Fallout 76

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Walker »

Igoreso píše:Tak co beta?
Me odlogli v 22h. Pak prestal fungovat login. Po obnove hesla to zacalo tahat celou instalaci znova s casem 4-5h :( ikdyz jsem mel uz stazeno. Tak jsem vubec nevyzkousel

Taky sem musel tahat znova 48GB :sad:
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Fallout 76

Příspěvek od brambora81 »

mrknete sem Agraelus to streamoval a rikal ze to je hodne zle :D
https://www.twitch.tv/videos/329440457##
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od Krteq »

brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Fallout 76

Příspěvek od brambora81 »

jako je to mega fail :D lidi stahujou 50 GB aby mohli hrat a po spusteni musej znova :D tak ze kdo ma pomale p[ripojeni a tahal to treba 2 dny tak musi znova :D bethesda je fak banda dementu :D
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Fallout 76

Příspěvek od AllowedCry »

Jsi zesraný z toho, že beta nejede jak má? :roll: fail to je, ale kdo do toho šel, tak problémy musel očekávat.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Still.Lord »

U Alfa verze bych se ani nedivil, ale u Beta verze je to fakt demence.
Smzaní hry mám brát jako normální problem? Snad to nemyslíš vážně...

Taky mi to tahalo znovu celou hru, tak jsem se na to vykašlal, stačilo mi, co jsem viděl na YouTube.
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Fallout 76

Příspěvek od brambora81 »

koukam sou lidi co proste nepripustej ze je neco spatne a neco se nepovedlo jen pro to ze to udelala bethesda :D a ano tento fallout bude pruser :D i lidi co ve F4 maj nahrano 300 a vice hodin rikaj ze to je fail :)
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Fallout 76

Příspěvek od AllowedCry »

Koukám si tady taháš nějaké šušně z nosu. Nic z toho co píšeš já netvrdím, naopak je u bethesdy zabugovanost ze startu tak běžná, že nechápu ten údiv tady.

Nahrát 300 hodin a pak říkat že je to fail, ehm no. Zkusím stejně debilní argument. Znám spoustu lidí co má nahráno 251h a tvrdí, že je to super hra. :roll:
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Igoreso »

Vceresi beta.
Bezela dobre, grafika v poradku, staveni divne(ovladani prioritne pro konzole), souboje prumer, zmatky v Eventech.
Zatim 50:50, zkusim dalsi den. Predobjednavku zatim nerusim.
Trochu me nastvalo: ukol me zene na letiste, splnim vyjdu ven a objevi se Event ktery nemam sanci dat. 3x mrtev. Level 3.
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Walker »

Z bety - hra na první pohled vypadá graficky celkem fajn, nicméně při bližším zkoumání je grafika opravdu ošklivá (např. voda je extrémně hnusná) a to jedu na ULTRA. Jinak celkově jako jo, s kámošem zábava, zpočátku trochu zmatený. Nicméně během hraní se mi stalo několik bugů - nemohl jsem sbírat předměty, prapodivně lítající objekty, neviditelní nepřátelé, sekající se animace robotů, prapodivné spawnování nepřátel.... atd....... každopádně předoobjednávku určitě zruším, tohle není hra pro mě.
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Fallout 76

Příspěvek od Nerdis »

Nakonec jsem si sehnal klíč na betu, abych si to před zakoupením vyzkoušel.
Bavilo mě to.
Ne jednou jsem se při explorování pobavil. Třeba když jsem si nacpal bench a činky do báglu a najednou jsem se dostal na carry weight 550/158, tak jsem to chtěl naházet na zem a naházelo se to do papírovýho pytlíku.
Jasně hra měla nějaký nedostatky - mobka stála ma místě nic nedělala, jednou mi hra spadla, jednou jsem měl minutovej lag a jednou byla bugnutá mobka ve stěně, takže jsem ji nemohl lootnout. Ale nijak to nerušilo další explor.
Je to takovej styl hry "jakou si ji uděláš", určitě to neni hra pro každýho. Pokud někoho baví the forest, ale chtěl by větší diverzitu craftingu, mobek, větší mapu, player interaction, tak ho tohle bude bavit. To stejný platí pro hráče Rust. Pokud by po rustu chtěli víc PvE, RPG elementů, pak si myslím, že by je to mohlo bavit, konec konců kvůli tomu mě rust nebaví.
Hra bude o to víc fun ve skupince, to je bohužel prokletí této doby.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Still.Lord »

+ "milionů známých a dosud neopravených bugů přímo v enginu, bude super immersion pro hráče :D
Betu jsem měl, ale než jsem si jí stihl zahrát, musel bych jí stahovat znova... na to jsem rovnou hodil bobek.
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

jak vám jede ta beta? Nejnovější patch, drivery, a nemůžu se dostat přes load 40/30% (CPU/GPU), a taky se to patřičně seká...
HW je 4670k@4.2, 32GB ram, 512GB samsung 850 EVO, a GTX 1080... myslím že na takové sestavě by to nemuselo jet odhadem 30fps...
Quis custodiet ipsos custodes?
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Igoreso »

hm, Ryzen 1700, 16GB RAM, Vega 56 a nic se neseká, vše v pohode
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

Jsi na wifině, nebo na káblu? já právě wifi...
Quis custodiet ipsos custodes?
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Igoreso »

kabel, gigabit swithch a net 50/20 s ping 6ms
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Fallout 76

Příspěvek od Nerdis »

Ono koukni se na využití paměti na GPU a hned ti to bude jasný :)

Každopádně na r7 1700 a gtx 1070 a taky to jede pěkně.
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Fallout 76

Příspěvek od Sheppix »

Tak grafika není zrovna náročná. 8350k + 1070, a zvládne v poho 4k ultra detaily na lock 60 fps.
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

Nerdis: Co přesně? co jsem koukal, sežralo to cca 2.5GB RAM a 5.7GB VRAM. Neviděl jsem tam problém..
Sheppix: No právěže F4 mi jel krásně ~100fps a bez problémů, tak tady, kromě té wifi (se kterou jsem měl problém třeba v Path of Exile, protože zeď), mě nenapadá co by se mohlo dít...
Quis custodiet ipsos custodes?
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Fallout 76

Příspěvek od Nerdis »

No já co jsem tak sledoval, tak vždy, když jsem přišel do oblasti, kde byl znatelnej pokles fps, tak mi stouplo využití z 5,7GB VRAM na 7,5-7,9GB VRAM.

Jo, ale jsem taky jelito. Nějak jsem už zapomněl, že jsi psal o +-30fps :D To s tim co píšu určitě nemá co dočinění, i když si nedokážu 4k ultra moc představit, když mi to žere tolik VRAM už teď. A F4 (bez modů) mi jel krásně tak 50% času, jakmile se přišlo do nějakýho města, tak byly znát propady.
Vlastně bych se ani nedivil, že by to bylo wifinou. Pokud FPS ovlivňují rychlost tvojí postavy, dokázal bych si představit, že by to mohl dělat net.

Jinak za mě dobrý. Pokud vezmu, že to je něco co nemá canon a má to vybočovat z Fallout serie.
Myslím, že to je díky tomu, že mi to hodně připomíná The Forest/Subnautica apod. a to, že to je odnoš F4, kde jsem se ke stavění/explore nedostal kvůli vnitřnímu nutkání dělat questy, mi vlastně celkem vyhovuje. Počkám ještě pár dní, co vyleze novýho na povrch a pak koupím.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“