Fallout 76

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Still.Lord »

https://www.youtube.com/watch?v=i_7po_3Whl0
Intro z nově připravovaného Fallout 76!
Upřímně, když si pustím intro z F2 a i z hrozného F3 (od stejného skladatele!!) mám z toho daleko lepší pocit zkázy světa, než z tohohle...
Stejně to koupím jen kvuli helmě! :lol:
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

mlrs píše: Sami nevi, jak budou hraci mezi sebou kooperovat - tohoto se bojim nejvic (aby z toho neudelali neco typu PUBG, kde se bude killovat o 106) - joinovat se do nejake tlupy rusky kricicich teenageru opravdu nechci...
Vidím to stejně, dohadovat se s bandou 13letých dětí, co tam budou všude poskakovat jak dementi (ahoj Destiny 2), se mi fakt nechce.
Předobjednal jsem, zatím je beru za slovo že to půjde hrát v podstatě single, a pokud ne, tak to zkusím někomu prodat/dát a další hru od nich si nekoupím. Opravdu nechápu tu snahu cpát všude na sílu multiplayer, i když tam nedává žádnej smysl, speciálně když kvůli němu ještě vykynoží veškerý NPC (wtf, čemu by tam vadili? aha, ono to stojí prachy je nadabovat, že)...
Quis custodiet ipsos custodes?
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Fallout 76

Příspěvek od madPav3L »

Tak proč to předobjednávate... To máte lepší si počkat až to bude venku a pak uvidíte jak se věci opravdu mají. Bethesdě bych nevěřil ani h****.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

To, jestli mě to bude bavit, z videí nepoznám, a když to neobjednám předem, tak pak akorát budu čekat dýl, protože u nás se hry po launchi pravidelně vyprodají.

A z videí zatím se mi ta hra líbila, vypadá v podstatě jako datadisk k F4, s větším světem a spoustou kravin (craftění, stavění základen, hry na hudební nástroje ,wtf?), který ale nemusím dělat, a můžu si hrát questy a prohledávat svět.
Co opravdu rozhodne bude, jak moc intruzivní tam bude ten multiplayer a různý stupidní notifikace o houně, ale zatím to vypadá že člověk potká ostatní jednou za uherskej rok, a ze soubojů může vycouvat, tak s tím jsem asi ochotnej žít...
Quis custodiet ipsos custodes?
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Fallout 76

Příspěvek od madPav3L »

a můžu si hrát questy a prohledávat svět.
Na to první bych se právě nespoléhal, z toho co zatím vyšlo na povrch tam podle mě půjde jen o ten MP... ale třeba se mýlím.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

Vycházím z tohohle, včera jsem koukal na nějaký videa:

https://www.youtube.com/watch?v=87wo38fRAnY
https://www.youtube.com/watch?v=n7wDfWVlBWg

Podle všeho tam questy nebudou dávat NPC, ale dostaneš je v reakci na vstup do nějaké lokace (což se dělo už ve F4), nebo nalezení předmětu a tak.
Ono by to bez nich ani nedávalo smysl, to by fakt bylo jen PUBG (bože jak já tu kravinu nesnáším :twisted: ) ve Fallout světě...
Quis custodiet ipsos custodes?
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Fallout 76

Příspěvek od Frostys »

marek16 píše:Opravdu nechápu tu snahu cpát všude na sílu multiplayer, i když tam nedává žádnej smysl
Multiplayer dává smysl ve všech hrách. Nějak nerozumím, co se snažíš říct.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

Mně ne. V pěti Fallout hrách mi bohatě stačila atmosféra, příběh a questy - to bylo to, na čem byl fallout postavenej.
Kdo chtěl stavět vesnice z kostiček, šel si zahrát minecraft, kdo chtěl donekonečna střílet a nadávat si s bandou cizích lidí, zahrál si CS/PUBG, kdo chtěl donekonečna farmit, tak WOWko.
Jenom teď se všechny tyhle elementy musí z nějakýho důvodů cpát do každé nové hry a mě osobně to neoslovuje. Já chci svůj single, příběh, a hru, která se dá dohrát a mám od ní pokoj.

