Death Stranding

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od Paul »

Přestaňte mě laskavě kurva lákat.
Už takhle mě sere že jsem nepočkal a dohrál RDR2 na konzoli. Tak aspoň Death Stranding si chci nechat na PC :mrgreen:
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od Pulec7 »

Paul píše:Přestaňte mě laskavě kurva lákat.
Už takhle mě sere že jsem nepočkal a dohrál RDR2 na konzoli. Tak aspoň Death Stranding si chci nechat na PC :mrgreen:
Zbytečný :). Hele fakt jako nevim co by tam melo být lepší bude to port 1:1 nemyslim si, že tam bude lepší grafika. Nebo fakt nevim u čeho. Nic takového sem na PS4 Pro eště neviděl. No vlastně ani na PC sem nic takového eště neviděl. Je to jak reklama na Unreal engine nebo novej CryEngine. Jako to co umí Decima tak o tom sem temhle dvoum ani nezdá. Myšleno Poměr potřebný výkon/fotorealističnost.

PS: na PC asi nebude pláč BB z gampedu to te fakt mrazí zvlášť když víš co přijde nebo se může stát.

PS:2 co je pravdou, že tam nejsou složité objekty, stromy, přebytek trávy. Což teda absolutně nevadí, ty povrchy, částicový efekty, textury to je velká nechápačka.
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od Paul »

Pulec7 píše:
Paul píše:Přestaňte mě laskavě kurva lákat.
Už takhle mě sere že jsem nepočkal a dohrál RDR2 na konzoli. Tak aspoň Death Stranding si chci nechat na PC :mrgreen:
Zbytečný :). Hele fakt jako nevim co by tam melo být lepší bude to port 1:1 nemyslim si, že tam bude lepší grafika. Nebo fakt nevim u čeho. Nic takového sem na PS4 Pro eště neviděl. No vlastně ani na PC sem nic takového eště neviděl. Je to jak reklama na Unreal engine nebo novej CryEngine. Jako to co umí Decima tak o tom sem temhle dvoum ani nezdá. Myšleno Poměr potřebný výkon/fotorealističnost.

PS: na PC asi nebude pláč BB z gampedu to te fakt mrazí zvlášť když víš co přijde nebo se může stát.

PS:2 co je pravdou, že tam nejsou složité objekty, stromy, přebytek trávy. Což teda absolutně nevadí, ty povrchy, částicový efekty, textury to je velká nechápačka.
O grafiku mi tolik nejde, ale framerate - hry se mi hrajou zcela nesrovnatelně lépe na 60fps oproti 30ti 8-)

Pláč z gamepadu zní zajímavě, ale holt tam ten zvuk daj normálně z beden, to už přežiju :)


GoW alebo Horizon mi príde krajší.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od Pulec7 »

Paul: FPSko bez debat. K tomu jen podotku, že si myslim ze z pohledu FPS je to nejkonzistentnější hra poslední doby s dobrou grafikou. FPSka nepadaj hra se neštuká a v zásadě kdybych to nevěděl nepoznám nic. Ten styl hraní tomu taky napomáhá. Třeba v Days Gone to bylo znát fakt hodně ty propady. Tady nic.
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od CageJ »

Pulec7 píše:
spajdr píše:Tohle je typ hry, kde je hra kazdou hodinou lepsi a lepsi.
Kdyz uz si clovek mysli, ze mu z toho behani praskne cevka v hlave, tak ma k dispozici motorku nebo jine vozidlo.
Ostatni hraci se sice nevidi, ale pomahaji si stavenim mostu, lan, zebriku, cest (ktera ti dobiji baterii v motorce/aute).
Samozrejme (timefall) dest vse postupne nici, takze nic nevydrzi vecne na miste, ale aspon to lidi nuti aspon trosku spolupracovat. A ty detaily, kdy clovek musi drzet balanc, jinak z nej vse popada se mi libi.
Lepsi simulator ridice zbozi uz asi nebude :-D
Kojima je proste blazen (v dobrem slova smyslu).
Jeho predchozi hry me nezaujaly, ale tohle si zahraju az to vyjde na PC.
Absolutně dechberoucí záležitost. Nevim kolik mám nahráno, absolutně sem ztratil pojem o čase. Absolutně mi nebere mozek co se dá vyždímat z něčeho tak předpotopního HW. Když vidim co jde udělat s timhle, nechápu proč furt 50% her na PC vypadá tak strašně. Prostě Decima a její práce s nerendrováním objektů mimo scenu nebo tech co sou zakryté prostě odkrývá svojí sílu. Kdyby u tohohle někdo tvrdil, že je to z PS5 95% lidí to zbaští. Neuvěřitelný, fenomenální a nedá se to přestat hrát. Když už myslíš, že deš spát přijde další zvrat další možnosti co dělat a jak to dělat. Tohle je totální majstrštych. Nikdy tady nebylo něco takového, biť chápu recenze, kdo tomu dá 1/10 ovšem myslim si, že to po 3. hodině vypnuli. Čim déle se to hraje tim více se to otevírá. Prostě to co všichni chteji je tady. Inovace, nový přístupy, perfektní technickej stav, oslnujici grafika.
problém hry je stereotyp misií....
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Death Stranding

