Artifact

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Artifact

Příspěvek od Atapi »

Obrázek
Další kartičkovka, tahle vypadá velká. Tenhle rok je celkem plodnej v tomhle ohledu. :twisted:
Od Valve ze světa Doty 2, beta končí a hra vychází dnes.
https://store.steampowered.com/app/583950/Artifact/
17,95€ :lol: v ceně je dost balíčků a tak, ale jak moc hodnotný to je nemám zdání, zatím jsem to nekoupil, ale zítra to zkusím.
Obrázek
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: Artifact

Příspěvek od vavron »

Koukal jsem na pár videí a hraje se najednou na 3 "stolech". Proti HS tedy nejspíš náročnější, takže ač jsem původně chtěl zkusit, tak si na to nejspíš netroufnu. :lol:
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Artifact

Příspěvek od logingame »

kdo hraje aspon trochu dota2 a vi o tom malo tak ho to bude bavit. 3 stoly - 3 lajny jako ve hre. Top, Mid, Bottom. Me to chytlo vice nez HS... :roll:
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Artifact

Příspěvek od Atapi »

vavron píše:Koukal jsem na pár videí a hraje se najednou na 3 "stolech". Proti HS tedy nejspíš náročnější, takže ač jsem původně chtěl zkusit, tak si na to nejspíš netroufnu. :lol:
Tak HS je poměrně jednoduchej a přímočarej, na druhou stranu díky tomu ho můžeš v pohodě hrát i na 5" mobilu. Tohle se má na ios a android dostat taky v průběhu 2019, no jsem zvědavej jak se s tím poperou.
Zatím mi to nepříjde jako moc velkej mindfuck mít 3 boardy najednou, jen tak průměrnej. :lol: Další závěry si nechám na dýl, než si to ošahám, naučím se trochu znát karty, komba, atd., atd., do tý doby to stejně nemá smysl hodnotit. Stejně tak nákup karet, zatím cena celkem spadla (z 800 za celou kolekci pod 400), těžko říct jak to bude dál, ale pokud se to nedostane na stovky dolarů za kartu jako jsou některý skiny, tak by to taky nemusela bejt taková tragedie. :) Já teda nadropoval z těch 10ti packů velký h*** :D nejdražší za 10 centů.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“