The Division 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: The Division 2

Příspěvek od Donic »

Po určité době jsem si pustil přes Uplay na PC hru Division 2, aby se podíval, co je nového...Aktualizoval se nějaký menší update, ale zřejmě k žádné zásadní změně nedošlo. Jinak jsem nic neměnil...a bohužel jsem zjistil, že se mi tzv. rozmazávají textury, což dříve nedělalo. Grafická karta nVidia je aktualizována na poslední ovladače 471.41, tak mě nic jiného nenapadá...Dělá to např. ještě někomu po tom update nebo je to čistě tou hrou? Díky
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: The Division 2

Příspěvek od killerek »

Zkousel sem to chvili na RX 6800 a bylo to bez tech tvych vad. Mam teda vypnute ty vsemozne rozmazavace jako DoF, lens flare, chromatic apod.
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: The Division 2

Příspěvek od Donic »

No, mě to nedalo...a ještě jsem ty poslední aktuální ovladače nVidia znovu přeinstaloval v rámci čisté instalace. Pak jsem to vyzkoušel a už to nedělalo. Bylo divné, že to dělalo pouze u této hry...Tak mě to jen zajímalo, jinak tu grafiku mám nastavenou na ultra. Uvidím, zda to pomohlo...díky

EDIT: Tak to byla bohužel předčasná radost...dneska mám opět ty rozmazané textury. Tedy asi těmi ovladači to nebude :roll:
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: The Division 2

Příspěvek od iOioo »

Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: The Division 2

Příspěvek od Donic »

Dneska ráno se mi stáhla u Division 2 nová aktualizace cca 6 GB. Bohužel ale po aktualizaci hra nejde spustit a píše mi to: "Chyba při spuštění, nerozpoznaný herní klient, nelze pokračovat". Co se je to za blbost, když jsem na Uplay přihlášen...jinak by se mi to ani nestáhlo. Stalo se to ještě někomu? Díky
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: The Division 2

Příspěvek od killerek »

Me se ten update stahl a aplikoval v pohode. Uz sem si i vcera trochu nafarmil Expertise.

Dej si v Ubisoft Connect -- Moje hry -- Division 2 -- Vlastnosti -- Overovani souboru
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“