Assassin’s Creed Odyssey

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Walker »

Tak mám za sebou prvních 50 hodin (cca 55%). Ze hry mám rozporuplné pocity. Jsou chvíle kdy se kochám a baví mě jít dál, ale hned střídaj momenty kdy mě ta hra totálně nudí, že dělám furt to samé. Nemůžu se zbavit pocitu, že ta hra je "generická" a právě proto je i tak obří. Navíc mi tam chybí jistá satisfakce ze získaného vybavení, něco jako v zaklínači sady ze zaklínačských škol. Tady prostě měním vybavení jedno za druhý, které má větší číslo..jak v Diablu. Bohužel mě ta hra dokáže něčím udržet, že se k ní vracím - teď mi přišlo, že se začíná v to příběhu aspoň něco dít, tak možná proto.

Jedno vím určitě - takový ten pocit ze hry, že tam skutečně jsem jako v Zaklínači nebo v Kingdome Come tam prostě není.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od rbclass »

mna uplne dostava ako dopodrobna su nadizajnovane tie mesta
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Swat »

Walker: vítej v klubu - viz. moje předchozí posty. A to jsem odehrál 160 hodin, statistiky hlásej 100% kompletace a 100% objevených lokací. Já tu hru průběžně drbal, přičemž jsem jí na 100% dohrál :roll:
Úplně přesně, jak říkáš - místy nadšení, místy vyloženě nasrání, že dělám po stopadesátý to samý. Já dokonce ve všech lokacích na mapě splnil i ty mini objectives (loot trasure, kill captain, destroy supplies, kill alpha animal atd....)... do zblbnutí. Ta mapa měla být poloviční a vojenskejch táborů tam taky mělo být o několik desítek míň a bylo by to fajn.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Thellwin »

50 % a 51 level ... prozkoumáno skoro komplet moře (až na ty 3 velké ostrovy vpravo nahoře) a teď se chystám na to velké území pod Athénama (nevím teď jak se to jmenuje - Lakonie?). Dojmy se víceméně shodují s tím, co tu už bylo napsáno, ale prostě mě to pořád tak nějak baví a nutí mě to minimálně obden ty 2 hodky u toho strávit :)
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Swat »

To je ono, 'tak nějak' baví... Já chtěl vidět tu mapu. Pořád jsem doufal, že ty úkoly třeba budou jiný v rámci hlavního questu, ale nebyly, no. Nicméně ta radost z objevování tam je, to jo. Ale Origins mě bavil víc, tady mi ty lokace kolikrát přijdou hrozně naplácaný na sebe. Taky jsem dodnes nepochopil, jakej smysl mají ty bitvy? Kromě toho, že dostanu xp a něco epic/legendary, tak další dopad na hratelnost to nemá. Kdo daný území kontroluje, je ve finále úplně jedno.

Co legendární zvířata, jak jste na tom? Dal jsem je samozřejmě všechny, přičemž nejvíc mě sral kanec. Ty prasata jsou tam vůbec dotěrný i ty normální, ten legendární mě trochu potrápil. Jako napotřetí šel, no. Vždycky to chce jenom najít, co na daný zvíře platí. Tady to byly ohnivý šípy v kombinaci s devastating shots...
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od rbclass »

hram to na Vyssi obtiaznost a najviac ma sral lev..to som myslelze skolabujem
prdiace prasa bolo tiez hard,najlahsi bol medved

este ma caka Vlk

perky na luk nemam ziadne..najviac pouzivam asasinske schopnosti ako ten hypersek a jedy..celkom dobre to zabera s Hadi sadou
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Thellwin »

Nejtěží bylo hned to první prase, pak už to šlo. Naposled jsem dělal toho Vlka a to už bylo easy. Dobývací bitvy jsem ze začátku dělal pokaždé, když se zpřístupnily, ale už jsem se na to vykašlal, vliv to nemá a zábavný to podesátý už ani není.

Já hodně jedu luk, plno žoldáků jsem oddělal čistě z dálky lukem :)
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Swat »

Mě nejvíc dal zabrat prdící kanec, jak ho nazval rbclass :lol: Toho jsem šel naposled já. Medvěd byl pomalej, ten byl v pohodě. Lev byl taky trochu vopruz, tam to chtělo nejdřív lukem vybít ty normální lvy, co tam byly kolem a pak teprve skočit k tomu velkýmu. Jinak lukostřelba je hodně užitečná a můj vůbec nejpoužívanější skill byl chain assassination. Ten je peckovej, na 3. stupni se daj dát až 4 panáci během okamžiku.

!!! MOŽNÝ SPOILER !!!

