Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 19. duben 2021, 11:56

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 88 příspěvků ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  další
Autor Zpráva
 Předmět: Far Cry Primal
PříspěvekZaslal v: st 7. říjen 2015, 14:43 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Myslím, že tohle bude hodně zajímavý a dost originální, jsem dost zvědavej na ten crafting a celkovou atmosféru....

http://games.tiscali.cz/oznameni/v-prav ... eny-267364

MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN

Předmět: Re: Far Cry Primal
PříspěvekZaslal v: st 7. říjen 2015, 14:49 
Začátečník
Začátečník

Ano, zajímavě to vypadá, ale ubisoft by se musel úplně oprostit od zaměření na maximální casualnost, což dle mého hry úplně ničí ...
Pár berliček není na škodu, ale hry od ubisoftu jsou jedna velká, nudná berle, což hru většinou hrozně degraduje ...
Takže očekávám průměr v rámci ubisoftu = těžká nuda.

Nevěřím tomu, že jsou schopni dělat hry trochu jinak ...

PříspěvekZaslal v: st 7. říjen 2015, 21:53 
Začátečník
Začátečník

Nemají to zapotřebí dělat jinak 8)

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 00:57 
Začátečník
Začátečník

proc me to pripada jako imitace ARK jen zasazena do singlu :)

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 05:29 
Začátečník
Začátečník

Já jsem skeptický, nápad je to sice dobrý, ale vizuálně zatím docela bída, nějak se jim to divně hýbe, většina Indie titulů má pohyb postav realističtější než tohle. ( ...no ale je to Primal...)
Navíc, je to Ubi, od nich jsem dobře udělanou hru neviděl roky...

Swat napsal:
tohle bude hodně zajímavý a dost originální
Před časem udělali Ubi anketu, kterým směrem by se měla ubírat další hra a v drtivé většině se hráči shodli, že by chtěli pravěk.

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 06:06 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Já třeba už asi nejsem tak přísnej, jako vy. Chci přijít z práce a pobavit se, nepotřebuju studovat dlouhý manuály co a jak, chci si užít atmosféru a pokud možno dobrý herní mechanismy.... A sem tam nějaká nedotažená animace, to neřešim.... Grafika FC3/4 je podle mě naprosto dostačující pro danej typ hry, solidní kompromis mezi plynulostí a vizuálem. A po všech těch tropech a horách a v jinejch hrách městech a všechny možný války mi pravěk prostě přijde dobrej:-)

MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 06:11 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

mně FC, FC3 i FC4 hodně bavily, takže klidně sem s tím :)

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 06:52 
Začátečník
Začátečník

Swat napsal:
Chci přijít z práce a pobavit se, nepotřebuju studovat dlouhý manuály co a jak, chci si užít atmosféru a pokud možno dobrý herní mechanismy.... A sem tam nějaká nedotažená animace, to neřešim...

To já chci taky, ale téměř u všech her od Ubi nestuduju dlouhý manuály co a jak, ale čekám na patch který by odstranil klacky, které mi hra hází pod nohy. Z toho důvodu jsem třeba nad sérií AC zlomil hůl, to už je jen stará dojná kráva kterou násilím drží při životě.
Za super grafikou se nehoním, (hraju i Minecraft), ale za své peníze chci hru, která je po technické stránce v pořádku. Mám ale bohužel smůlu, že už jsem tak starý, protože pamatuju doby, kdy v herním průmyslu bylo slovo patch neznámým pojmem.
P.S: Prkenný pohyb postav v dnešní době v AAA titulu od obří firmy jako je Ubisoft nepovažuju za nedotaženou animaci, ale za prasárnu. Vždyť to vypadá jako by všichni měli v řiti gyroskop... :lol:
Ale je to teprve první ukázka, třeba to do vydání "vyladí". :wink:

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 07:20 
Začátečník
Začátečník

Zajímalo by mě, jaký má uvedení filmu Jurassic World podíl na vzniku těchto her (ARK, tohle, a pak něco, co vypadá úplně jak ARK)

MB Gigabyte Z390 Gaming X

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 09:06 
Začátečník
Začátečník

Já myslím, že minimální, dinosauři a pravěk byli vždycky atraktivní téma. Ať to byl Jurský park, Cesta do pravěku, Godzila nebo Ztracený svět, dětem (nebrat osobně) se to líbí stále, je to taková sázka na jistotu, řekl bych.

