Forza Horizon 4

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od orgasmic »

Na závodní hry moc nejsem, ale FH4 mě hodně baví. Nehraju ji nějak pravidelně, ale rád se k ní vracím.
Grafiku má podle mě nejhezčí ze všech závodních her a prozkoumávat svět není nuda, všemožných závodů tam jsou mraky.

Jinak mě se to daleko lépe hraje na Xbox ovladači, než na klávesnici...s gamepadem máš Force feedback, můžeš dávkovat plyn a brzdy, což na klávesnici nemáš a kazí to dost zážitek z jízdy.
Asus Rog Strix G18
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od heroik »

riXo píše:MS store je sice celkom peklo a dost ho hejtujem odkedy mi instalacka MS Flight Simulatora urobila bordel vo folder strukture.... Ale ak dobre pozeram, tak je stale gamepass ultimate za 1€ na 3 mesiace. Ak to niekto zvazuje tak by som odporucal skusit tam, lebo za mna boli obe Forzy Horizon (3 a 4) obrovske sklamanie.

Zalezi co clovek ocakava, ale imo je ta hra brutalna nuda a ak nemas aktivnu partiu ludi co s tebou hraju multiplayer, tak by som to ani neriesil dalej. Mozno som mal zle ocakavania ked som hladal nahradu za Test drive unlimited, ale toto mi proste nesadlo.
Souhlas, kdyz si s kamosema napisem a zahrajem tak je to ok, ale sam bych to uz vzivote nezapnul.
malli
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. kvě 2007
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Forza Horizon 4 - předání licence

Příspěvek od malli »

Ahoj, nevím, jestli to patří sem, kdyžtak prosím o přesun do jiné sekce.

V MS Store jsem koupil Ultimate verzi Forza Horizon 4. Vůbec to nehraju a tak bych rád licenci předal/prodal/daroval kamarádovi, který o ni má zájem.

Jde to nějak oficiálně legálně udělat? Nepřišel jsem na to jak, kromě toho, aby se na svém PC přihlásil jako já a pak hru uvidí v MS Storu.

Díky za radu.

//Baneshee - sloučeno
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Forza Horizon 4 - předání licence

Příspěvek od logingame »

legálně asi ne, pokud se jedná o kamaráda tak změn Microsoft heslo, „půjčíš“ mu účet. Po stažení si muže odhlásit tvůj účet a hrát na svém xbox účtu. A ty zase vrátit na svoje původní heslo...
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od orgasmic »

To je nějaká blbost, ne? Hrát by musel celou dobu na jeho účtu.
Asus Rog Strix G18
motorolarulez
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. srp 2004
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od motorolarulez »

Pokud se nemylim, tak na XBoxu je hra vazana na ucet, ktery ho zakoupil.

Je tam jeste moznost udelat "sharing" v ramci Family uctu, ale o tom, ze bys mohl na svem XBox uctu hrat neco, co koupil jiny ucet, tak to nevim a myslim, ze to tak ani nefunguje - resp. mam zkusenost, ze pokud neco na XBoxu koupim na svem uctu, tak na druhem to nespustim, pokud tam muj ucet neni na pozadi nalogovany.
niemand
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od niemand »

Tak jsem včera koupil Ultimate edici. Trochu mě bolela peněženka, ale po dnešním hraní vše ok... Po nějaké době zase pěkná závodní hra. Nejsem náročný hráč.

A ten LEGO svět mě neskutečně baví :D

https://i.imgur.com/WahQq70.jpg
https://i.imgur.com/OP1Z7VC.jpg
https://i.imgur.com/oVubbkt.jpg
https://i.imgur.com/sBUSs4g.jpg
https://i.imgur.com/c3F5WCo.jpg
Intel Core i7-9700K + Be quiet! Dark Rock Advanced; MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC; MSI GTX Gigabyte RTX 3080 Aorus Master 10G; Corsair Vengeance LPX Black 32GB DDR4 2666MHz; Crucial M4 128GB; Crucial BX100 1TB; Samsung 860 EVO 1TB; Kingston A400 240GB; Be quiet! Dark Power Pro 10 750W; 49" Samsung C49RG90; Asus GX1000; Valve Index; HyperX Alloy Elite; Cougar Conquer; Creative Sound Blaster ZX; Logitech Z623; Audio-Technica ATH-T500 + Antlion Audio ModMic 4.0
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od Meridius »

Dá se pořídit za nějakou slušnou cenu? Chtěl jsem vyzkoušet nějakou půjčenou verzi, jestli to bude synátora bavit, ale ani jedna nefungovala. A kterou verzi pořídit?
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od Baneshee »

Jestli to chceš vyzkoušet, tak si zaplať gamepass, vyjde v akci jen na 25Kč za měsíc. A kup až když ho to bude po tom měsíci ještě bavit :-) Na Black Friday na to dává Microsoft vždycky výraznou slevu.
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Re: Forza Horizon 4

Příspěvek od Meridius »

Moc dík, už stahuju :-)
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“