Battlefield V

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

Jen pro info, jak dlouho poběží Open Beta ? :)
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Sheppix »

Fugas_cz píše:haha uz se fnuka a jeste ani nejde pustit beta :D ma nekdo pristup do bety uz dnes?
Jo už tam můžu, ale mám Origin Access Premiere
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield V

Příspěvek od Zofrenko »

obyčajny origin acces nepostačuje ?
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Sheppix »

To by mohlo stačit, ale nevím to jistě.
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Battlefield V

Příspěvek od Fugas_cz »

oficialni web: Předplatitelé služeb EA Access, Origin Access, Origin Access Premier nebo majitelé předobjednávek
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Battlefield V

Příspěvek od logingame »

obyc origin je pouze na 10h hrani pokud ti to staci, pak na kinguin, g2a prodavaji acces key do open beta cca za 1,5Euro a muzes hrat po celou dobu.
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Battlefield V

Příspěvek od logingame »

nevim jak ostatni, ale loaduje se mi to hrozne dlouho nez se dostanu na server.
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield V

Příspěvek od Zofrenko »

logingame píše:obyc origin je pouze na 10h hrani pokud ti to staci, pak na kinguin, g2a prodavaji acces key do open beta cca za 1,5Euro a muzes hrat po celou dobu.
to čo píšeš plati pre hru ak vyjde plná hra, že môžeš hrať 10 hodín Trial, S premium origin hru nemusíš kupovať vôbec

a na G2a ten beta key nevidim
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

BFV dojmy

Příspěvek od Vlastik80 »

BFV dojmy https://youtu.be/UD-VT0Xjsb0 věřím že se wow efekt dostaví u hodně lidí :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Battlefield V

Příspěvek od Alfajk »

uplne nevim, co za "wow efekt" ocekavat, vzdyt je to jak 3x zality kafe, tak genericky, ze bych posledni tri battefieldy nerozeznal od sebe, nevedet, ze je kazdej z jinyho obdobi
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
kulhajs
Nováček
Nováček
Registrován: 10. črc 2013

Re: Battlefield V

Příspěvek od kulhajs »

No musím říct, že mě to baví víc než 1čka. Prvních 10 minut jsem si říkal co jsem to koupil, ale pak jsem se do toho dostal a nemůžu se od toho odrthnout.. Jestli hledáte někoho do teamu, tak se hlásím.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Battlefield V

Příspěvek od Atapi »

Na mě to má teda wow efekt že si říkám "wow to je sr**ka." Bohužel, pro mě se z toho stal od BF4 recyklát ve stylu CoD, kde jen mění skiny zbraní a panáčků a přidávají víc achievementů, za chvíli bude za každej kill tolik věcí že nebude vidět obraz. :) Možná mapy jim zaberou víc času, to je tak celý. S otevřenou hubou jsem koukal na BFBC2, BF3 to potom přenesl do většího měřítka, od té doby je to ale fuj fuj. :D Pokud to zvládnou technicky tak dejme tomu, ale když se kouknu na EA fórum tak to je jeden problém vedle druhýho i u BF1, prakticky furt ty samý problémy dokola od BF3.

//jako bych o tom nemluvil, chtěl jsem se zaregistrovat do bety a hned mi přišlo tohle :D, strčte si to do pr... :D
https://screenshots.firefox.com/XZ45ple ... google.com
Naposledy upravil(a) Atapi dne stř 5. zář 2018, 07:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od HEAD »

U BF2 jsem nahral snad tisice hodin.Bf3 uz nebylo ono a dalsi dily uz jsem nehral.
Obrovsky mapy a letecky bitvy.Nebo na ty metsky mapy jako strike at karkand, Sharqi Peninsula, Mashtuur City.To si pamatuju do dnes.Proste na bf2 nic nema.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Battlefield V

Příspěvek od stoRmjE »

