Battlefield V

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Sheppix »

Včera jsem hrál akorát 2 mapy (ve hře je jich určitě více). Oproti betě je navíc bažina s mostem uprostřed. Postavy si můžeš upravit včetně oblečení i vzhledu (obličej). Jestli se to za tu cenu vyplatí, zatím ještě říct nedokážu.
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Battlefield V

Příspěvek od Bouner »

Oproti betě paráda .. celkem se mi líbil i singl ( mapy byly velké, takže více možností + rozhovory a hlášky enemy byly často vtipné. MP je lepší a jde vidět, že se hraje více teamově než tomu bývalo. Nové mapy pěkné a nabízejí zajímavý gamestyle... co mi teda vadí je optimalizace. Oproti BF1 to je děs a nevypadá to o tolik lépe ... ale tak nvidia RTX se prodávat musí no :)
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Battlefield V

Příspěvek od Sobo »

RTX v soucasnem public buildu jeste neni. A vzhledem k tomu, ze hra ma pod DX12 obecne horsi performance, a prave DX12 je nutny k pouziti RTX, tak to nevypada vubec dobre.

Uvidime, jestli se od bety neco zmenilo, nebo RTX zase srazi vykon na polovinu. :)
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od djstudio »

Tak za mne ja hral teda jen betu ale mam zhludnuto dost videi co ted vysly a BF5 v den vydani budu kupovat a hrat tesim se.Hra to co nabízí mne vyhovuje MP to je to co mne zajima a tam se da zazit hodne zabavy.
Takze do tohoto titulu jdu.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + CORSAIR iCUE LINK H170i 420mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

@djstudio tak já hrál taky betu a viděl jsem spoustu videí a proto mě zajímá názor někoho, kdo do hry šel a koupil jí aby to porovnal oproti betě. Já sám mám od Battlefield 3ky náhráno po každém díle cca 300-700 hodin a BF1 byla pro mě docela zklamání, sice mapy krásny ale jinak bleh, proto se ptám na osobní zkušenost ;)
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od djstudio »

Hexik21 - jo ja to chapu zes chtěl suport uz z hotove hry ale to se ptas o par dni drive nez titul vyde a servry pojedou naplno.Deluxe pujde hrat 15. listopadu a klasicka verze 20. listopadu tu budu kupovat ja krabicovku na DVD.Zatim jsou to spis novinarske recenze a uvolneni hru predcasne ztahnout z Origin Acountu.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + CORSAIR iCUE LINK H170i 420mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Sheppix »

Majitelé Origin Access Premier už můžou hrát. Nejedná se o žádnou novinářskou verzi. Kdokoliv si to může předplatit.
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od djstudio »

No ono uz samotne BF5 nestoji malo takze pro nekoho kdo chce jen jeden titul platit ještě další prachy navíc takových nas tu moc nebude.Kdyz někdo hraje vse mozne tak proc ne ja většinou u hry zustavam dele.

Origin Access Premier - EA si jej cení na 15 dolarů za měsíc, případně 100 dolarů za rok. Za tuto částku nabídne všechny výhody Basic verze, navrch ale přihodí neomezený přístup ke všem velkým hrám včetně horkých novinek. Pokud ale přestanete službu platit, o hry přijdete a budete si je muset koupit separátně, nebo obnovit předplatné. Vzhledem ke standardní 60eurové cenovce za každou z těchto her se tak jedná o výhodnou nabídku.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + CORSAIR iCUE LINK H170i 420mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

Přesně jak píše Sheppix lide už mohou hrát proto se ptám :) Jestli dáš 2500 za rok za origin access nebo za jednu hru už je na tobě. Ruku na srdce, nevychází ten origin access špatně. Kord když po roce ztrácí BFko svojí cenu tak si hru můžeš koupit za polovic. Na druhou stranu pro člověka co má Origin jen na Battlefield jako já dá radši full price za jednu hru a je to. BF1 jsem jednou i vracel skrze podporu ale neměl jsem nahráno víc jak 2 hodiny a nerad bych ten proces s Mohamedem skrze Chat opakoval. :)
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Battlefield V

Příspěvek od Bouner »

Já to koupil na premier spíše jako test, a když to bude dobré tak vezmu i plnou ... raději oželím 14€ než 60 kdyby mě to fakt nebavilo :D .
Jinak koho alespoń trošku bavila beta, tak mohu jen doporučit ... hlavně počasí je pecka. Není nad to zažít tu sněžnou bouří a enemy vidět tak na 5m :D ... najednou člověk zjistí, že všude kolem je halda nepřátel a spojenci nikde :D . Oživování spoluhráčů je tu častější, než ve všech BF dohromady, což je super.
Jediná věc, co už od bety stojí za prd je balanc tanků ... jsou stále spíše OP ( hlavně ten sturmpanzer je totální blbost :D ) . Jinak se mi líbí jak se využívají smoke granáty apod... prostě je z toho úplně jinej pocit než třeba z BF4/1 atd.
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Battlefield V

Příspěvek od Mac302 »

Mě se vyplatí Origin Access na ty 2 týdny co mě to bude bavit a pak to už nikdy nezapnu. :-D
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

Tak jdu cestou Origin Premier. Maximalně si zahraju ještě Mass Effect Andromedu ;D i když doufám, že ty obličejové animace už opravily.