Jak jste dali sfingu? Vyřešili jste hádanky, nebo jste s ní bojovali? Já dal ty hádanky, který teda při troše přemejšlení jsou celkem jednoduchý. Byl jsem za to dost rád, jelikož boss fights jsem nikdy neměl moc rád v žádný hře.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od rbclass »

da sa s nou aj bojovat ?

jj,ten chain assassination pouzivam aj ja, je super

inak pouzivate niekto tu kopiu,ktora dava 100% damage,ale mate pri tom len 25% zivota?
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Swat »

Já ani nevím,jestli se s ní dá bojovat.Ale nějak jsem nabyl dojmu,že pokud člověk špatně zodpoví ty hádanky,tak bude následovat boj.Jinak zbraně jsem zkusil tak nějak všechny,meče,tyče.kopí atd.Nakonec jsem skončil s kyjem od minotaura 8)
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od rbclass »

Mam zbrane,ktore sami od seba posobia jedove poskodenie.Mam aj perk,ktory zapina jedove poskodenie zbraniam.
Myslite ze ten jedovy perk mi je teraz nanic ?
Marty86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2012
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Marty86 »

rbclass píše:da sa s nou aj bojovat ?
Ee, bojovat s ní nejde, akorát když špatně odpovíš, tak následuje in-game video, kde tě zabije takovým paprskem a musíš pak loadovat znovu.
i5 10400F - ASUS ROG Strix B460-H Gaming - Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3000 Mhz - Gainward Phoenix RTX 2070 Super 8 GB - Samsung SSD 970 EVO 1TB - 2x3 TB WD/Seagate - Corsair RM750 - Fractal Design Define R5 - Win10 64-bit

"If you take sexual advantage of her, you're going to burn in a very special level of hell. A level they reserve for child molesters and people who talk at the theater."
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Swat »

Což znamená,že Marty86 to napoprvé zkurvil,proto to ví :lol: Dík za vysvětlení (sorry,ale já musel :) )
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Marty86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2012
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Marty86 »

Jj, máš recht, spletl jsem symbol na těch kamenech jak vybíráš a konečná :-D
i5 10400F - ASUS ROG Strix B460-H Gaming - Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3000 Mhz - Gainward Phoenix RTX 2070 Super 8 GB - Samsung SSD 970 EVO 1TB - 2x3 TB WD/Seagate - Corsair RM750 - Fractal Design Define R5 - Win10 64-bit

"If you take sexual advantage of her, you're going to burn in a very special level of hell. A level they reserve for child molesters and people who talk at the theater."
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od rbclass »

Swat píše:Což znamená,že Marty86 to napoprvé zkurvil,proto to ví :lol: Dík za vysvětlení (sorry,ale já musel :) )
tak su ta rozne sady otazok..tiez som prvu sadu pokazil..druha bola lahsia
myslim ze sa tie sady nahodne striedaju,takze si mohol mat kludne tu lahku
Marty86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2012
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Marty86 »

Jinak celkově k hodnocení hry, jak tu správně někdo poznamenal, tu hru je lepší si dávkovat (tak 2-3 hodiny v kuse) pak to baví. Já udělal možná tu chybu, že jsem po dohrání Origins a jeho prvního DLC, hned nato rozjel Odyssey a celkem rychle se toho přejedl. Ale starověký Řecko a jeho mytologii mám rád už od dětství a tak mě to hodně lákalo Odyssey začít a jistým způsobem mě to stále baví hrát a objevovat (71 hod. / 69%). Pokud by rozhodnutí měly zásadnější vliv na průběh hraní a ne jen tak na oko, byl by zážitek o dost lepší. Ubral bych opakujících se základen, otazníčků atd. Zatím solidních 7,5 - 8/10 a další díl bych si dal s výraznější prodlevou.
i5 10400F - ASUS ROG Strix B460-H Gaming - Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3000 Mhz - Gainward Phoenix RTX 2070 Super 8 GB - Samsung SSD 970 EVO 1TB - 2x3 TB WD/Seagate - Corsair RM750 - Fractal Design Define R5 - Win10 64-bit

"If you take sexual advantage of her, you're going to burn in a very special level of hell. A level they reserve for child molesters and people who talk at the theater."
LastPCgamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2012

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od LastPCgamer »

Konečne sa mi podarilo dohrať Assassins Creed: Odyssey. Zakladnu hru som dal na kompletku teda presiel som komplet pribeh, vsetke otazničky, pevnosti atd. a mam splnené aj vsetke normálne vedlajšie questy, uplay hlasi ze to mam na 100%. Zabralo mi to približne 130 hodin.