Navíc, dneska je ve hrách děsně moderní crafting, kdo víc se k tomu hodí, než pračlověk... :lol:

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 09:30 
Začátečník
Začátečník

Taky chodím do práce, mám prcka a po nocích studuji věci, které potřebuju pro práci a právě proto na podobné h**** od ubisoftu nemám ani čas ani náladu. Jejich hry podle mého nemají se zábavou nic společného a z jejich her hrozně smrdí vidina prachů, pokud možno při co nejmenší uskutečněné práce + zaměření na casual = aby hru mohl hrát opravdu každý.
K dosažené zisku možná dobrý tah, ale ne z dlouhodobého hlediska, protože i ty "nenároční" hráči časem poznají, že takhle by to být asi nemělo a chuť kupovat podobné hry pomalu, ale jistě upadá a já doufám, že si pořádně namelou hubu ... Jejich hry nemají žádnou "duši" a naopak to působí dojmem, že samotné vývojaře to moc nebaví,či jsou neschopný a na hře samotné, je to pak hrozně vidět...
Pokud se budeme bavit z pohledu "náročnějšího" hráče jsou jejich hry za posledních pár let hrozné sra*** .. Pokud Primal překvapí, tak jedině dobře, ale po zkušenostech za posledních pár let to bude maximálně "průměrná" hra.

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 09:44 
Začátečník
Začátečník

Čoveče Ondro, ty mi budeš dělat mluvčího, naprosto s tebou souhlasím... :lol: :lol:

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 09:49 
Začátečník
Začátečník

Však to je názor každého normálního hráče, který to s hraním "myslí vážně".

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 09:59 
Začátečník
Začátečník

Jsem zvědavej, jak se lidi srovnají s tím, že tam asi "překvapivě" nebudou dinosauři x)

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 10:19 
Začátečník
Začátečník

Tak ale proč překvapivě, až na pár nepodložených teorií je vědecky dokázáno, že se člověk v historii s dinosaury nepotkal.
Ale na druhou stranu je fakt, že se takových lidí najde dost. Já třeba vím, že v Alpách mají fialový krávy, viděl jsem to v televizi... :lol:

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 10:33 
Začátečník
Začátečník

No, upřímně se divím, že tam nejsou. Tady bych si na realitu moc nehrál a prostě je tam prdnul. Bylo by to mnohokrát zajímavější.

PříspěvekZaslal v: čt 8. říjen 2015, 15:10 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

A tak jistou dávku tolerance to vyžaduje vždycky. Já šel zase předevčírem FC4 a v 8000 metrech mi sednul na hlavu ten orel a zpoza rohu vystartoval leopard... Ono už jen v 8000 metrech lítat s jakoukoliv zbraní je úlet..... Jak jsem řekl, chci se pobavit, když zjistím, že mě to nebere, tak to vypínám. Když to myslím s hraním 'vážně', hraju řádně namódovanej Silent Hunter.

A jak už tady padlo - z pohledu Ubi je to business, koho Ubi hry nebavěj, je to v pořádku, ale který studio se nesnaží udělat hru, která zaujme masy...?? Strategicky je to z jejich strany v pořádku.

PříspěvekZaslal v: pá 9. říjen 2015, 10:03 
Začátečník
Začátečník

Dinosauři by tam klidně být mohli. Většině lidem přijdou ty desítky milionů let rozdílu jako detail. Koneckonců, celý Far Cry začínal jako tech demo s dinosaurama pro GeForce 3. Takhle to vypadá jak reskin. Medvěd s klama, tygr s klama, slon s klama - a máme novej díl wooohooo! x)

PříspěvekZaslal v: pá 8. leden 2016, 14:03 
Žlutá karta
Žlutá karta

Hardwarové nároky Far Cry Primal se od Far Cry 4 moc neliší
http://games.tiscali.cz/oznameni/hardwa ... isi-270400

PříspěvekZaslal v: pá 8. leden 2016, 14:34 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Ty HW nároky jsou docela nízké, navíc, když mají letos vyjít nové generace grafik.

Odpovědět na téma  [ 88 příspěvků ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních