World War 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

World War 3

Příspěvek od Zofrenko »

Myslim si ,že táto hra by si zaslúžila pozornosť :) Žeby záplata na srdce pre ľudí, ktorí čakali Battlefield V z moderného obdobia ?

https://www.sector.sk/novinka/150711/mu ... etaily.htm
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World War 3

Příspěvek od Atapi »

Takhle na papíře to vypadá dobře, jen se trochu bojím tohodle z jinýho webu
The game’s authors will propose innovative mechanisms related to the interaction between players, monetization, teamwork and strategic planning.
Co si představit pod tím monetization, dokupování nábojů, map, ingame reklamy,...?
Obrázek
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: World War 3

Příspěvek od Shaquille »

ach ta skepse...
Žiadne podmienky: Žiadne lootboxy a pay-to-win prístupy v dizajne hry. Považujeme za veľmi dôležité, aby sme zostali verní voči komunite a dodali najlepšiu hru, bez toho, aby sme sa k takýmto postupom uchýlili - aj my sme hráči a veríme, že pocit pýchy a úspech by mal prísť bez nutnosti použitia peňazí.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: World War 3

Příspěvek od Zofrenko »

Shaquille tiež mi bola divna jeho otázka.. prv by si trebalo prečítať aj článok
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World War 3

Příspěvek od Atapi »

Co má to co jsem napsal společné s tvojí citací? Samozřejmě jsem článek četl, platba za rozšiření nebo (různě velkej) xp boost není obecně (a z pohledu vydavatele už vůbec ne) braná jako pay to win a lootboxy jsou jasný, vzhledem k tomu, že se dostaly k až soudu. Nebo co si představuješ teda pod pojmem inovativní mechanismus monetizace?
Nejlepší by byla třeba pro mě one-time platba, případně další platba (po delší době, třeba rok nebo dýl) za DLC, to bych jim klidně nějakejch 30e dal za základní hru, jenže to moc inovativní není... Z toho co říkaj články (výjde za přiměřenou cenu a inovativní monetizace), tak to bude platba za hru +nějakej shop nebo něco takový, na to už bych se jim vys. :) Do FPS to podle mě nepatří, tak uvidíme jak to teda bude nebo nebude.
Obrázek
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: World War 3

Příspěvek od Bouner »

Tak včera ukázali nový trailer :)
https://www.youtube.com/watch?v=BKqV3Ecp1uI
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“