Camelot Unchained - PvP MMORPG

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Andre1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2008
Bydliště: Žilina

Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Andre1 »

Anicus
Nováček
Nováček
Registrován: 21. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Anicus »

No nevím, tahle hra mě nijak nezaujala a ta grafika je otřesná :-D Radši si zahrajem staré dobré World of warcraft :D :D
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Mac302 »

Jo v betě si to možná někdo zahraje, už bylo tolik pokusů o nové MMORPG a všechny jsou mrtvý, i když měly celkem velký ,,hajp". Hrál jsem jich taky mraky a stejnak jsem se vrátil k WoW, protože jiný MMORPG nemá moc smysl. :-D
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Anicus
Nováček
Nováček
Registrován: 21. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Anicus »

Přesně tak, World of warcraft prostě zůstane klasikou a všechny ty MMORPG co vznikly okolo to jen dokazují a nakonec se stejně většina vrátí ke klasice :)
hadas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. dub 2012

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od hadas »

Za mě wow a lineage 2
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Mac302 »

Anicus píše:Přesně tak, World of warcraft prostě zůstane klasikou a všechny ty MMORPG co vznikly okolo to jen dokazují a nakonec se stejně většina vrátí ke klasice :)
Přesně tak, World of Warcraft je klasika, i když už to nemá pro mě takový kouzlo, jako když jsem to začal hrát (3/2005), ale Blizzard to směřuje správným směrem a Legion toho byl důkazem a Battle for Azeroth na to navazuje. Nyní si dávám do 14.8. pauzu a pak to zase začne. :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Anicus
Nováček
Nováček
Registrován: 21. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Anicus »

Popravdě nevím jak už teď WoW vypadá s dalšími datadisky (já skončil na Wotlk) a doufám že už do toho nespadnu :-D je to strašnej žrout času :-D
hadas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. dub 2012

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od hadas »

Anicus píše:Popravdě nevím jak už teď WoW vypadá s dalšími datadisky (já skončil na Wotlk) a doufám že už do toho nespadnu :-D je to strašnej žrout času :-D
Tak to zkus Black desert online to je zrout času
Anicus
Nováček
Nováček
Registrován: 21. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Anicus »

hadas píše:
Anicus píše:Popravdě nevím jak už teď WoW vypadá s dalšími datadisky (já skončil na Wotlk) a doufám že už do toho nespadnu :-D je to strašnej žrout času :-D
Tak to zkus Black desert online to je zrout času
Snažím se nezačínat žádnou hru protože vím jak se těžko od toho dostává :D
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Atapi »

Wow je žrout času pro myslící lidi, raidy maj aspoň nějakou taktiku atd. BDO je pro nobrainy kde můžeš solo grindit do zblbnutí. Camelot Unchained je spíš bližší Planetsidu než "rádoby PVP" MMORPG jako je BDO, aspoň podle toho co jsem o tom zatím přečet. Zajímalo by mě, jak moc to bude/nebude noob friendly po nějaký době (nový/casual hráč vs veterán v jedný bitvě). Ani wow ani bdo tohle zvládnutý nemá díky klasickýmu systému expení kde low level má zpravidla mnohonásobně míň HP/AP/resisty/..., v planetsidu se naopak může díky absenci PVE do bitvy zapojit každý od prvního dne i se základními zbraněmi a skilly, z povahy hry by to tak mělo bejt i tady.

Hraje to tu někdo? Já za betu tolik platit nehodlám ($60 a víc), 35 jako bude potom, hlavně když budou venku "recenze" a gameplaye z bety 1, bych už dal, to připomeňte až začne beta 2.
Obrázek
Andre1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2008
Bydliště: Žilina

Re: Camelot Unchained - PvP MMORPG

Příspěvek od Andre1 »

Beta 1 vonku
ked bude 2 napisem
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“