Příspěvek od brambora81 »

ktera hra ten problem nema?
Pulec7
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. lis 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od Pulec7 »

Cagej: Jako ano, pokud to chceš vyčistit tak je to o tom samém, nicméně hraju hlavně přibehovky a přijde mě to adekvátně dlouhé bez nutnosti dělat okolo. V té příběhové lince to nějak extra nevadí, průběžně se to střídá a doplňuje ve zvratech v misích nových prostředích. Jako pravdu máš to neříkám, nicméně je to poskládáné tak, že u té příběhové linky si toho všimneš ale vyloženě ti to nezkazí dojem.

Co je potřeba říct určitě to není tak rozsáhlá hra jako RDR2 třeba, nicméně i v RDR2 se v zásadě hodně recykluje, když oholíš příběh postav a těch eventů tak je to taky dojdi tam postřílej, dojdi tam přines. Ale je to zakamuflované příběhem a dialogama víš proč to děláš.
Ryzen 7950X3D│ 64GB - 4x 16GB G.Skill Trident Z5 NEO 6000Mhz CL30 │ Gainward 4090 Phoenix GS │ Asus ROG Strix X670E-E Gaming Wifi
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od Still.Lord »

Člověk by řekl že jde o kravinu, ale potešil mě CD klíč přímo na DVD... Nemusel jsem zapojovat DVD mechaniku :D
Velký palec nahoru.
Zatím stahuju těch 60GB...
Asi bude dlouhá noc.
usc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od usc »

Pulec7 píše:
Paul píše:Přestaňte mě laskavě kurva lákat.
Už takhle mě sere že jsem nepočkal a dohrál RDR2 na konzoli. Tak aspoň Death Stranding si chci nechat na PC :mrgreen:
Zbytečný :). Hele fakt jako nevim co by tam melo být lepší bude to port 1:1 nemyslim si, že tam bude lepší grafika. Nebo fakt nevim u čeho. Nic takového sem na PS4 Pro eště neviděl. No vlastně ani na PC sem nic takového eště neviděl. Je to jak reklama na Unreal engine nebo novej CryEngine. Jako to co umí Decima tak o tom sem temhle dvoum ani nezdá. Myšleno Poměr potřebný výkon/fotorealističnost.

PS: na PC asi nebude pláč BB z gampedu to te fakt mrazí zvlášť když víš co přijde nebo se může stát.

PS:2 co je pravdou, že tam nejsou složité objekty, stromy, přebytek trávy. Což teda absolutně nevadí, ty povrchy, částicový efekty, textury to je velká nechápačka.
Tak ti teda dakujem... az som to musel kupit, stiahnute nastastie za 20 min. Hrozne sa tesim az to pustim na olede :)
R9 5950X - Crosshair VIII Hero Wifi - Trident Z Neo 32GB GTZN - 3080 FTW Ultra 10GB - SB ZxR
970 Pro 512GB - 980 Pro 1TB - 640GB Caviar Blue - Ironwolf 4T - Exos 7E8 8T - Exos 16X 16T
Evolv X + 3 x NF-A14 PWM Chromax - Kraken x72 + 3 x NF-A12 PWM - Thor 850W
38GN950 - 2 x u2410 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906 - G Pro X Wireless
= OLED C9 + K63 Wireless Gaming Lapboard + G502 Lightspeed =
Flow X13 + MX Anywhere 3
usc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od usc »

Ma to vsetko zatial skvelu, sviezu, bizar-scifi atmosferu - najma, ked vam zacne pipat scanner. TONY dlhych filmovych sekvencii..grafika paradna. Obcas pocitujem ako keby stuttering (spominany aj v rozbore na DF ohladom ryzenu). Odporucam vypnut multiplayer zlozky, nech si vsetko postavi clovek sam.. krajina nadherna! Trosicku nezvyk su neustale spravy a celkove zavalenie informaciami..(predtym som dohral HALO3) A aspon pre mna obcas menej prehladne menu ohladom zakaziek a vybavy.

