Age of Empires IV

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od Still.Lord »

Dal jsem jednu, 5m hru a pak to vypnul... Graficky bída, ale čekal jsem to ještě horší :D
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od GaGy »

jako grafika nic moc ,ale tato hra byla o hratelnosti a po pár hrách mi to nepřišlo tak hrozné... Naopak ovládaní jednotek mi přišlo super.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Tahle hra to bude mít strašně těžký protože AOE2 je "tak dobrý". Po těch letech expanzí, fixů, postupného růstu komunity a pěkného grafického převleku co přišel s DE (sorry ale 4K 2D grafika tahne více než nic moc 3D grafika), i Promi stále pracuje na zlepšování AI.

Prostě je to rozjetej vlak kterej jede čím dál lépe a 4ka to bude mít dost těžký. Chybí mi pár věcí z trojky co se k 3D zpracování hodily. Jako třeba že když vystřelil kanón a přímo trefil pěchotu tak je to doslova odházelo jak hadrový panáky. Teď to samé a pěchota tam stojí nehnutě jako by jsi jí trefil jablkem. Něco tomu prostě chybí, možná je to lépe ballanced ale nevim no, zatím zůstávám u 2.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od GaGy »

Jde vidět že jste ujetí na grafice... :)))) Já nejsem teda profi hráč ale trojku sem si ted zahrál a už to znova zapínat nemusím ,ta čtyřka mě zkrátka bavila víc i přes hroznou grafiku... :-D :lol:
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od HEAD »

Podle me to cilej na 100% na MP viz
https://www.youtube.com/watch?v=io_5xhp ... annel=Xbox

Co jsem tak letmo postrehnul, tak je tam o dost vic micro nez ve dvojce.Progameri stejne hrajou s grafikou se vsim na low, takze je celkem fuk jakou to bude mit grafiku.Proste neco jako starcraft2.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od Thellwin »

GaGy píše:Jde vidět že jste ujetí na grafice... :)))) Já nejsem teda profi hráč ale trojku sem si ted zahrál a už to znova zapínat nemusím ,ta čtyřka mě zkrátka bavila víc i přes hroznou grafiku... :-D :lol:
Jak se to vezme. V roce 2021 bych čekal vizuál roku 2021. Tohle v téhle podobě mohlo vyjít 10 let zpět a nikdo by se nad tím vizuálem nerozplýval.
Goldnoob team proud member!
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Grafika neni to nejdůležitější ale vypadá to nic moc no. AOE2 ale drží nad vodou komunitní hry. Kraviny typu FFA migration na giant mapě, 256x tech mod, forrest-nothing, atd, atd. Prostě tyhle komunitní hry s otevřenou diplomacií. Když půjdou tímhle směrem ala dobré FFA + diplo, dobrej a easy použitelnej editor map (se skriptovánim), atd., tak se to bude hrát dost. Pokud půjdou směrem ňákýho ranked ladderu a max ballancu za každou cenu, nedopadne to dobře a ta grafika tomu dá jen poslední ránu z milosti.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Age of Empires IV

Příspěvek od HEAD »

Hraju ted druhou kampan a podle me ma ctyrka nejlepsi kampane ze vsech AOE dilu.Je to fakt pekne udelany.Hodne misi a vsechno na sebe pekne navazuje.Kam se na to hrabe dvojka :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“