Battlefield V

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Battlefield V

Příspěvek od Leveler »

Docela mě dostalo, že tam jsou jen 3 mise pro "Single player" :(
4.12 se má odemknout poslední, tak uvidíme.
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Chief4 »

vavron píše:Pořídil jsem plnou verzi a není to vůbec špatné. :) Líbí se mi, že jsou protivníci vidět poměrně málo, pokud je neoznačí sniper, člověk si pak dává hned větší pozor. Grafika parádní, osobně jsem to shodil na High pro více FPS, rozdíl v grafice jsem prakticky nepoznal (a v té rychlosti akce ani blíže nestudoval).
Ovšem v tomto díle více než v předchozích platí, že pokud máte squad na <>, neuděláte nic. Aneb když při dobývání máte v grupě 3 snipery, co stojí vzadu a všichni dohromady mají horší K/D než vy, kdo se vlajku fyzicky snažíte obsadit :angry2:
Zatím jsem hrál asi 7 her, všechny mezi 20:30 - 23:00, a pouze jednou jsem čekal na server minutu, jinak vždy jen pár sekund. Jediný problém mám tak s vyšším pingem (jako další hromada lidí), ale o tom jsem už psal do tech.tématu.
S tou viditelností jsem měl problém ze začátku, nikoho jsem neviděl a furt jsem chcípal. Taky time to kill je snad nejkratší ze všech BF :D (nebo jako v BF4) než jsem se naučil s M1 a vyladil hru po tech. stránce mi trvalo asi 7 hodin herního času :D. Mám vše na Ultra, akorát ambient oclusion mám vypnuto a vypnuto všechny cinematic efekty, a FOV horizontal na 80
Squady tady docela fungují, lépe než v BF1, aspoň je motivace na V1 bonus ke konci hry.
Tanky a vozidla jsou tu hodně slabé, z pozice tankistů je těžké někoho trefit a panzerfaust tank vyndá hodně rychle.
Letadla ty si vedou svojí vlastní bitvu mi zatím přijde
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

@Chief4 Nehraješ jinou hru ? ;D Tanky jsou proti pěchotě dost OP. Stačí pár rán s kulometu a nepřítel je KO. Jinak jasně, pokud přijedeš s tankem na nějaký úzký místo třeba mezi baráky a někdo z enemáku ti dá do nádrže s naftou hit s panzerfaustu tak tě skoro vyřídí ale v tom je ta hra skvělá. konečně někdo myslel na slabá místa tanku. Taky můžeš s panzerfaustem tank jen "dingnout" a dáš mu zásah za 10-20 HP max ;) Základ je, nejezdit blízko k nepříteli a držet si dostatečný odstup.

TTK alias time to kill mě osobně přišel ze všech nejdelší musíš dát cca 5-6 ran do těla né-li víc.

Jinak OT: 4.12 vyjde update. Snad vylepší a přidá lepší zbraně pro Medica, protože ten je aktuálně skoro nepoužitelný. Je to i vidět, že skoro nikdo za něj nehraje v Conquestu. K módu Grand Operation: Oproti BF1 je dost o ničem, vůbec mě to neoslovilo a jak už někdo psal absolutně postrádá smysl. K čemu je útočícímu týmu to, že zničí artilerii když z toho nemá žádný bonus ? I když prohraje hra se posune do Day 2 na jinou mapu.. Proč? Ten kdo vyhraje Day3 vyhraje vlastně celou hru bez ohledu na předchozí dny.. Přechod mezi Day 1 do Day 2 je dělaný pomocí černý obrazovky s textem. Zato v BF1 bylo parádni video. I když ho člověk viděl 100x tak to furt vypadalo skvěle. Nehledě na prvotní efekt to bylo něco parádního.