Další věc je délka té hry - multiplayer mi dává smysl právě ve střílečkách typu CS, nebo třeba to PUBG, kde všichni dojdou, navzájem se postřílí a za hodinu jdou domů. Nepotřebuju znát lidi, se kterýma si jenom vyměňuju kulky.
Ale jak mám hrát příběhovou co-op hru na 100+ hodin v multiplayeru? Buď to budu hrát s úplně cizíma lidma, pokaždé s někým jiným; nebo se budem marně snažit synchronizovat kdy máme volno s nějakým kámošem a dohrajem to až za pět let... ani jedno není pro mě.
Quis custodiet ipsos custodes?
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Fallout 76

Příspěvek od brambora81 »

v 5 fallout hrach? a k tomu si prisel kde? jsou jen 2 dily Fallouta tamten odpad si jen hraje na fallouta tak ze bych prosil nejakou uctu ke skutecnym hram ne ke slataninam :) dekuji :)
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Fallout 76

Příspěvek od AllowedCry »

Já v tom odpadu nechal stovky hodin, ale nechápu proč máš potřebu sem psát sračky. Že si postižený troll víme, neboj.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Fallout 76

Příspěvek od brambora81 »

protoze dokazu ocenit kvalitu coz je jen fallout 1a2 ne ten shit co pak vzniknul :) a;e chapu ze dneska se komplexnost a kvalita nenosi :)
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Fallout 76

Příspěvek od Atapi »

Mě bavila zatím nejvíc asi trojka a new vegas. 8-) Tohle nevím jestli budu hrát, uvidím podle recenzí, pokud to nebude mít kvalitní storyline, tak to vynechám. PVP mi do fallout universa (asi nejvíc díky tomu jak jsou dělaný zbraně, armory, střelba a tak) moc nesedí a hrát dokola jen random eventy by mě taky nebavilo.
Obrázek
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Walker »

Pár diskutujícíh hejtrů si vylilo srdíčko a teď k tématu. Mě by třeba zajímalo a je dost možný, že jsem tuhle informaci minul - jak je možný, že ten svět po nukleární válce je celkem "zelenej" ...na Falloutu jsem měl rád to depresivní prostředí (F4 už takovej moc nebyl). Je to tím, že se to odehrává relativně krátce po dopadu bomb a ta radiace to ještě nezpustošila?
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Fallout 76

Příspěvek od marek16 »

Po havárii v černobylu si lidi taky mysleli, že tam bude mrtvá pustina, a 30 let na to je to nakonec přesně naopak - dost možná díky absenci lidí...

https://www.independent.co.uk/news/worl ... 98556.html
Quis custodiet ipsos custodes?
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Igoreso »

Ja jsem specialku s helmou zrusit, objednal jen klasiku a doufam ze to bude dobre. Vsechny fallouty hraji rad a to i 4ku,jen moc nemusim multak :(
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Fallout 76

Příspěvek od brambora81 »

kdzy chcete k tematu tak pak nejak nechapu jak bzlo na videu ten vzbuch a tipkove na to koukaj a nic se jim nestalo pritom to bouchlo kousek unich "D fakt fail ta hra "D a jeden se de k tomu kouknout a stale yije "D
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Fallout 76

Příspěvek od AllowedCry »

Jak šli blíž tak pochcípali na radiaci. Já spíš nepochopil smysl toho výbuchu.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Fallout 76

Příspěvek od Atapi »

brambora81 píše:kdzy chcete k tematu tak pak nejak nechapu jak bzlo na videu ten vzbuch a tipkove na to koukaj a nic se jim nestalo pritom to bouchlo kousek unich "D fakt fail ta hra "D a jeden se de k tomu kouknout a stale yije "D
Fail jsou momentálně tvoje komentáře... :lol:
Obrázek
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 76

Příspěvek od Walker »

marek16 píše:Po havárii v černobylu si lidi taky mysleli, že tam bude mrtvá pustina, a 30 let na to je to nakonec přesně naopak - dost možná díky absenci lidí...

https://www.independent.co.uk/news/worl ... 98556.html

rozhodně zajímavej článek! no...je to tak.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Fallout 76

Příspěvek od skaven321 »

marek16 píše:Po havárii v černobylu si lidi taky mysleli, že tam bude mrtvá pustina, a 30 let na to je to nakonec přesně naopak - dost možná díky absenci lidí...

https://www.independent.co.uk/news/worl ... 98556.html
je rozdiel ked sa roztavi jeden reaktor, a ked celosvetovo vybuchne niekolko tisic jadrovych rakiet, zdvihne sa prach,ktory zatemni slnko na 50-100 rokov, a nastane arkticka zima :)
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“