Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od keistown »

Tak jsem zapl HT :lol: vytizeni je 100% na vsech jadrech a v kombinaci med-high s low stinama to da 50-60 v te prvni lokaci. Tech 50 mezi barakama a 60 kdyz jdu k hradu. Bez stutteru. Grafika jede na 50-60%.
Takze to certes trefil.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

to je snad jasne kazdemu zeten predpotopy cpu je brzda
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od certes »

danco píše:A to nemôžete vytaženie cpu merat na jednotlivých jadrách a nie iba celé cpu?
Já se dívám na graf pro každé jádro, prostě všechna jádra lítají od 70 do 100%.
keistown píše:Tak jsem zapl HT :lol: vytizeni je 100% na vsech jadrech a v kombinaci med-high s low stinama to da 50-60 v te prvni lokaci. Tech 50 mezi barakama a 60 kdyz jdu k hradu. Bez stutteru. Grafika jede na 50-60%.
Takze to certes trefil.
Gratuluji, jinak můžeš mít textury klidně ultra (lepší AF), do paměti GTX970 se vlezou a nebo použít další tweaky tady https://www.dsogaming.com/news/kingdom- ... etric-fog/
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od madPav3L »

Tedy čekal jsem, že to bude zabugované, ale že to bude tak hrozné... Odehrál jsem asi 13 hodin, ale těžko říct kolik z toho bylo stráveno zbytečně, protože jsem musel nahrávat starý save.
V ději nejsem nijak daleko, teď jsem se dostal do Rataje a mám se hlásit u rychtáře. Z vedlejších úkolů jsem našel prstýnek pro mlynáře a mám ho donést druhému mlynáři. Doteď probíhalo vše ok kromě jednoho pádu hry, ale druhý vedlejší úkol který jsem začal plnit a už mám sto chutí to odinstalovat...

Vzal jsem úkol od lovce v Rataji najít tři slavíky. Vydal jsem se do lesa, položil jsem první klec, položil druhou a vrátil jsem se k té první, slavík byl chycený, ale pořád bylo slyšet "zpívání", klec jsem sebral a o pár metrů dá jsem chtěl položit třetí klec, jenže po pár krocích jsem se propadl do země takže load...
Vrátil jsem se a opakoval jsem stejný postup, tentokrát jsem se nepropadl a šel jsem po položení třecí klece vzít slavíka v té druhé, byl chycený a vracím se tedy pro třetí klec, jenže ona není na tom místě kde jsem jí položil. Jsem na místě, kde mi ukazuje úkolová značka, slavík už tam nezpívá, ale klec nikde... předpokládám, že se propadla či něco podobného... takže další load a vše znovu.
Tentokrát už vše proběhlo v pořádku a jdu zpět do Rataje úkol odevzdat, mluvím s lovcem, dostal jsem odměnu, ale to je vše, jsem teď zaseknutý v rozhovoru s ním jak na sebe koukáme. Hra není zamrzlá, jsou slyšet okolní zvuky a naše postavy se pohupují, ale rozhovor pořád běží dál a nechce mě to pustit zpět do hry. Zkoušel jsem to nahrávat už 3x a pokaždé se stane to samé, úkol prostě nejde odevzdat bez to aniž by se to zaseklo.
Teď se mi vůbec nechce hrát dál, když úkol na začátku hry má takové problémy :!: No nic, jdu jim napsat report a jdu hrát AC:O, než vydají patch tak to zatím odkládám.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od spajdr »

Asi tak, pokud mas stesti na bugy, tak se vyplati pockat do leta, az to vsechno vicemene opravi.
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od hnizdo »

madPav3L píše: Vzal jsem úkol od lovce v Rataji najít tři slavíky. .
Tenhle quest je rozbity. Mne zmizela klec, takze bud ten quest nedokoncim, nebo ho opravi.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

ten qust treba robit inym sposobom..musis vyhodit vsetky klietky a az potom ich zobrat....potom je to ok
a ak sa niekomu strati klietka..tak ju najde u kona :D
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od hnizdo »

ja mam tu polozenou klec oznacenou na mape, ale je neviditelna a nejde sebrat
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Still.Lord »

Quest jsem dokončil v pohodě, tak pořád přestaň tvrdit, že je rozbitý.
Někomu se bugy projeví, někomu ne.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Swat »

Po 60ti hodinách se mi jednou nespustila cutscéna a jeden quest, což bylo opraveno v řádu několika hodin (viz výše), jinak naprosto bez bugů.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od madPav3L »

No tak mě to zatím neodradilo a hledal jsem na internetu co s tím úkolem. Zjistil jsem, že problémy s tím má mraky lidí a podle Gamerevolution je to nezabugovanejší úkol na který zatím narazili.
Gamerevolution píše:Once you turn in A Bird in the Hand to Berthold, then you can save and rest easy since this is the buggiest quest I've run into so far.
Zjistil jsem, že klece se musí položit všechny tři najednou a poté vzít a než ten úkol odevzdáte lovci zpět, nesmíte uložit hru, jinak je hra zasekne v konverzaci.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

ved som to pisal vyssie
hnizdo píše:ja mam tu polozenou klec oznacenou na mape, ale je neviditelna a nejde sebrat
pisem ze ju mas u kona v inventary
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Hladis »

