PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

F1 2017
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=39&t=258165
Stránka 1 z 1

Autor:  Molda222 [ ne 3. září 2017, 19:03 ]
Předmět:  F1 2017

Co říkají zdejší fandové motorsportu a závodních her na novou F1 2017 od Codies? :) Hrajete?
Moje první dojmy zatím super a když nepočítám hromadu bogů (což je u Codemasters klasika :D ) tak velké vylepšení oproti F1 2016 v mnoha ohledech :)

Kariéra je perfektní ten skoro až "RPG" vývoj vozu je skvělý. Ostatní kariéry v jiných závodních hrát tomu nesahají ani po kotníky. Navíc letos spousta historických legendárních vozů ve hře a je úžasné je řídit a hlavně slyšet zvuk jejich motorů, protože to je velký rozdíl oproti těm současným :D

Force feedback taky celkem v pohodě, takže na volantu se to jede hodně dobře (ale věřím, že i na gamepadu to bude sranda jako loni)

Koho by to zajímalo tak tady může mrknout na první díl mého lets playe kariéry za Sauber, kde představuju všechny treninkové režimy, kterých je letos více a jsou pro vývoj vozu hodně důležitější v tomto ročníku, také je tam vývoj vozu a kvalda: https://youtu.be/PRTIwqt6qvk

No a tady je druhý díl, kde už je potom první závod sezony v Austrálii : https://youtu.be/gKBV4TszrHo

Co Vaše dojmy? Za co jedete kariéru?

Autor:  Molda222 [ ne 19. listopad 2017, 14:03 ]
Předmět:  Re: F1 2017

Nikdo chlapi? :D Neříkejte mi, že tady nejsou nějací nadšenci do motorsportu :D Určitě někdo hrajete tak se podělte o Vaše zážitky z kariéry, nějaké zajímavé momenty atd. Používáte někdo mody? Codies už to opravili a hra už se dá modovat takže spousta super věcí se dá do hry dát, změnit, upravit, vylepšit atd :)
Pokud by někoho zajímalo, může mrknout na první závod druhé sezony mého lets playe, kde mám hru upravenou se spoustou zajímavých změn jako nové motory V10, jezdecké změny včetně fotografií, změny vzhledu vozů několika týmů včetně kombinéz, některý týmy mají nové dodavatele motorů atd atd https://youtu.be/A7wZ3fMUr0s

Autor:  Oldspice [ ne 3. prosinec 2017, 19:05 ]
Předmět:  Re: F1 2017

Mně hrozně vytočil přístup vývojářů k problémům s Bink2 (trhání videí od intra přes ty kariérní), na který se vykašlali - poměrně dlouho jsem to řešil a bohužel bez úspěchu, ač si nevzpomínám na to, kdy bych nakonec nevyřešil technický problém hry. Ježdění samotný z F1 her za mě nejlepší, ale po natolik zdviženým obočím z těch videí to šlo pryč. Radši sáhnu vždycky po Forze a F1 pro mě holt tím pádem asi zůstane už mrtvá nadobro.. Ale za vyzkoušení ta hra určitě stojí.

Autor:  ToxicTears [ ne 3. prosinec 2017, 19:19 ]
Předmět:  Re: F1 2017

Spousta závodních her se jezdí tady https://www.twitch.tv/bbbstream ... dostaneš se tam i na discord, kde jsou docela týpci a hlavně hodně rodinný kruh. Co se týče nejpohodovější komunity v čr tak je to tahle.
https://www.facebook.com/BBBstream/

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/