Death Stranding

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Death Stranding

Příspěvek od blaho »

durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Death Stranding

Příspěvek od durod »

Asi jsi vemu dovcu na 8.11. :-D
Death Stranding – Release Date Reveal Trailer | PS4
Hra bude lokalizovana do CZ(titulky)
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od Alfajk »

jeste si pred preorderem pockam na realnej gameplay, puvodne jsem myslel, ze to ma bejt singleplayer only a ono to ma mit dost vyrazny MP prvky, i kdyz to primo MP titul neni... ale stejne to chci radsi videt, nez koupim zajice v pytli

hlavne to ma vyjit i na pc, nekde jsem cetl, ze snad do 6 mesicu od vydani na ps4
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od Paul »

Nevim jestli vzít sběratelku. Zatracenej Kojima a jeho kryptický trailery :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Death Stranding

Příspěvek od durod »

Zatim jsem jenom preletel eshopy z rychliku a nikde to nenasel(aktivne nehledal no), odkud bys to bral?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od fmx rider »

Už se to dá předobjednat na STEAMu https://store.steampowered.com/app/1190 ... 1_4_4__118
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Death Stranding

Příspěvek od madPav3L »

Sice to může mít hezký příběh, ale ten nudný game-play, to nebudu kupovat ani ve slevě.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Death Stranding

Příspěvek od brambora81 »

hele me se ten gameplay libi :) ja treba nechapu jak nekdo muze furt dokola hrat Fortnite nebo lolko :)
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Death Stranding

Příspěvek od madPav3L »

Tak to taky nechápu :) Já hraji jenom singl hry, ale toto ne.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od spajdr »

Tohle je typ hry, kde je hra kazdou hodinou lepsi a lepsi.
Kdyz uz si clovek mysli, ze mu z toho behani praskne cevka v hlave, tak ma k dispozici motorku nebo jine vozidlo.
Ostatni hraci se sice nevidi, ale pomahaji si stavenim mostu, lan, zebriku, cest (ktera ti dobiji baterii v motorce/aute).
Samozrejme (timefall) dest vse postupne nici, takze nic nevydrzi vecne na miste, ale aspon to lidi nuti aspon trosku spolupracovat. A ty detaily, kdy clovek musi drzet balanc, jinak z nej vse popada se mi libi.
Lepsi simulator ridice zbozi uz asi nebude :-D
Kojima je proste blazen (v dobrem slova smyslu).
Jeho predchozi hry me nezaujaly, ale tohle si zahraju az to vyjde na PC.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Death Stranding

Příspěvek od stoRmjE »

Alfajk píše:jeste si pred preorderem pockam na realnej gameplay, puvodne jsem myslel, ze to ma bejt singleplayer only a ono to ma mit dost vyrazny MP prvky, i kdyz to primo MP titul neni... ale stejne to chci radsi videt, nez koupim zajice v pytli

hlavne to ma vyjit i na pc, nekde jsem cetl, ze snad do 6 mesicu od vydani na ps4
MP prvky si můžeš vypnout.
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od Pulec7 »

spajdr píše:Tohle je typ hry, kde je hra kazdou hodinou lepsi a lepsi.
Kdyz uz si clovek mysli, ze mu z toho behani praskne cevka v hlave, tak ma k dispozici motorku nebo jine vozidlo.
Ostatni hraci se sice nevidi, ale pomahaji si stavenim mostu, lan, zebriku, cest (ktera ti dobiji baterii v motorce/aute).
Samozrejme (timefall) dest vse postupne nici, takze nic nevydrzi vecne na miste, ale aspon to lidi nuti aspon trosku spolupracovat. A ty detaily, kdy clovek musi drzet balanc, jinak z nej vse popada se mi libi.
Lepsi simulator ridice zbozi uz asi nebude :-D
Kojima je proste blazen (v dobrem slova smyslu).
Jeho predchozi hry me nezaujaly, ale tohle si zahraju az to vyjde na PC.
Absolutně dechberoucí záležitost. Nevim kolik mám nahráno, absolutně sem ztratil pojem o čase. Absolutně mi nebere mozek co se dá vyždímat z něčeho tak předpotopního HW. Když vidim co jde udělat s timhle, nechápu proč furt 50% her na PC vypadá tak strašně. Prostě Decima a její práce s nerendrováním objektů mimo scenu nebo tech co sou zakryté prostě odkrývá svojí sílu. Kdyby u tohohle někdo tvrdil, že je to z PS5 95% lidí to zbaští. Neuvěřitelný, fenomenální a nedá se to přestat hrát. Když už myslíš, že deš spát přijde další zvrat další možnosti co dělat a jak to dělat. Tohle je totální majstrštych. Nikdy tady nebylo něco takového, biť chápu recenze, kdo tomu dá 1/10 ovšem myslim si, že to po 3. hodině vypnuli. Čim déle se to hraje tim více se to otevírá. Prostě to co všichni chteji je tady. Inovace, nový přístupy, perfektní technickej stav, oslnujici grafika.
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Death Stranding

Příspěvek od TankGeorge »

Taky mě to zaujalo. Celkově nemám rád hipsterský rádobyártový alternativní proudy, ale co jsem viděl gameplay, tak jsem si připích DS na wishlist. Nemám žádnou herní zkušenost s Kojimou, akorát roky narážím na videa a hudbu z MSG série. Fyzika pohybu je něco, co se mi na hrách vždycky líbilo a tady je to dovedený do extrému. Celkově je hra jedna velká záhada, nejen co se týká příběhu, ale i gameplaye a bylo mi doporučeno se vyhnout všem spoilerům a přijít hře na kloub po svým. Akorát teď není moc čas (Red Dead 2, Fallen Order, Cyberpunk za dveřma).
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Death Stranding

Příspěvek od brambora81 »

TankGeorge píše: Fyzika pohybu je něco, co se mi na hrách vždycky líbilo a tady je to dovedený do extrému. .
zrovvna u teto hry bych fyziku celkem vynechal :D kdyz vidim jak se chovaj vozidla a postava tak bych fakt fyziku nezminoval,nesmis zabijet lidi ale autem a motorkou to do cloveka narvat muzes a nic se mu nestane,v plne rychlosti to narves do kamene a ten se ani nehne a dalo by se pokraqcovat
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Death Stranding

Příspěvek od AllowedCry »

Shlédl jsem nějaký gameplay a přišlo mi to jako sračka, bohužel.