Ted jsem slysel rozhovor s Vavrou a prisla rec i na tenhle bugly quest, kdy si tazatel stezoval, ze je to asi jediny nedokonceny quest. Doporucuju ho jednoduse preskocit.
Obrázek
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od hnizdo »

Still.Lord píše:Quest jsem dokončil v pohodě, tak pořád přestaň tvrdit, že je rozbitý.
Někomu se bugy projeví, někomu ne.
Gratuluji. Vsem v mem okoli vcetne mne ten quest zde pospanymi zpusoby zpusobem nefunguje.
rbclass píše: pisem ze ju mas u kona v inventary
Nemam, koukal jsem se tam hned poprve.
Hladis píše:Ted jsem slysel rozhovor s Vavrou a prisla rec i na tenhle bugly quest, kdy si tazatel stezoval, ze je to asi jediny nedokonceny quest. Doporucuju ho jednoduse preskocit.
Vavra tomu nerozumi. Stillord rika jasne, ze ten quest neni rozbity.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od mlrs »

Tak jsem se po procitani tady lehce bal, ze mi to nepojede nijak dobre a opak je pravdou :)
Nastaveno v podstate na medium-high a vetsinu casu to jede 50-60fps (vsync jsem zatim nechal) - lehke zaskuby cas od casu jsou, ale rozhodne to neni nic, co by mi nejak kazilo zazitek ze hry... (bug zatim, klepu, zadny...)
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

quest je rozbity..da sa dokoncit len urcitym sposobom..tv..obcas to tu je ako u blbych na pude :-D
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od morke »

Tak jsem to zkusil na mém nepřetaktovaném i7-4770 a GTX 980, vše ultra. Minimum asi 40 fps, jinak 50 - 60 fps. Ta grafika hry není nijak oslnivá, ale hlavní je přece hratelnost :).
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od TankGeorge »

Viděl bych to asi takhle...

funny kompilace ruzných bugů KCD
https://www.youtube.com/watch?v=FdlHwzr ... L&index=72

to samé v AC:Origins
https://www.youtube.com/watch?v=bTe9lPHwcqQ

bych mohl pokračovat Andromedou, Witcherem a Skyrimem zdaleka nekončit
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od blaho »

madPav3L píše:
Vzal jsem úkol od lovce v Rataji najít tři slavíky. Vydal jsem se do lesa, položil jsem první klec, položil druhou a vrátil jsem se k té první, slavík byl chycený, ale pořád bylo slyšet "zpívání", klec jsem sebral a o pár metrů dá jsem chtěl položit třetí klec, jenže po pár krocích jsem se propadl do země takže load...
Vrátil jsem se a opakoval jsem stejný postup, tentokrát jsem se nepropadl a šel jsem po položení třecí klece vzít slavíka v té druhé, byl chycený a vracím se tedy pro třetí klec, jenže ona není na tom místě kde jsem jí položil. Jsem na místě, kde mi ukazuje úkolová značka, slavík už tam nezpívá, ale klec nikde... předpokládám, že se propadla či něco podobného... takže další load a vše znovu.
Tentokrát už vše proběhlo v pořádku a jdu zpět do Rataje úkol odevzdat, mluvím s lovcem, dostal jsem odměnu, ale to je vše, jsem teď zaseknutý v rozhovoru s ním jak na sebe koukáme. Hra není zamrzlá, jsou slyšet okolní zvuky a naše postavy se pohupují, ale rozhovor pořád běží dál a nechce mě to pustit zpět do hry. Zkoušel jsem to nahrávat už 3x a pokaždé se stane to samé, úkol prostě nejde odevzdat bez to aniž by se to zaseklo.
to iste ,
Slaviky som doniesol , odmenu dostal ... a zasek v rozhovoru , to iste aj kamoš
a je tam toho rozhodne viac , čo treba poopravovať
Still.Lord píše:Quest jsem dokončil v pohodě, tak pořád přestaň tvrdit, že je rozbitý.
Někomu se bugy projeví, někomu ne.
ale ano , maju to roziebane a nebuď agresivny :-D ,
ci uz to je CZ hra , ci nie , ci ty si velky fanda Vavru a tej hry , Vavra to robi pre prachy
nie pre narodnostne citenie :roll:

cize ak to daju doporiadku , tak je to slušna hra, to ano

Ono mne nejake bezne bugs ani moc nevadia,
ale bug pre ktory nedokonciš nejaku ulohu je na hlavu
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od renek1 »

Mám taky jednu technickou. Jak se vám podaří u téhle hry neusnout??
:-D :-D :-D
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“