Bugy: V nastavení hry jsem si vypnul aby nevyskakovaly informace o stuhách, a stejně když umřu tak se mi ně jaká objeví na monitoru. Nejde měnit pozice v Tanku nebo v jiném dopravním prostředku F1,F2,F3 v defaultu nefunguje - přemapování nepomohlo..
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Chief4 »

hrál jsem bf4 a bf1, tam tanky byly jinde hlavně v BF4 pokud jsi měl termovizi a infra tak si pěchota neškrtla. Problém u tanků a vozidel je že v BFV to míření není stejné, nevím jak to nazvat, prostě musíš čekat než se ta hlaveň srovná tam kam míříš. To u BF1 a BF4 nebylo v takové míře a zasáhnout pěšáky co se tě zoufale snažili ulovit s raketometem nebyl problém :) Díky za tip ohledně nádrže.. ještě se pořád rozkoukávám
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield V

Příspěvek od Zofrenko »

No je pravda ze niekedy treba aj 5 hitov na kill no ja mam nazor taky isty, cas ako zabijem alebo zabiju mna je extremne kratky. Bf hram od prveho dielu 1942 a nevynechal som ani jeden, tak myslim si ,ze posudit to mozem. Time to kill sa mi zda rychlejsi ako v BF 4 a to je uz co povedat.A Oproti bf 1 to je uplne mega velky rozdiel. ( mne prave vyhovoval najviac v BF 1 ) BF V mi pride strasne rychle , obcas skapem za par stotin kde ani nieje mozna reakcia to sa mi u bf 1 nestavalo
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Chief4 »

jo a to jsem se zapoměl zmínit o tom že i se základní assault zbraní se dá zabít přes půl mapy, nemluvě pak o STG apod. V BF1 byl assault jen vyloženě na krátko
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

No, proto jsem psal, že pokud hraješ s TANKEM, tak musíš být dál od nepřátel. Hlaveň se otáčí pomalu a si zranitelný ze zadu, za to ale salvou s kulometu sejmeš kde koho, případně pokud použiješ broky. Jinak co se BF4 týče tak s Termovizí a rychlosti otáčení hlavně máš pravdu ono stačilo jen zapnout aktivní ochranu tanku a na 15s si měl klid a všechno si postřílel :D
Naposledy upravil(a) Hexik21 dne úte 4. pro 2018, 11:05, celkem upraveno 1 x.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield V

Příspěvek od tatka.troy »

Chief4 píše:jo a to jsem se zapoměl zmínit o tom že i se základní assault zbraní se dá zabít přes půl mapy, nemluvě pak o STG apod. V BF1 byl assault jen vyloženě na krátko
A proto jsem se vykašlal na snajpu a jedu assaulta a puškou a optikou
s Intelem na věčné časy
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Chief4 »

já taky jedu spíš asault s M1, ale všichni teď jedou support s mg34 ktery je OP jak prase, ale takhle to bylo vždycky v BF, lamy bez aimu s nekonečno nábojema s MG a optikou, někde v okně nebo leží někde u stromu..
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
meca
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. srp 2006
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od meca »

Chief4 píše:já taky jedu spíš asault s M1, ale všichni teď jedou support s mg34 ktery je OP jak prase, ale takhle to bylo vždycky v BF, lamy bez aimu s nekonečno nábojema s MG a optikou, někde v okně nebo leží někde u stromu..
na mg34 a mg42 optiku nedáš, pokud s nima chceš mířit tak musíš ležet, případně mít tu zbraň aspoň opřenou, jinak se s tím mířit nedá a netrefíš ani stodolu
jsou to dost situační zbraně který se fakt nehoděj všude..
btw potkavam s tim minimum lidi, většina supportů jede ke7/lewis/bren...
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield V

Příspěvek od tatka.troy »

- kua voni jsou tam už cheateři :sad:
- vysvětlete mi někdo jak fungujou ammo + bandage pouch - to nejde skoro házet - frajer řve že potřebuje ammo nebo obvaz a nehodí to
s Intelem na věčné časy
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Battlefield V

Příspěvek od stylar »

:-D :-D :-D to je teda nejkratší shotguna co jsem kdy viděl
Obrázek
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

No ale řvát může pořád, jistotu máš když má nad sebou ikonku teď nevím co tam je jestli vykřičník nebo munice. Namiříš na něj a hodíš lekarničku nebo munici a je to. Otázkou je jestli se ti neprojevuje nějaký BUG. Já třeba před update nemohl měnit místa ve vozidlu nebo se koukat na úkoly natož psát do Chatu.

