Assassin’s Creed Origins

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Riku »

Řím by byl určitě super, bohužel se bojím, že by se opakovalo to co se Syndicate - tedy že po Paříži jsme byli už přejezení městem a antickej Řím by byl dost podobnej AC Origins.
Já jsem spíš pro feudální Japonsko
PS5 | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Jakou mapu bys chtel v starym feudalnim Japonsku ? Mozna asi Kyoto a okoli, ale moc zajimavy to neni. Tedy pokud chces zachovat historickou presnost. Japonsko nejak architektonicky zajimave metropole moc nemelo a to az do novoveku byla japonska mesta vesmes jen shlukem nevzhlednych drevenych chatrci. To by to Japonsko museli udelat dost fantaskni.
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Raikkonen »

1:1 v AC ještě nebylo, i v rozsáhlém Unity a Syndicate se komprimovala mapa. A upřímně, Londýn už měl mapu velkou zbytečně až moc, bez toho vystřelovacího lana by už ani nešlo se pořádně pohybovat po střechách.
Já osobně bych v dalším díle uvítal Řecko. Ostatně Origins se odehrává v době římské občanské války, velké boje probíhaly i v Řecku a odehrálo se tam několik rozhodujících bitev (48 př. n. l. Julius Caesar porazil Pompeia v bitvě u Farsálu, V bitvě u Filipp zvítězil Marcus Antonius v roce 42 př. n. l. nad Caesarovými vrahy Brutem a Cassiem, 31 př. n. l. skončily občanské války vítězstvím Octaviana nad Marcem Antoniem a Kleopatrou u Actia). Materiálu a zajímavých míst by tam tedy bylo dostatek.
Jinak do dalších dílů stejně bude záležet na tom, jak se to tvůrcům povede zpracovat. Od karibiku se nic extra nečekalo a přitom to byl jeden z nejlepších dílů, naopak Unity s Paříží zklamalo. Japonsko by učitě bylo zajímavé, stejně tak Čína, Indie, Singapur, Jižní Afrika, Brazílie atd...
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Tak ja treba Unity povazuju za vyborny :D Samo nebyla Pariz a Londyn uplne 1:1, ale byly daleko vernejsi nez treba ted Alexandrie. Chapu proc z Alexandrie udelali takovou smrsknutou vesnici, jelikoz ta mapa Egypta je proste velka a dalsi nafukovani by bylo uz moc, ale mohli si s tim dat trochu vic prace. Ono uz to jak rychle se z Alexandrie da dostat do Kyreny (a vzajemne se videt) je v realu nesmysl :)

Recko v dobe Caesara a jako rimska provincie nijak zajimavy nebylo a AC neni Total War, takze tech par bitev rimanu na jeho uzemi nehraje roli. To by se museli autori vratit jeste dal pred Origins. Spis logicky by ted mel prijit na radu prave Rim, tam je politickyho materialu az nad hlavu a melo by to nejakou navaznost. Taky Rim nebyl zase tak obrovsky a je mozne i v komprimovanem stavu vytvorit jeho vernou kopii, pokud udelaji dej ciste v nem. Ja bych rad, aby se Ubisoft aspon nejak drzel historicky rekonstrukce. Normalne nemate sanci tyhle historicka mesta a pamatky videt v rekonstruovany a dobovy podobe v detailni grafice.
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Raikkonen »

No Londýn se dělal jednoduše, když už v té době existovaly fotografie a z toho pak tvůrci mohli vycházet. A z dřívejších dílů se zase dochovala spousta staveb, nebo známe jejich podobu. Přece jen Origins je časově zařazený nejdále, takže spoustu věcí, i přestože to konzultovali s mnoha historiky, mohli vývojáři jen odhadovat. Vždyť třeba jen ten maják na ostrově Faru (v Alexandrii), jeden ze sedmi divů světa, a přitom se z něj nic nedochovalo, nevíme jak vypadal, popisy nepřesné a rozcházejí se... Vždyť i Kingdom Come co zobrazuje dobu 1400 let mladší si taky musel reálie nějak dotvořit, protože to nikdo není schopný přesně říct. Mimochodem kdyby pražská asanace probíhala o pár let dříve, tak bychom na tom byli dnes asi podobně a taky nevěděli skoro nic, takto se nám alespoň dochovala řada fotografií a kreseb.

