Terminator resistance

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Terminator resistance

Příspěvek od AllowedCry »

Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Terminator resistance

Příspěvek od Krteq »

Dík za tip. Jako fanda T série tomu určitě dám šanci.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminator resistance

Příspěvek od HEAD »

Podle recenzi je to docela dobry.Nejlepsi terminator hra.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Terminator resistance

Příspěvek od Alfajk »

kdyz si vezmete, ze na tom delalo stejny studio, jako na rambo the video game, musite tomu dat 10/10…ne ted vazne – hra se necekane povedla, skoro bych rekl, ze to je letosni nejlepsi strilecka.

Atmosfera z toho strika, je to doslova povinost pro fanousky filmu a nepochybne se jedna o nejlepsi zpracovani hry s terminatory a muze se v klidu postavit mezi nejlepe zpracovane herni adaptace filmu.
Pribeh obsahuje spoustu narazek a odkazu na filmy, postavy jsou vcelku sympaticky a hra necekane nabizi vetvici se pribeh na zaklade vlastnich rozhodnuti, dokonce je i nekolik koncu – to jsem pri zacatku hrani vubec netusil.
Skoda jen, ze je v mnoha ohledech nedotazena, craft system je odflaknutej, strileni ma k dokonalosti daleko, naboju a zbrani se vsude vali tisice, takze cca od 1/3 hry prichazi i o atmosferu hororu a strachu.
Jeste bych zminil AI – je hloupa a exploitovatelna, pokud budete hrat, tak jak mate, je to docela v pohode, ale pokud budete trosku kreativni, ihned odhalite, ze je AI uplne mimo, velmi casto totiz neni schopna strilet, pokud jste castecne za prekazkou, nebo stojite pod ni/nad ni, k tomu ma problemy s hledanim cesty a tudiz pronasledovani nehrozi, v podzejsich fazich je to jako strilet kachny, ktery vam proste nemuzou ublizit, to je taky skoda.
Stacilo to v tehlech mistech trochu dopilovat a pridat par hodin obsahu (nektery postavy si vylozene rikali o dalsi side questy/detailnejsi story) a mohla to bejt osmicka, takhle to odpovida 7/10. A k tomu male bezvyznamne plus za vkusne 18+ sceny.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminator resistance

Příspěvek od Paul »

Já to zrovna hraju a taky bych dal 7. Možná 8 protože miluju první dva filmy.

Je na tom vidět malej budget. Assety se opakujou a animace xichtů jsou slabý, má to neviditelný zdi a blbej balanc ekonomiky a obtížnosti.

Ale ta atmosféra tam je a je to mnohem lepší než kdokoliv mohl čekat. Mít to AAA budget, byla by to přesně dream game kterou jsem už dlouho chtěl. Dělali to srdcaři.

Filmaři se můžou jít zahrabat.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminator resistance

Příspěvek od HEAD »

Mam odehrano par hodin a zatim super.Atmosfera opravdu jako ve filmu.Hlavne asi diky te hudbe.Pri infiltraci te nemocnice kde skynet provadel ty experimenty na lidech a vsude byli T800 a ja mel jen M16, ktera je proti nim uplne neucina jsem se malem posral :mrgreen:
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminator resistance

Příspěvek od Paul »

HEAD píše:Mam odehrano par hodin a zatim super.Atmosfera opravdu jako ve filmu.Hlavne asi diky te hudbe.Pri infiltraci te nemocnice kde skynet provadel ty experimenty na lidech a vsude byli T800 a ja mel jen M16, ktera je proti nim uplne neucina jsem se malem posral :mrgreen:
Doufám že hraješ na nějakou vysokou obtížnost. Při vydání jsem to hrál na nejtěžší (extreme) ale bylo to strašně snadný, všude příliš mnoho lootu lékárniček, ale pak to patchem přebalancovali, takže by to mělo snad být o dost víc survival-like.
A jo, na ten budget co měli je to pecka.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminator resistance

Příspěvek od HEAD »

hraju na normal a pripada mi to tak akorat.Ted jsem hral misi jak se maj vyfotit ty veze a docela jsem chcipal :) Staci jeden burst od terminatora a zdravi je v hajzlu.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“