totiž furt budoval a kupil zásoby :-D ... jezdil sem na voru a sídlo mám u vody pod horou ,tak sem zvěř neochočoval .... teď mám dva ty lvy,jednoho kentosaura a už zas jednoho orla .... jen zkušebně a na "ochranu" s orlem lítám zatim pro kov a obsidian ...... tu klec si udělám,spíš garáž :-D :-) ..... ještě jednou dík
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: ark Survival Evolved - ochočení-povely

Příspěvek od anti.77 »

Giganta sem ještě nepotkal,mě největší bordel udělal alfa tyranosaurus,ten zničil i ty železný ostny a část pevnosti ....
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: ark Survival Evolved - ochočení-povely

Příspěvek od stoRmjE »

tohle znáš?: http://ark.gamepedia.com/ARK_Survival_Evolved_Wiki

Jinak bych ti doporučoval ochočit Quetzala, ale to v solu je docela hard, najdi si co nejmenší lvl a potom, až ho ochočiš, tak si mužes ochočit lehko další, postavíš na něj klec a a do toho je budeš chytat .)
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: ark Survival Evolved - ochočení-povely

Příspěvek od Zofrenko »

tak stormje odpovedal asi na všetko, ešte taka vychytavka ktoru robim ja.. vtaka si možeš nechat na neutral ale prv si na neho nasadneš a piskneš mu follow na neake zviera ktore budeš mat zatvorene v base, napr dodo na pasiv... on ho bude akože nasledovat čiže neuleti ti preč, a rovnako na neutral sa bude branit.. plus určite si k base posaď aspon zopar bio turriet,, ak posadiš viac ak 6 bio turret a začnu sučasne strielat po neakom zvierati vytvori to push efekt bude ho to odtlačat a žiadne wild zviera sa k tvojej base nedokaže ani približit bude bio turretami pushovane až kym neumrie
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“