Jinak co se týče velikosti mapy, tak je to hra a ne reálné zpracování. A na hru mi to už přijde obrovské zbytečně až moc, klidně bych to o třetinu zmenšil. I když prostředí vypadá pěkně, stejně se časem okouká a natahování hry neustálou nutností cestovat velké vzdálenosti taky není zrovna nejlepší nápad. Ono ta velikost je hezká pro WOW efekt, jenže to je jen akcent na první dojem, podruhé to už tak neohromí a později ty velké vzdálenosti akorát začnou otravovat. Ani nemáš šanci pořádně tu mapu poznat, protože pořád jdeš do neznáma, trpí tím detaily a vlastně je ani pořádně nestíháš vnímat. V tomhle mi víc vyhovovaly více komprimované mapy prvních dílů a poslední rozumná velikost mi přišla u Black Flag.

To Řecko by v té samé době mělo obdobné reálie přátel/nepřátel a mohlo by to právě být spojovacím prvkem mezi díly (a třeba by se nový hrdina potkal někde s Bayekem). To taky můžeme říct, že Origins je blbě zasazený, ostatně spousta lidí tím po oznámení byla původně zklamaná a spíš chtěla tisíc let zpět do doby Nové říše, a výsledek pak později příjemně překvapil.

Unity mě zklamalo už jen základními mechanikami - mizerné souboje, pohyb jako v matrixu (děsné skoky), celkové ořezání a těžkopádnost. Zasazení a město OK. Ale příběh nic moc a prakticky nic nevytěžil z toho velkého potenciálu francouzské revoluce. Ve výsledku tedy sotva těžký průměr na celou sérii. Mimochodem mi trochu přišlo divné, že Londýn v Syndicate vypadá mnohem lépe a přitom bych to čekal vzhledem k průmyslu, mlhám a smogu naopak.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

No ale o Alexandrii mas aspon povedomi jak vypadal jeji pudorys a kde staly vyznamny budovy. Architektura vychazela z reckeho a egyptskeho stylu a jde reprodukovat na vzorech, coz i Ubisoft delal. Presna podoba neni znama, ale je znam zaklad, viz. ty mapy co jsem dal. Ta Alexandrie ve hre proste moc nesedi. Chapu komprimaci na mensi velikost, ale rozlozeni mesta mohlo byt lepsi. Jo je to hra, ale Ubisoft se i prsi historii a dali tam ted i ten patch pro "vyuku". Skloubit hru a vyuku je myslim dobra cesta, protoze historikove a archeologove namaji takovy prostredky vytvorit takovy narocny simulace jen pro sve potreby a pro potrebu vyuky. Pokud treba chces model Rima, tak existuji jen hrube modely a primitvni 3D modely, ale detailne vyvedeny "zivy" Rim nikdo neudelal, ikdyz se vesmes vi detaily staveb a jejich rozmisteni. Spojeni s uspesnou hrou dava prostredky na schopnost udelat jak hru, tak i historickou simulaci. Je mi jasny, ze se museji delat kompromisy, ale mohli by si s tim dat trochu vic prace.

Stiznost na velkou mapu jsem tu daval, jelikoz hra tim pak trpi v generickym obsahu, ktery nejak musi tu mapu vyplnit. Vzali si docela velky sousto a klidne bych uvital mapy mensi, ale detailnejsi a presnejsi a pripadne dalsi vyznamna mista jako separatni oblasti.

