Assassin’s Creed Origins

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
petsild
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. črc 2012
Bydliště: Praha 10

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od petsild »

Loki5567 píše:Jsem to hrál cca 140 hodin a už to pak byla nuda, běhat a jen zabíjet. Co si tam dělal dalších 100 hodin ? :)
Přece prohlížel :D všechny ty památky.
schali
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2006

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od schali »

Včera dohrán CotP - stejná kvalita jako hlavní část. Celou hru považuju za etalon herního mainstreamu. Težko chtít víc. Je třeba pochválit ubisoftu vlastní engine, který by mu mohli ostatní studia jen závidět.
Už se těším na Odyssey, který snad bude pokračovat v nastaveném směru.
i7 12700KF | Asus Prime Z690-A | Kingston 32GB RAM DDR5 5200 Mhz | TUF RTX3060TI-O8G | 2x Samsung 970 EVO PLUS 1TB | Fractal Define S2 | Corsair RM 850x V2 | Logitech G Pro Wireless | Logitech G915 GL Tactile | NOCTUA NH-U12A + 5x NOCTUA NF-A12x25
2 PC - Asus Z97-AR | Xeon E3-1231v3 | 16 GB RAM | MSI 1060 Gaming 6G | MX500 500 GB | MX500 1TB |850 EVO 500GB | Corsair RM 550x | Fractal R4 | Samsung C24FG73
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od ketos »

Nedávno jsem koupil za levno season pass a musím říct,že super.Nemůžu se od toho odtrhnout.Už se ví,jestli v Odysey bude season pass placeny a nebo budou dlc for free?
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Loki5567 »

ketos píše:Nedávno jsem koupil za levno season pass a musím říct,že super.Nemůžu se od toho odtrhnout.Už se ví,jestli v Odysey bude season pass placeny a nebo budou dlc for free?
Pokud budeš mít tu základní verzi, nebude obsahovat Season Pass :) Já jsem dostal takový hype, že jsem koupil tu edici s tou soškou :lol:
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od ketos »

Jak se dívám tak jsem nikde nenašel pc verzi i se season passem.Jenom u konzolí vidím nějaké gold edice se season passem o_O Ještě počkám s nákupem a třeba se to objeví.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od madPav3L »

Season pass je v gold edici a teď s 50% slevou https://store.ubi.com/eu/game?pid=59245 ... rce=detail
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od HEAD »

Mam odehrano nakych 55hodin a abych rekl pravdu, tak je to uz celkem otrava.Snazim se delat kazdej otaznik na kazdy mape a uz z toho silim.Je to porad to stejny:
Zabit zvire/najit poklad/vyvrazdit pevnost a vedlejsi ukoly jsou porad jen nekoho zachranit/zabit/prinest.A to mam teprve odkrytou pulku mapy.
Jsem skoro 45lvl a dojedu hlavni pribeh + dlc a uz na to kaslu.
Ohodnotil bych to 70%
+Za prostredi a grafiku a ok hlavni pribeh
-silena repetetivnost
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Paul »

HEAD píše:Mam odehrano nakych 55hodin a abych rekl pravdu, tak je to uz celkem otrava.Snazim se delat kazdej otaznik na kazdy mape a uz z toho silim.Je to porad to stejny:
Zabit zvire/najit poklad/vyvrazdit pevnost a vedlejsi ukoly jsou porad jen nekoho zachranit/zabit/prinest.A to mam teprve odkrytou pulku mapy.
Jsem skoro 45lvl a dojedu hlavni pribeh + dlc a uz na to kaslu.
Ohodnotil bych to 70%
+Za prostredi a grafiku a ok hlavni pribeh
-silena repetetivnost
Jsem zvědav zda budou questy lepší v Odyssey. Teď ale hraju RDR2 a to je jiná liga, podobně jako Witcher 3 :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

V Odyssey je to totéž, nečekej zázraky. Jedu teď 80% času RDR1 a 20% Odyssey. Mě AC vždycky bavil jakožto notorickýho explorera a ani tady ta mapa nezklamala, ačkoliv už i mě to připadá až zbytečně velký. Nicméně co se týče questů, tak je to podobný, co píše HEAD. Nejdřív jsem si brousil zuby na 100% completion jako v Origins, ale asi to nedopadne, dorazim příběh a jdu na RDR2.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

A presne z tehle duvodu jsem Odyssey vynechal. U Origins me to stacilo a dalsi podobny nasup jeste ve vetsim meritku uz nee. Uz u Origins se mi to zaclo zajidat.
Obrázek
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Loki5567 »

Odyssey je slušný díl, ale jak se píše, ty vedlejší úkoly už mě taky nudí a tak to hraju prostě, když něco potkám, tak to vezmu :lol: spíš mě baví killovat ty kultisty a nebo prostě mít hledanost na 5 lebek :-D
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Ja jsem takovy ten typ hrace, co jde po 100% a co nema rad "bordel" (nejen) na mape a proste nejde mi jen hrat hlavni lini a zbytek ignorovat. To by me podvedome iritovalo, takze radsi Odyssey vynecham, protoze vim, ze bych to nejspis nedohral, je to repetetivni, hodne s Origins podobny a nudilo by me to k smrti. Proste Origins ok, dalsi podobny nasup uz ee (prostredi Egypta je taky pro me preci jen zajimavejsi nez Recko). Proto bych byl rad, kdyby se zase vratili do mesta (rikal nekdo neco o starovekym Rimu ? :D ). Ono stejnej duvod mam i u FC serie.
Obrázek
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

