Assassin’s Creed Origins

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od ondra91 »

Nahráno cca 7 hodin a stejná spokojenost jako u ostatních ... tohle bude určitě jedna z nejlepších her podzimu, ubisoft se chytl za nos ... bravo :)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

Taky lovení je pecka. Pozorovat krokodýla, jak leží na břehu nehybně v bahně s otevřenou tlamou, to prostě nemá chybu. A kolikrát se mi stalo, že jsem potřeboval nějakou surovinu a než bych se pouštěl do souboje, tak jsem jen počkal, až se zvířectvo pomlátí mezi sebou. Pak jsem jen sebral srsti a nazdar.

Stačí sednout na velblouda a jen to pozorovat, jak to žije. Přesně ten typ her, co mám rád. Nikam mě to netlačí, můžu jít kdy chci kam chci, prostě to je ta hra, kde se ani nemusí nic dít a přesto člověka baví.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od CageJ »

je to fakt tak dobre?
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

Nejlepší AC celý série, alespoň za mě. Desítky questů, lepší systém soubojů, nádherná grafika a atmosféra. Člověka to pořád táhne dál po mapě něco objevovat. Řekl bych, že hlavní roli v týhle hře hraje Egypt a pak až Bayek.

Syndicate jsem nahodil po dohrání Unity a po pár hodinách to šlo z compu. Po Unity už mě ten Londýn prostě nebavil a věřim, že kdybych hrál nejdřív Syndicate, tak bych pak nehrál Unity.

Ale tohle je prostě jiný, jako ve svý době Black Flag. Určitě ne hratelnostně, ale ta všudypřítomná radost z objevování něčeho novýho a následná odměna, ta tam prostě je.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od racecar »

CageJ píše:je to fakt tak dobre?
Jop, je to super. Aj ja ako nie velky fanusik AC si uzivam. :wink: Podla steamu uz mam 27 hodin a este stale tam hram misie.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od spajdr »

AI je úplně dementní, jinak skoro není co vytknout.
Pro mě je to ale velké mínus a proto si jí nekoupím.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od racecar »

Hlavne tie kone s vozikom :-D . Stale s tym zrazam ludi v meste lebo neuhynaju.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

No ten povoz je hlavně blbej v tom, že se s ním nedá couvat.

Jinak ai dementní jak kdy. Třeba stealth je hodně zjednodušenej, aby byl zábavnej. Ale jinak v otevřenym boji mi zas tak dementní nepřipadaj, hlavně ty lučištníci na koních, ty jsou pěkně dotěrný. A pokud člověk taky nesedne na koně, tak se jen tak chytit nenechaj a normálně přede mnou na tom koni poodjedou, aby mohli vystřelit z luku. Proti přesile to jde kolikrát pěkně ztuha.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

Docela dlouho odolává warez scéně :-D
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od racecar »

Vobec by ma nehnevalo keby este dlho odolavalo. Nemozu to hrat vsetci. :)
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

Tak tak, za tuhle hru peněz nelituji. Jsem v 54 % a odehráno skoro 30 hodin. Good value for money.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od spajdr »

Swat píše:No ten povoz je hlavně blbej v tom, že se s ním nedá couvat.

Jinak ai dementní jak kdy. Třeba stealth je hodně zjednodušenej, aby byl zábavnej. Ale jinak v otevřenym boji mi zas tak dementní nepřipadaj, hlavně ty lučištníci na koních, ty jsou pěkně dotěrný. A pokud člověk taky nesedne na koně, tak se jen tak chytit nenechaj a normálně přede mnou na tom koni poodjedou, aby mohli vystřelit z luku. Proti přesile to jde kolikrát pěkně ztuha.
Ale jo no, obcas se clovek slusne zasmeje :D a obcas AI prekvapi.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od racecar »

Tak uz som to dokoncil (teda aspon main story a nejake side misie) LVL 39, 77% a 39 hodin - podla uplayu, na steame mam viac.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
PaulCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. bře 2012
Bydliště: Olomouc

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od PaulCZE »

V mém případě jde o těžkou ironii, věnoval jsem Origins zpočátku tolik času, že nyní jej už nemám téměř proč hrát. 99% postupu dosaženo téměř před třemi týdny (chybí mi kompletace stromu dovedností), lvl 40 dosažen třináctkrát, celková doba hraní (dle údajů profilu ve hře) 112 hodin. Nyní čekám především na výzvy bohů.
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Migl »

Je hodně velký rozdíl mezi PS4 verzí hry a PC verzí? PS4 verzi bych si mohl půjčit od kolegy z práce ale PC verzi bych musel koupit.. Nejsem si jistý jestli to za tu grafiku na PC stojí.

Mam I5 4590, GTX 970 a 16 gb ram

Díky za rady
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

Migl píše:Je hodně velký rozdíl mezi PS4 verzí hry a PC verzí? PS4 verzi bych si mohl půjčit od kolegy z práce ale PC verzi bych musel koupit.. Nejsem si jistý jestli to za tu grafiku na PC stojí.

Mam I5 4590, GTX 970 a 16 gb ram

Díky za rady
Mám stejnou konfig. a na max detaily mimo města 30-60 fps, ve městech 20-30 fps. Mě to neva a grafika vypadá nádherně a o dost lépe než na konzolích.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Migl »

30-60? to furt takhle lítá a nedrží stabilně třeba 50-60? A ve městě 20-30?! To je dost slabé tedy, dyť v doporučenejch je psaná GTX760 (což je teda divné)
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od racecar »

Doporucena na high, nie na ULTRA. To je sakra rozdiel, ale inac sa to oplati kupit. Egypt a jeho lokacie su krasne.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

Migl píše:30-60? to furt takhle lítá a nedrží stabilně třeba 50-60? A ve městě 20-30?! To je dost slabé tedy, dyť v doporučenejch je psaná GTX760 (což je teda divné)
Lítá a ne kvůli GPU, ale CPU, bez i7 je jedno jaké je GPU, CPU i5 to prostě nedává.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“