Origin

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Origin

Příspěvek od rbclass »

Je normalne ze Origin ma nefungujuci notifikacny system,alebo to nefunguje len mne ?

Priklad,spustim pc,spusti sa origin a zostane v taskbare .
Ak mi niekto pise,na kratku chvilu vyskoci notifikacna bublina. To je ale vsetko..ak sa v ten moment obrazovku nepozeram,alebo nie som pri PC,vobec sa o ten notifikacii nedozviem.Nic. Samozrejmem to ma aj zvuk,ale ten vacsinou prehlusi hudba,ktoru mam spustenu.

Steam napr rozblika ikonu v taskbare..Origin nic..

Je toto normalne spravanie originu ? Ak ano tak im tam kvalitne j&be
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Origin

Příspěvek od rbclass »

vrrr..tento system je uplne k hovnu..po kaudej aktiualizacii si pyta heslo a vyzaduje overenie cez email..kkti vypinam to
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Origin

Příspěvek od Alfajk »

je to nestesti, v jednom kuse s tim jsou problemy... naposledy jsme se pokouseli hrat dead space 3 a kdyz prisla notifikace, ta hra prozmenu spadla
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Origin

Příspěvek od Fugas_cz »

Hele na můj účet v origin se snaží už někdo 2měsíce dostat. Furt mi chodí emaily s potvrzovacím kodem... Kdyby ty hry byly klidně i o něco dražší tak si je radši pořídím na steam... S tím padáním u notifikace je to normální stav dalo by se říci :D
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Origin

Příspěvek od Paul »

Origin spolu s Rockstar bullshitem jsou jediný služby co mi kdy někdo hacknul (rusáci), ale naštěstí se mi je podařilo získat zpět. A na originu používám ten jejich Access, není to špatná věc za tu cenu.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Origin

Příspěvek od Fugas_cz »

Access je cenově dobře nastavený to je pravda.
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“