No ale v Recku se toho moc nedelo. Politicky bylo Recko uz v podruci Rima a moc Athen, Sparty, Makedonie, atd... uz byla minulosti. Recko uz politicky nehralo roli. Vse uz se peklo v Rime. Pokud by chteli delat neco z Recka, tak spis dal do minulosti, treba konflikt Athen se Spartou, ale to si dvere asi zavreli. Nevim kolik lidi bylo nastvanych nebo zklamanych, ze Origins budou v Egypte, ale ja naopak byl sakra rad. :) Je ale fakt, ze mohli dej posunout dal do minulosti do Novy Rise a mohli se tak posouvat v dejinach treba pres Persii, Recky staty, atd....
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Raikkonen píše: Já osobně bych v dalším díle uvítal Řecko.
Tak se mozna i dockas, ikdyz mi to nedava moc smysl a radsi bych Rim. Na Recko seru, to vidim kazdy den :mrgreen: https://www.kitguru.net/gaming/matthew- ... h-in-2019/
Obrázek
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od ketos »

Můžete mi někdo říct,jestli season pass stojí za ty prachy?příběh-časová náročnost hlavně.Nechci si koupit něco co za 3 hodiny dohraju.Jinak na steamu je to za 28E ;)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Samotny DLC The Curse of the Pharaohs je myslim na splnenych 100% nejakych 17 hodin hrani.
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Raikkonen »

Jestli doopravdy vyjde to Řecko ve stejném časovém období, tak bych si vsadil na další pokračování a uzavření trilogie právě v Římě. To by totiž mělo logickou návaznost a pěkně by se to vše propojilo. Pokud totiž bylo původním plánem mít opět nějakou jednotící linku a udělat další trilogii (jako s Eziem nebo Kenway/americkou ságu), tak na to je tohle období římských občanských válek dobře zvolené. Jinak by totiž bylo lepší posunout jak Egypt, tak i Řecko více do minulosti do jejich vrcholných období, ale to by zase byla každá hra samostatná bez větší návaznosti.
No a proč jsem už dřív myslel na další díl v Řecku? Protože ještě nebylo zpracované, je zajímavé a vývojáři můžou použít obdobný koncept jako v Origins, tedy země se slávou už dávno za zenitem a sužovaná válkou o moc přesahující její hranice, čímž se opět vysvětlí to hromadné kosení nepřátel a zároveň jejich stejné chování napříč celým herním světem (logicky v době městských států by jednou vojáci byli spojenci, jiní zase nepřátelé, pak by se to mohlo i v průběhu hry postupem času obrátit, zatímco takto to bude všude stejné). Vývojáři navíc můžou navázat na již spoustu odvedené práce na architektuře, podnebí a krajině, i může opět dojít na lodě.

edit:
Herní čas různých her můžeš najít na https://howlongtobeat.com/, u DLC The Hidden Ones by hra+vedlejší mise měly trvat cca 6 hodin, DLC The Curse of the Pharaohs cca 16 hodin (zatím jen málo statistik). Když se budeš "kochat" a sbírat vše možné, tak počítej ještě několik hodin navíc (např. Origins základní hra má průměr hlavní+vedlejší mise cca 46 hodin, na komplet cca 74 hodin, ale hra na těžkou pohodu klidně může trvat skoro dvojnásobek).
více zde:
https://howlongtobeat.com/game.php?id=53587
https://howlongtobeat.com/game.php?id=52773
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Akorat moc nevim, jakou latku v tom Recku chteji zpracovat. V ty dobe bylo Recko uz anektovany a politicky nehralo hlavni roli. Nevybavuju si z hlavy, ze by se tam neco zasadniho po anexi delo, protoze hlavni centrum politiky se presunulo do Rima. Ze se tam odehrala nejaka bitva v obcansky valce je vcelku malo. Samo jde se tam nejaky pribeh vymyslet a naroubovat, ale nebude to asi neco kulervouciho, na co si clovek vzpomene z dejepisu. Taky Recko je typove krajinou a architekturou vcelku podobny tomu, co bylo v Origins okolo mesta Kyreny a takhle bude nejak podobne Recko vypadat. Tedy nebude to asi takovy wow efekt. Nakonec anticky Recko je rozlohove daleko vetsi nez Egypt s mnoha vyznamnmi a velkymi mesty a zahrnovalo i zapad dnesniho Turecka, takze je otazka, jak chteji udelat herni mapu.
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Raikkonen »