Zofrenko píše:
logingame píše:obyc origin je pouze na 10h hrani pokud ti to staci, pak na kinguin, g2a prodavaji acces key do open beta cca za 1,5Euro a muzes hrat po celou dobu.
to čo píšeš plati pre hru ak vyjde plná hra, že môžeš hrať 10 hodín Trial, S premium origin hru nemusíš kupovať vôbec

a na G2a ten beta key nevidim
https://gameflip.com/item/-battlefield- ... aa17e80373
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield V

Příspěvek od Zofrenko »

Tak už sa začínam do toho dostávať :D len chcel by som už vyskúšať aj vozidla no stale su full :stern:

Čo sa tyka zábavnosti a streľby je to minimalne rovnako dobre ako BF1. A streľba z automatickych zbrani sa mi tu páči ešte viac. Zvuky su tiež lepšie hlavne dopadanie guliek keď sa to kropi popri vas. (filmové) take chladne realne :baa:

Hram to na QHD , všetko ultra max. FPS v hre sa držia od 90 do 120 cca. Vačšinou okolo 100.
GPU 1080 Ti

Obrázek
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Battlefield V

Příspěvek od Fugas_cz »

ja bych netvrdil ze je to az tak zreciklovane. Gameplay je rozhodne jinej nez uz BF1 a popravde ta hra vypada uzasne a nevim co by museli v tuhle chvili prinest, aby to byl skok v grafice. Hlavni nevyhoda je v tom ze jedny a ty same zbrane maji na zacatku vsichni a dostat se dal v bete k dalsim zbranim je slozitejsi. za me po prvnim dnu krasnych 8/10
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield V

Příspěvek od Zofrenko »

Presne tak, fyzika vozidiel je dosť prerobena hlavne tankov, správaju sa o dosť realnejšie. keĎ ste rozbehnutí, chvíľu trva kym tank zastavy a da spiatočku, otáčanie dela je rovnako pomalšie atď. zvyšne vozidla som neskúšal iba jednu jazdu v tanku a hneĎ som cítil ,že je to komplet prerobene viac cítite jeho vahu neposobi umelo papierovo. (v BF 1 mam v tanku 25,000 killov porovnať to viem ) Fyzika zbrani tiež a balistika je ina. Ničiteľnosť prostredia ešte lepšia, zvuky sa mi tiež páčia oveľa viac, či už streľba ako som písal všeobecne, alebo keď bežíte neďaleko tanku a dopadne do neho húfnica, teraz to robi taky viac autenticky zvuk proste treba vyskúšať. Tá hra je od BF 1 dosť ina a kto ma nahrate v BF 1 neake stovky hodín si to všimne hneď. A neviem čo ine by tam mali ešte zmeniť aby kriklouni nepísali ,že je to recyklát. Ak už to niekto označuje za recyklat nech napíše aspoň argumenty. Ja sa neviem dočkať ak bude full hra s operáciami, verím že pridaju Stalingrad alebo taku omaha beach,(dúfam ju tam daju) to bude celkom epicke ak bude z pláže bežať 32 hračov na kope dobiť ten kopeček :twisted:
Naposledy upravil(a) Zofrenko dne stř 5. zář 2018, 11:31, celkem upraveno 1 x.
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Battlefield V

Příspěvek od Fugas_cz »

myslím že tyhle mapy (jestli vubec) pridaji az ke konci, protoze chteji ukazat neokoukane mista. DOufam ze komunita na ne zatlaci aby byli co nejdriv :D
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od python.p »

Po prvních pár minutách mi to teda přijde stejné jak BF1. Po tejdnu PUBG, je to ovšem audiovizuální balzám na duši. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

Normální smrtelník si Open Betu nezahraje ? Píše mi to "You dont have early acces" A je jedno jakou z obou 2 map vyberu.

OK beru zpět :

The Open Beta starts on September 6, 2018. It’s multiplayer only, so you need an internet connection to play.

Early Access is available on September 4, 2018, if you pre-ordered, or if you are an Origin Access or EA Access subscriber.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“