Teď už to ale funguje ;D

Jinak ta brokovnice je stylová :D asi limitovaná edice
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield V

Příspěvek od tatka.troy »

takže ammo a bandage to není jak v BF1 že to mohl člověk házet pořád - až když má spoluhráč fakt málo tak to hodí takže pokud někdo přes příkaz dává že ammo need ale má ho tak to nehodí :lol: jinak ta hra má stále problemy s texturama - člověk se sekne na kameni o výšce cca 20cm :lol:
s Intelem na věčné časy
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od hnizdo »

Chief4 píše: v BF4 pokud jsi měl termovizi a infra tak si pěchota neškrtla.
Pechota mela MBT LAV. Jenze "profi buzny" byly too sexy s tim behat, takze nechali cely kolo ovladat mapu jednoho skilled ridice, misto aby mu poslali 1+5 behem deseti vterin. A ze to krasne funguje jsem se parkrat presvedcil.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield V

Příspěvek od tatka.troy »

hele má někdo typ jak víc zviditelnit nepřítele? Přijde mi že jsou skoro neviditelný a za snajpera mě to furt nebaví :sad:
s Intelem na věčné časy
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Chief4 »

vše na low a mesh na ultra, to je opravdu velkej problém týhle hry. Společně s dalšíma věcma si myslím že tohle nejmíň skill based hra co existuje, i když někteří youtubeři tvrdili opak, např. jackfrags.

-short TTK a TTD bugy
- špatná viditelnost nepřátel
- OP assault zbraně i na středně dlouhou vzálenost

výsledek je ten že pořád chcípám a pořád stejně, a to že mě zabije nějaký děcko co leží někde v bahně s MG. V normální hře bych ho stihnul zabít dříve díky reflexu a aimu, ale tady nemám šanci protože je špatně vidět a je krátké TTK.

Za další nejde tam nic dělat, něco co vyžaduje vysokej skill a je to účinné, v BF4 to byla podle mě helikoptéra, v BF1 to byl kůň. To byli věci pokud jste je ovládli tak si jen tak někdo neškrtnul. Tady není nic. Jo byly tu házecí nože. Ale nejdřív nešel aktivovat kvůli bugu a už ho nerfli že jsou jen dva a menší damage, takže to už taky ne. No asi to brzo smažu.
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Battlefield V

Příspěvek od stylar »

V téhle grafice asi uvidíš každýho, ale vypadá to jak Minecraft: https://www.youtube.com/watch?v=qnTyLtaxzHU.

Co mě zklamalo na BFV jsou letadla, fakt divný nevím co je to za hovadinu, že se můžeš opravovat a při tom manévrovat to si tak kosím bombardér s BF109 a vystřílím do něho fakt všechnu munici i křídla mu upadnou, ale při otočce se okamžitě opraví a pak přiletí max upgradovanej Spitfire a sundá mě během sekundy. Vehikly se daji potunit, ale zase potřebuješ hodně company coins což se dá získat jenom z lvl, ale když už jsi max, tak jen z daily missions (sice mi to každý kolo hry píše jak jsem na konci dostal tisíc company coin ale nic...)

A jestli někdo leží s vytaženým bipodem s MG v křový tak je to asi OK, DICE to tak chce, když se podíváš na nějaký assignmenty, abys unlocknul lepší skin tak to musíš hrát občas jak největší camper.
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Battlefield V

Příspěvek od Mac302 »

BF V se prostě moc nepovedl, hrál jsem to chvíli v rámci předplatného a stačilo. Tomu svědčí i to, že měsíc po vydání je hra v 50% slevě, protože to asi fakt nikdo nehraje, nebo nevím.

Já osobně čekám na Hell Let Loose, což by mohla být slušná řežba. :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield V

Příspěvek od tatka.troy »

takže nejsem sám, no přes svátky jsem to nějak potahal na 50tej level a nechám to uspat na nějakou dobu, jinak ted odpoledne nějakej kripl s aimbotem a wallhackem - když to bylo 95:0 pro něj tak jsem odešel.
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“