Stačí dát na ty kufry tag "dáme jídlo" a je to simulátor pro poslíčky.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od Alfajk »

zatim jsem tam nechal 10 hodin a zacal cerstve treti kapitolu, ale neni to spatny, je to hodne originalni a "alternativni", experimentalni. Rozhodne je to zajimavejsi, nez zajety serie od assassin po call of duty, kdyby kazdej rok vznikala aspon 1 takhle originalni hra, nezlobil bych se.
Jsem zvedavej, jak se to bude vyvijet dal, zatim me to bavi, i kdyz treba jednu trasu bezim po ctvrty, i obycejny zdolavani potoka, kdyz uz nemate vydrz, zebrik a ani energii a do toho zacina prset a hrozi napadani od VV, je docela adrenalinova zalezitost :D
Naposledy upravil(a) Alfajk dne ned 10. lis 2019, 19:23, celkem upraveno 1 x.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od Alfajk »

stoRmjE píše: MP prvky si můžeš vypnout.
vim, tehda se o tom moc nevedelo, kazdopadne jsou ty online prvky velmi dobre udelany a to propojeni s chiralni siti je uspokojujici, je radost videt, ze se ostatni snazi pomahat taky
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Death Stranding

Příspěvek od HafanPetr »

Pulec7 píše:
spajdr píše:Tohle je typ hry, kde je hra kazdou hodinou lepsi a lepsi.
Kdyz uz si clovek mysli, ze mu z toho behani praskne cevka v hlave, tak ma k dispozici motorku nebo jine vozidlo.
Ostatni hraci se sice nevidi, ale pomahaji si stavenim mostu, lan, zebriku, cest (ktera ti dobiji baterii v motorce/aute).
Samozrejme (timefall) dest vse postupne nici, takze nic nevydrzi vecne na miste, ale aspon to lidi nuti aspon trosku spolupracovat. A ty detaily, kdy clovek musi drzet balanc, jinak z nej vse popada se mi libi.
Lepsi simulator ridice zbozi uz asi nebude :-D
Kojima je proste blazen (v dobrem slova smyslu).
Jeho predchozi hry me nezaujaly, ale tohle si zahraju az to vyjde na PC.
Absolutně dechberoucí záležitost. Nevim kolik mám nahráno, absolutně sem ztratil pojem o čase. Absolutně mi nebere mozek co se dá vyždímat z něčeho tak předpotopního HW. Když vidim co jde udělat s timhle, nechápu proč furt 50% her na PC vypadá tak strašně. Prostě Decima a její práce s nerendrováním objektů mimo scenu nebo tech co sou zakryté prostě odkrývá svojí sílu. Kdyby u tohohle někdo tvrdil, že je to z PS5 95% lidí to zbaští. Neuvěřitelný, fenomenální a nedá se to přestat hrát. Když už myslíš, že deš spát přijde další zvrat další možnosti co dělat a jak to dělat. Tohle je totální majstrštych. Nikdy tady nebylo něco takového, biť chápu recenze, kdo tomu dá 1/10 ovšem myslim si, že to po 3. hodině vypnuli. Čim déle se to hraje tim více se to otevírá. Prostě to co všichni chteji je tady. Inovace, nový přístupy, perfektní technickej stav, oslnujici grafika.
Nelze než souhlasit a přesně o tomhle jsou hry. Kdo potřebuje nějaký Ray-tracing?
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Death Stranding

Příspěvek od brambora81 »

jsou jedinci kteri radsi behaj a jen strilej tupe furt dokola a dokola a to jim staci protoze nemusis pouzivat moc mozek :) pro takovi ta hra neni
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od Pulec7 »

brambora81 píše:jsou jedinci kteri radsi behaj a jen strilej tupe furt dokola a dokola a to jim staci protoze nemusis pouzivat moc mozek :) pro takovi ta hra neni
Taky mám rád akční věci, odreagovačka, ale COD třeba nový teď. Ale tohle je jiná liga, odhadem sem tak v půlce nebo před půlkou. Ted řešim, zda Rushnu příbeh bo mě to fakt zajímá ale zároveň se obávám, že pak už se mi nebude chtít dodělávat, už budu asi všechno dávat s prstem v nose :). Takže teď už mám vcelku hodně ficurek na to abych se vrátil a dotahal pár nákladu. Pozabíjel pár BTcek. Jako mě to přijde jako dostatečně akční, ale je fakt zábava procházet skrz pole BTcek to je proste fakt dobrý, občas nějaký srovnáš do latě posbíráš co máš a pádíš. Máš na výběr, buť to vymlátíš do posledního a nebo je obejdeš a to jde prakticky u všeho. Pak tam máš Mezečky, a kdo chce challenge tak na Hard už to bude docela těžké :). Ale ono tam ještě něco je :) takový překvápečko ale to se musí hrát :). Prostě ta hra začne bejt dobrá až tak po 15. hodině kdy už něco máte a nepochybuju, že toho bude ještě mnohem víc :), údajně se něco otevírá prakticky až do konce.
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“