Ale Egypt v Origins už taky politicky mlel z posledního, s Kleopatrou proběhl poslední pokus obnovit nezávislost na Římu (ale to až později, hra se odehrává o několik let dříve) a beztak vládnoucí dynastie byli potomci Ptolemaia, tedy generála Alexandra Makedonského.
U asasina stejně nejvíc záleží na pěkném prostředí (což Řecko určitě bude nehledě na letopočet) a pak na zajímavosti příběhu a vedlejších misí, takže to ani nemusí být nějak extra revoluční nebo válečné období. Ostatně Syndicate je toho jasným příkladem.
Co se týče Řecka, tak bych viděl 2 varianty zasazení s návazností. Zaprvé do stejné doby jako Origins (základní hra byla 49-47 př.n.l.), což by mohlo být ohraničeno Pompeiovým útěkem před Caesarem do Řecka a jeho následnou porážkou v bitvě u Farsálu (49-48 př.n.l.) a útěkem Caesarových vrahů do Řecka a jejich porážkou v bitvě u Filipp (44-42 př.n.l.). Plusem by bylo, že některé zajímavé osobnosti se už v Origins objevili a přitom mají jasnou návaznost na Řím a prožili zásadní události v Řecku - Caesar, Pompeius (mimochodem po prohře u Filipp utekl do Egypta, kde jej král Ptolemaios XIII. zavraždil a předal jeho hlavu Caesarovi. Jenže místo očekávaného vděku se Caesar naštval a pomohl na trůn dosadit Kleopatru), Brutus a Cassius (to snad i někde v Origins je, že plánují Caesarovu vraždu). Pak je tam několik dalších vedlejších postav jako třeba Phoxidas (námořník, byl podle hry Kleopatrou spolu s Ayou vyslán za Pompeiem do Řecka). Potom by se v řeckém díle mohli nově ukázat Octavianus a Marcus Antonius (v Origins byl myslím jen zmíněný), kteří by pak mohli mít důležitou úlohu i v dalším římském díle. Záleží, jak to tvůrci chtějí zpracovat, jestli ta hlavní postava prožije mnoho let, nebo to spíše bude kratší doba v řádu měsíců, což by možná bylo lepší (aby se ty dvě krátce po sobě jdoucí vojenské kampaně v příběhu neslily do jedné a dávalo to vše smysl, i když se změnila situace a okolnosti.) Mínusem by mohlo být, že by se prakticky vše točilo jen okolo Římanů, taky by hrozilo to smíchání událostí, spoustu věcí by se odkazovalo na další římský díl.
V druhé variantě zasazení by připadalo do úvahy se vrátit o něco zpět do období válek s Pontským královstvím (88-63 př.n.l.), kdy Mithridatés VI. Pontský obsadil téměř celou Malou Asii a nechal tam pobít desítky tisíc římského obyvatelstva. V první válce (88 až 84 př.n.l.) se na jeho stranu se přidalo i mnoho řeckých měst včetně Athén, ale římský diktátor Sulla dokázal v boji zvítězit, obnovit vládu Říma nad řeckým územím a to znamenalo definitivní podrobení Řecka, vylidnění kvůli bojům a ztrátu dřívějšího vlivu a bohatství. Mithridatés byl pak poražen později až Pompeiem. Tady by byl prostor pro delší a zajímavější příběh, děj by se soustředil více na Řecko (a ne na Řím a jeho politiku), návaznost by se dobře dala udělat na římský díl, který by plnil tu propojovací funkci (pokud by byl posunutý trochu do minulosti oproti Origins). Ale asi by zase hrozil nedostatek dobře známých historických postav, přece jen Caesara zná snad každý...
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Egypt mozna mlel z poslednoho, ale mas tam svetovy postavy jako Kleopatra,.... snad nenajdes cloveka, ktery by neznal pribeh Caesara a Kleoparty a deni v ty dobe. Jenze Recko, bylo proste politicky "mrtve". Prohaneli se tam uz jen Rimani, ale nejaky silny a znamy historicky "recky" pribeh se tam uz neodehraval. Muzou tam naroubovat obcanskou valku Rimanu, ale to neni zase tak silny motiv. Jinak ja historii konce Ptolemaiovcu znam a to se i casto zapomina na sestru Kleopatry Arsinoe, ktera hrala urcitou roli a byla pravdepodobne Kleopatrou zavrazdena (pohrbena pravdepodobne v reckem Ephesu). :) Proste Ptolemaiovsky Egypt na konci svy existence je silny tema a mas to i mnohokrat prevedeny do serialu nebo fimu. Je ale fakt, ze treba Syndicate nemelo zadny ustredni historicky motiv a slo jen o Londyn v prumyslovy revoluci, ale taky to nebyl moc sily dil serie. AC dost tahne prostredi a ten historicky kvas okolo a pokud se tam nic moc dit nebude, tak to muze postihnout celou hru.
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Raikkonen »

