The Outer Worlds

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Paul »

shorty25 píše:Je to teda spis ladeno do fallout 1/2 nebo do ty sracky co udelala bethesda?
Je to trochu slabší než New Vegas, ale furt dobrý.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od shorty25 »

Diky vsem, jdu to koupit.
Vždy prodávám i jinde.
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Sheppix »

Hm, docela krátký
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od HEAD »

knedla píše:Přesně. Ta grafika je jak ze hry staré 15 let. Navíc hra je tak ukecaná, že bez hodně dobré znalosti angličtiny, je to o ničem.
To je skoda.Navic cestina se zatim ani nepripravuje :(
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od goelr »

Grafika je vylepsena Vegas, navic docela omalovanky. Za mne nic moc.
Gameplay na Hard docela dobry, vcetne strileni. Zamrzi to, ze svet je takovej polomrtvej.
Perfektni jsou prozatim questy a dialogy. Ukecany to je dost, ale neni to tak slozita Anglictina.
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Paul »

Mělo to docela nízkej budget a 3 roky vývoje, takže to působí jako AAA hra z roku 2012, ale na dnešní špičku to nemá (i český Kingdom Come je o dost výpravnější a vypadá graficky mnohem líp, plus je několikrát rozsáhlejší z hlediska gameplay time). Je to ale furt fakt zábavný a kdo má rád seriál Firefly nebo Fallouty, tak imho neprohloupí
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od mlrs »

jo v akci za 20ecek to bude fajn kup :)
Platit za to "plnou" jako za planovany RDR2 nebo Cyberpunk se mi urcite nechce.
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od rbclass »

Zaujimava hra,asi po 5 minutach som zistil ze mam priznaky fobie,nechapal som,ved som ani nebol v boji,mam sice aj fobiu z vysok,tak asi to bude ono,ved som na asteroide. Potom ma napadlo,ze mam fobiu z robotov a jeden z mojich partakov je mechanicky.. :roll:
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od AllowedCry »

Co? :lol:

Jinak 17lvl, hra je to fajn. Místy připomíná fallout 4. Interiéry jsou mnohem víc propracované než venek.

Bohužel se mi nepovedlo udělat si na hru závislost, takže jedno dohrání a konec. Nízký rozpočet jde bohužel poznat.

Svět není moc vintage, takový odvar bioshocku, falloutu a mass effectu :D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od rbclass »

MYslim ze ten bojovy system nejak nechapem. V ziadnej inej hre som tolkokrat nezdochol :D
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Sheppix »

Companion musíš nastavit na agressive, jestli chceš aby vůbec vystřelili :-D
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od shorty25 »

2rbclass: ve falloutu 1/2 to byl obcas docela velkej load/save maraton. :)
Vždy prodávám i jinde.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Paul »

mlrs píše:jo v akci za 20ecek to bude fajn kup :)
Platit za to "plnou" jako za planovany RDR2 nebo Cyberpunk se mi urcite nechce.
Já to hraju v rámci gamepassu kterej jsem si předplatil na 3 měsíce za 119 korun. Možná to pak někdy vemu na steamu ve slevě když budou venku DLC (a budou dobrý).
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od rbclass »

Sheppix píše:Companion musíš nastavit na agressive, jestli chceš aby vůbec vystřelili :-D
to som mal ked som to pisal.
Teraz 5x po sebe smrt,hru som vypol ani nie po 5 minutach. Mozem pouzivat len Elli,na robota som fobicky. vybehne na mna velke zviera na Monarchu,neda sa mu ani schovat,ani nic..Netusim kde je chyba.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od AllowedCry »

Jaký lvl, dmg zbraní? hlídáš si opotřebení?
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od rbclass »

Ako ono to ide,ale obcas to opakujem hrozne vela krat. Level 14,dmg physics cca 500. Siel som na monarch aj bez navkey,takze asi preto je to tak tazke.. Ellie skape hned a potom hned ja :D Uz som ale pred branami,tak je to ok
edit
pozeram,ze sa to da cele prebehnut a ja som to vsetko povrazdil :D
https://youtu.be/P6G6S2eVAPk?t=213
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od RaZZoR »

shorty25 píše:2rbclass: ve falloutu 1/2 to byl obcas docela velkej load/save maraton. :)
Největší save/load inferno bylo u prvních Commandos :D Nácíček prošel, save, nácíček stojí, save, zelenej baret přeběhl uličku, save, nácíček se hnul a zmerčil nás, load.. :-D
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Atapi »

rbclass píše:Ako ono to ide,ale obcas to opakujem hrozne vela krat. Level 14,dmg physics cca 500. Siel som na monarch aj bez navkey,takze asi preto je to tak tazke.. Ellie skape hned a potom hned ja :D Uz som ale pred branami,tak je to ok
edit
pozeram,ze sa to da cele prebehnut a ja som to vsetko povrazdil :D
https://youtu.be/P6G6S2eVAPk?t=213
Asi jo, já už se tam taky dostal (současnej lvl 17) a není to takový drama. Za prvé tam co jsi běžel jsem rovnou přistál 8-) a potom ty zbraně už jsou lepší no, většinou ty skupinky potvor kosím granátometem a co příjde ke mně kosím lehkým kulometem mk2 (cca 850 dps), to už sundá celkem dobře i ty queeny a podobný potvory, celá ta oblast mi žere munici jak zběsilá, ale zabít to jde, zatím jsem tam chcíp jednou nebo dvakrát, hraju na hard.
Já teda běhám s Parvati a Ellie, obě maj heavy armor a heavy guny (nějakou machinegun a druhá plamenomet), víc je neřeším, velký potvory moc nedávaj, ale ty maraudery kosí v pohodě, většinou zabiju tak dva z campu a zbytek je už mrtvej...
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od Atapi »

Tož dohráno, 21 hodin na hard, ke konci už jsem jel skilly jen do zbraní a celou tu věznici vyvraždil, moc jsem se v ní nezdržoval. :lol: Osobně to vidím o chlup horší než Fallout (3 a New Vegas...) nebo Stalker série, ale tenhle rok je to určitě celkově jedna z lepších her. Možná zkusím další průchod s jinejma skillama (jel jsem hlavně long guns, tech a zbytek od všeho trochu), když nebude co hrát.
Obrázek
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: The Outer Worlds

Příspěvek od marek16 »

rbclass píše: to som mal ked som to pisal.
Teraz 5x po sebe smrt,hru som vypol ani nie po 5 minutach. Mozem pouzivat len Elli,na robota som fobicky. vybehne na mna velke zviera na Monarchu,neda sa mu ani schovat,ani nic..Netusim kde je chyba.
Myslím že vím co se stalo - na Monarchovi jsou údajně dva spaceporty - oba jsme přistáli na tom špatným, kterej je plnej příšer vysoko nad tvým levelem na začátku. Musíš odletět a vybrat ten druhej :)
Quis custodiet ipsos custodes?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“