AC: Odyssey je zabavna hra pre mainstream publikum je to sice grindovačka väcsinu casu ale vynahradza to aspon pekna grafika a system levelovania vdaka ktoremu som mal pocit ze to grindovanie ma aj zmysel. Uroven postavy mam na level 61 ale dlho som to hral na level cap 50 a koli tomu som prisiel asi tak o 8 levelov.

Hra by mohla byt omnoho lepsia keby si v Ubisofte zobrali tak jeden až 2 roky navyše a hru naplnili rozsiahlejsim pribehovým obsahom, tato hra mohla byt skutocná herná Odysea keby tu platilo pravidlo že čo ostrov/oblast to unikátna vedlajšia príbehova quest linia. Bohužial v Ubisofte až taketo ambicie nemali a hra je preto podla mna v silnom nepomere príbehu vs. vyuzitie obrovského sveta. Hlavné quest linie sice hraca zavediú do kazdeho kutu mapy ale casto su tieto oblasti len posiate repetitívnym vedlajsim obsahom typu: otazničkami a pevnostami alebo opakujucimi sa jednoduchými vedlajsími ulohami typu: prines alebo zabij ale pre potreby pribehu sa vyuzije len malička cast týchto oblasti. V hre je tak svet v podstate z velkej casti nevyužitý co je velka skoda lebo je to naozaj krásny a veľký svet.

Plusy:
+ krásna grafika
+ detailný rozsiahlý svet
+ hlavná pribehova linia neurazí

Mínusy:
- vysoké hardvérove naroky
- potencial rozsiahleho sveta ostal pre potreby pribehu z velkej časti nevyužitý
- vela repetitivneho vedlajšieho obsahu


Za mňa final hodnotenie 8/10.

Planujem neskôr kupiť aj Seasson pass len čo si od tejto hry trocha oddychnem.
CPU: Intel Core I7 5820K@4.5GHz; Cache 4GHz + Noctua NH-D15;*** MB:ASUS X99-A;*** RAM: 4x4GB DDR4 3000MHz CL 15-17-17-35 1T Corsair;*** GK: EVGA GeForce GTX 1080Ti SC Black Edition Gaming ICX***;*** M.2 NVMe SSD: Samsung 970 EVO PLUS 500GB;*** SATA III SSD: Samsung EVO 850 500GB, Crucial MX500 1TB;*** SATA II HDD: 500GB Hitachi 7200RPM ;*** Op. Drive: Samsung DVD-RW SH-S223F;*** Sound Card: ASUS Xonar Phoebus;*** PSU: Seasonic SS-860XP Platinum;*** MOUSE: RAZER Deathadder Chroma;*** MOUSEPAD: Roccat Taito;*** KEYBOARD: Roccat Isku;*** HEADSET: Sennheiser PC 360 G4ME;*** MONITOR: 27" Acer Predator XB271HU 144Hz, IPS, G-Sync;*** CASE: Cooler Master HAF 922;*** OS: Windows 10 64bit Home; Herné konzoly: Playstation 5, NINTENDO Switch
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od werygood »

Bounty hunteři jsou neskutečné otravný herní mechanismus.
LastPCgamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2012

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od LastPCgamer »

werygood píše:Bounty hunteři jsou neskutečné otravný herní mechanismus.
Naštastie je tam možnost vyplatit odmenu a tym sa behom okamihu zbavit hladania od lovcov odmien.
CPU: Intel Core I7 5820K@4.5GHz; Cache 4GHz + Noctua NH-D15;*** MB:ASUS X99-A;*** RAM: 4x4GB DDR4 3000MHz CL 15-17-17-35 1T Corsair;*** GK: EVGA GeForce GTX 1080Ti SC Black Edition Gaming ICX***;*** M.2 NVMe SSD: Samsung 970 EVO PLUS 500GB;*** SATA III SSD: Samsung EVO 850 500GB, Crucial MX500 1TB;*** SATA II HDD: 500GB Hitachi 7200RPM ;*** Op. Drive: Samsung DVD-RW SH-S223F;*** Sound Card: ASUS Xonar Phoebus;*** PSU: Seasonic SS-860XP Platinum;*** MOUSE: RAZER Deathadder Chroma;*** MOUSEPAD: Roccat Taito;*** KEYBOARD: Roccat Isku;*** HEADSET: Sennheiser PC 360 G4ME;*** MONITOR: 27" Acer Predator XB271HU 144Hz, IPS, G-Sync;*** CASE: Cooler Master HAF 922;*** OS: Windows 10 64bit Home; Herné konzoly: Playstation 5, NINTENDO Switch
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Odyssey

Příspěvek od Thellwin »

Jo, to jsem celkem často využíval, když už jich po mě šlo fakt moc a mě se nechtělo huntit ty vypisovače odměn :)
Goldnoob team proud member!
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“