No ale jsme zase u toho, z doby Origins je z Egypta známá snad jen ta Kleopatra (navíc ani není egyptského původu). Caesar a Marcus Antonius jsou už Římané, stejně tak ještě celkem známí Pompeius, Brutus a Cassius. Další známější jméno už tam snad ani nebylo. Ta všeobecná známost jen beztak točí okolo těch milostných pletek Kleopatry a jako bonus to končí zajímavě tragicky, proto je to taky oblíbené téma filmařů (přece jen takových zajímavých námětů taky moc není).
Syndicate se sice odehrával v období klidu, ale zase známých postav ve vedlejších rolích tam bylo celkem dost a hlavní roli tam hrálo to prostředí průmyslové revoluce. Známými osobnostmi bylo snad nejvíc nadupané Unity - tam to zas vypadalo, že Arno zná úplně každého, ale vlastně na nic nemá žádný vliv. Ale třeba Revelations známé osobnosti (snad kromě Sulejmána) pořádně nemělo a taky to extra nevadilo (akorát bylo trochu znát, že hra se začala původně vyvíjet jako menší konzolová obočka).
Osobně jsem za to Řecko rád, ať už to bude v jakékoliv době. Stejně jako v případě Egypta kdybych mohl, tak bych dal přednost nějakým vrcholným obdobím. Ale jestli už Ubisoft před Origins plánoval vydat Římskou trilogii, tak tohle zaměření na tu římskou občanskou válku, kde jsou všeobecně hodně známé osobnosti a zároveň v průběhu života navštivili všechny tyto oblasti, tak proč ne. Jen holt to vypadá, že kromě známých pár osobností, kteří obsadí hlavní hrdiny a záporáky, tak zbytek bude vypadat trochu jako stafáž. Ale třeba mě osobně se líbily ty malé příběhy vymyšlených osadníků ve trojce, tak když se ten příběh zajímavě odvypráví a podaří se zajímavě vymyslet i ty vedlejší postavy, tak to opět může být nadprůměrný díl.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Pepa1 »

Chtěl jsem se zeptat, jestli není nějaká volba nebo mod na vypnutí rozmazání obrazu ve hře, když jsem v poušti a jedu na zvířeti (nikde jinde to nedělá), je to vždy v určitých intervalech (nedělá to pořád), je to taková fata-morgana, ale neskutečně mi to vytáčí.... to si mohli odpustit..... já nemám ty rozmazávací volby rád a vše mám v menu povypínané (motion blure atd.). Nedalo by se to nějak deaktivovat?
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

Nedá. Ta fata morgana je zkrátka herní prvek, když jseš v poušti.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od AllowedCry »

Tak jsem se do hry konečně pustil. Už jsem 30lvl a musím říct, že je to jedno z nejlepších AC. Prostředí je na jedničku, celkově svět vypadá velmi živě a příběh se mi taky líbí. Hru PC zvládá v 1200p na vysoké s prům 40+fps, občas jsem zažil nějaká bug, kdy při průběhu městem někteří lidé mleli dokola ty stejné blbosti, ale jinak hra běží bez problémů (y)
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
petsild
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. črc 2012
Bydliště: Praha 10

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od petsild »

Pokud máš ještě SP, tak máš skvělou :D zábavu na cca 230h, já to hrál od ledna a dohrál nedávno.
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Loki5567 »

Jsem to hrál cca 140 hodin a už to pak byla nuda, běhat a jen zabíjet. Co si tam dělal dalších 100 hodin ? :)
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od racecar »

Ja som sa zacal nudit uz po 60tich. :lol:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“