Mě v těch mapách dost baví něco hledat, prozkoumávat, procházet hrobky a sbírat loot, má to kolikrát krásnou atmosféru díky kvalitnímu ozvučení, sem tam souboj, vyčistit tábor stealth stylem, to je všechno ok, plus teď ještě lodě... Ale jako pro 100% dokončení abych musel těch táborů a hrobek vyčistit několik desítek, to je trochu overkill.. Jak jsem tu někde psal, AC a FC se nám bohužel stáčí směrem, kdy kvantita vítězí nad obsahem a tudíž i kvalitou, no.

Pro mě zůstává nejlepší díl série Black Flag a Origins, u těchhle dvou her jsem nejvíc pocítil 'wow' efekt. Ty lodě tenkrát byly něco úplně novýho a pak po těch dvou městech, když přišel Egypt, tak to byla taky pecka...
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od HEAD »

Tak jsem dohral prvni DLC hidden ones a je to vyrazne lepsi nez zakladni hra...Celkem smutny, ze DLC maj lepsi pribeh...
Btw druhy DLC je silene tezky.Jsem na 52lvl a prvni kletbu jsem zabil bez problemu.Druha kletba me ale sundala :o
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od HEAD »

Tak i druhy dlc dohrano.Podle me o dost horsi nez the hidden ones.Pribeh kolem bohu/faraonu a ve vsech tech jmenach jsem se ztracel a na muj vkus az moc dlouhy a roztahany.

Celkove hodnoceni tedy:
zakladni hra 70%
the hidden ones 85%
curse of pharaons 70%
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od rbclass »

Velmi dobra hra. Podobna,ale zaroven ina ako Oddysey.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Hladis píše:Proto bych byl rad, kdyby se zase vratili do mesta (rikal nekdo neco o starovekym Rimu ? :D ).
https://games.tiscali.cz/tema/spekulace ... tos-324995 Roma invicta !
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Raikkonen »

Tak jsme tu trilogii tipli dobře už po vydání Origins, akorát jsme netrefili historické období. Stejně mě ale trochu mrzí to časové zasazení Origins. Celá tahle trilogie se mohla odehrát okolo období Římské občanské války, z různých stran pohledu, navracejícími se postavami a byl by to vlastně dohromady jeden velký epický příběh (podobně jako Eziova trilogie, akorát s různými hlavními hrdiny). Když z toho Ubisoft nijak dál netěžil, tak by bylo zajímavější vidět Egypt mnohem dříve, třeba v období Nové říše.

Zasazení dalšího dílu do Říma není velké překvapení, když se o tom spekulovalo (stejně jak o Řecku) už od představení Origins. Spíš teď bude hádanka, kam se vrhne Assasin příště (vypadá to asi na rok 2021). Egypt a Řecko bylo u fanoušků hodně vysoko na seznamu vytoužených lokalit, tak jestli Ubisoft bude dál naslouchat, tak je dlouhodobě dost zájem o Asii - Japonsko, Čínu, Indii (i když poslední dvě už měly mizerné plošinovky). Možná ale po otevřených světech přijdou nejdříve městské díly, v Evropě by se mi líbila (mimo Prahy samozřejmě) třeba Vídeň v období napoleonských válek, Petrohrad, Amsterdam. Rád bych ale taky jednou viděl díl z latinské ameriky, třeba Mexiko, Brazílii v období získání nezávislosti (začátek 19. stol.). Viděl jsem taky nějaké spekulace s Vikingy, ale to si moc na Assasina představit nedovedu.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Stale je to spekulace, je treba pockat na oficialni prohlaseni a ten obrazek vypada jako montaz 3D modelu antickyho Rima s orlem. Rim byl na vrcholu za cisarstvi prave v obdobi Traiana, Hadriana a Marka Aurelia, tedy zasazeni do tyhle doby by melo byt nejlogictejsi. Pred cisarstvim za obcansky valky byl Rim stale vcelku nevzhledna dira a chybely by tam ikonicky stavby.

Co se toho Egypta tyka, tak ono to helensky obdobi bylo nejrozmanitejsi (misili se tam Egyptani, Rekove a Rimani) a vyvojari si tam mohli pripravit assety pro Recko a Rim dopredu, tedy si pak usetrit praci. Egypt za novy rise by byl dost jednotvarny.
Obrázek
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od fmx rider »

Jak funguje lvl systém? Zatím jedu hlavní linku a mám lvl 35. Vím že základní hra má být do lvl 40 a DLC pak 45 a 55.

O co mi jde...kam mě pustí hra s levelem na základní mapě? Až udělám DLC a budu lvl 55, tak i na základní mapě jsem lvl 55?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“