EDIT: Prolog byl senzační, uměl hezky vtáhnout do hry. ( krom toho, že jsem si musel přenastavit sensitivitu myšky a předělat rozložení klávesnice) První "mini" kampaň nic moc. Multiplayer je ale zábavný. Jen to opravdu chce SQUAD, který dodržuje rozkazy a běhá pospolu. Oživování světe div se docela časté. Mapy velké a pěkné - Jak už bývá zvykem. Výbuch V1/2 suprovej :)) Ovládání letadel mi v letošním díle sedlo více do ruky s tankem je to ale naopak. Pocit ze střelby - jak to popsat, zbraň není tak přesná jako v předchozích dílech ale to se snad zlepší. Možnost běžet přikrčený je velké plus. Za těch 15e super kup :))

PS: Frame rate v 2K vše na ultra se sestavou viz podpis cca 70 fps jak kde, pod 50 jsem ale FPS nezaznamenal ale ruku na srdce s G-Sync monitorem mě tyhle FPS ani netrápí.


Hladis// Promaz OT a technicky thread je jinde.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

Ta hra jakožto taková není špatná ale těch bugu to je katastrofa. Například mód "Operations" který je na 3 kola nikdy nedohraju protože 3tí kolo se nikdy nenačte a jen se točí v pravo nahoře logo. NEchal jsem hru 15 minut zapnutou a nic. Korektně se neukládá výstroj pro vojáky. Jednou si člověk uloží M1911 u obou stran a stejně se pak načte úplně jiná zbraň (defaultní). Taky mě občas hra ani nepustí do daného kola. Začne nová mapa mě se obraz rozpije a nemůžu nic.. řeší to až restart hry. Hitboxy mi taky nepříjdou že by fungovaly tak jak mají. Perky se dají upravovat zas jen v menu ( to je hrozná hloupost) - proč to nejde ve hře? Další "stupidita" je že se nedají vybrat "assignments" na začátku kola nebo po dokončení ale musí se vyskočit na úvodní obrazovku hry..

Abych ale nehanil, mapy super, možnost běžet přikrčený získává velké plus, soundtrack opět parádní.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od djstudio »

Takze dneska zakoupena DVD edice - 6 instalacnich disku pak to ještě 9,6GB dotahovalo přes net a instalace trvala 2hodiny,pekna porce dat.Hral jsem chvili multiplayer spis takove rozkoukavani a ja jsem spokojen.
Musí si clovek na dost věci zvyknou je hodne moznosti jak se s hrou naucit fungovat a nepobihat po mape jak zajic.Chyby nake jsou snad pracuji na odladeni.No zatím u mne jen takove opatrne hrani.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + CORSAIR iCUE LINK H170i 420mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

@djstudio - to si asi instaloval na klasický plotnový disk ne ? Mě instalace trvala 1 hodin včetně stažení 44GB dat viz pár příspěvku nad tebou
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield V

Příspěvek od tatka.troy »

no jako je to furt zabugovaný :(( což mě mrzí,ale co už
s Intelem na věčné časy
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od djstudio »

Hexik21 píše:@djstudio - to si asi instaloval na klasický plotnový disk ne ? Mě instalace trvala 1 hodin včetně stažení 44GB dat viz pár příspěvku nad tebou
Ne SSD disk z DVD mechaniky a mechanika je nova jen par tydnu.
Jinak BF5 hraji denne několik hodin pokud je cas a byl bych vdecen za vice servru nekdy
to něco volneho vyhledava dost často.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + CORSAIR iCUE LINK H170i 420mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Battlefield V

Příspěvek od Hexik21 »

Já se ke hře dostávám kolem 19:00 - 20:00 a matchmaking mi proběhne do 10s a je jedno co zvolím za mód. Vždy mě to narve do nového kola s plným počtem hráčů. Jsem zvědavý jak se jim povede update co je plánovaný na úterý. Snad to opraví spoustu chyb a vylepší herní zážitek. Jinak jsem zatím spokojený. Pravděpodobně to bude můj druhý nejhranější díl.
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: Battlefield V

Příspěvek od vavron »

Pořídil jsem plnou verzi a není to vůbec špatné. :) Líbí se mi, že jsou protivníci vidět poměrně málo, pokud je neoznačí sniper, člověk si pak dává hned větší pozor. Grafika parádní, osobně jsem to shodil na High pro více FPS, rozdíl v grafice jsem prakticky nepoznal (a v té rychlosti akce ani blíže nestudoval).
Ovšem v tomto díle více než v předchozích platí, že pokud máte squad na <>, neuděláte nic. Aneb když při dobývání máte v grupě 3 snipery, co stojí vzadu a všichni dohromady mají horší K/D než vy, kdo se vlajku fyzicky snažíte obsadit :angry2:
Zatím jsem hrál asi 7 her, všechny mezi 20:30 - 23:00, a pouze jednou jsem čekal na server minutu, jinak vždy jen pár sekund. Jediný problém mám tak s vyšším pingem (jako další hromada lidí), ale o tom jsem už psal do tech.tématu.
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield V

Příspěvek od djstudio »

čekáni na servr je hlavně ráno třeba od 5h do 8h.Hraji taky jen na High občas FPS dost zakolísá v 64lidech
ty snímky lítají.Ve squadu hraji vždy je to jednoduší.Mám trošku chaoz ve zbraních než jsem vybral něco co mně vyhovuje tak než se trošku naskiluje chvíli to trvá zkousel jsem jich dost takze zjistilt jejich moznosti je lepsi zustat u jedné nebo dvou hlavních a tu si ladit.Ty detonace a vybuchy ty jsou super a třeba zabirani vlajky se mne liby ze není omezena jen nakym malim prostorem ale jde se i schovat.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + CORSAIR iCUE LINK H170i 420mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“