Mierka mapy USA a vami na nohach prejdenej oblasti je miernej smiesna, ale beriem.
R9 5950X - Crosshair VIII Hero Wifi - Trident Z Neo 32GB GTZN - 3080 FTW Ultra 10GB - SB ZxR
970 Pro 512GB - 980 Pro 1TB - 640GB Caviar Blue - Ironwolf 4T - Exos 7E8 8T - Exos 16X 16T
Evolv X + 3 x NF-A14 PWM Chromax - Kraken x72 + 3 x NF-A12 PWM - Thor 850W
38GN950 - 2 x u2410 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906 - G Pro X Wireless
= OLED C9 + K63 Wireless Gaming Lapboard + G502 Lightspeed =
Flow X13 + MX Anywhere 3
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Death Stranding

Příspěvek od Frostys »

Odporucam vypnut multiplayer zlozky, nech si vsetko postavi clovek sam..
Tak zrovna tohle je něco, co dělá Death Strending, čím je.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od slaava »

Bavilo vas to? Hral jsem to asi 3 hodiny a s politovanim jsem to musel odinstalovat :-( nastesti jsem to mel zadarmo k procesoru... :|
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Death Stranding

Příspěvek od jakubom »

Já jsem rozehrál na PSku, není to něco co člověka hratelností udží, ale ten svět, ty mechaniky a celkově příběh mě u toho drží. Jenom teda zrovna u takové hry, bych klidně byl rád za hratelnost main story nějakých 10 hodin max, což by mně naprosto stačilo. Uvidíme co dál a zda mě to udrží.....

Víc si užívám cut scény než samotný pohyb po mapě, i když chvilkama je to opravdu zábavné.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od Alfajk »

slaava píše:Bavilo vas to? Hral jsem to asi 3 hodiny a s politovanim jsem to musel odinstalovat :-( nastesti jsem to mel zadarmo k procesoru... :|
prvnich cca 10 hodin, nez se me odemkla "prostredni" mapa, pak uz jsem to dohral jen ze zvedavosti kvuli pribehu, hratelnostne je to fakt bida a po odemceni vetsiny veci je to uz jen nuda...nemluve o tom, ze pribeh jsem asi nepochopil :-D
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Death Stranding

Příspěvek od dexterav »

Jo ta herna stranka veci je strasna
Ale zbytok je super takze 6/10
Ked to chce clovek koli tomu noseniu vypnut pride nieco co ho donuti pokračovať
proste pribeh ako taky je opak toho co sa tyka hrania
Takisto tech.spracovanie je na dobrej urovni a slapat to musi snad aj na GTX750
Snad len ze treba 451.85 resp 451.98 aby neboli rozbite textury na nv
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Death Stranding

Příspěvek od rbclass »

kreteni
furt tam nie je 16:10
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Death Stranding

Příspěvek od rbclass »

lajky sa sa mi do vlastnosti rozdeluju nejak,podla coho to je ? Nechapem logiku rozdelovania
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Death Stranding

Příspěvek od Alfajk »

podle toho, jakou vec ti olajkovali a taky podle typu misi, kazda mise dava jiny veci do ty "hvezdnice" zkusenosti, kde dostavas ty ratingy
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Death Stranding

Příspěvek od rbclass »

Aha,to som si nevsimol,ze je pri misii tato vlastnost. Ten interface je na mna nejak moc :)
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Death Stranding

Příspěvek od jakubom »

Ze začátku je to nepřehledné, ale čím déle člověk hraje, tím víc si na to zvykne. Mně osobně i když hraju dost málo, baví pořád. Hlavně ve chvíli, kdy máš opravdu různé možnosti jak ten problém překonat. Ta hratelnost vyloženě není špatná, když v tom člověk najde zalíbení.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“