Star Wars Jedi: Fallen Order

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od CageJ »

Riku píše:Těším se na to čím dál víc, jediné čeho je škoda je ta politika Disney, že se mohou usekávat končetiny všeho jen ne lidí :-/
jojo to kazi ten efekt
ale podoba sa to na JEDI ACADEMY
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Sheppix »

rbclass píše:aky mas hw ? v akom rozliseni,v akom nastaveni grafiky ?

zahranicne recenzie
https://games.tiscali.cz/tema/jak-hodno ... der-336293
3700x, 2070 super, 1440p, high setting

Sice je to port z konzole, ale ty dropy jsou strašný
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Riku »

CageJ píše:
Riku píše:Těším se na to čím dál víc, jediné čeho je škoda je ta politika Disney, že se mohou usekávat končetiny všeho jen ne lidí :-/
jojo to kazi ten efekt
ale podoba sa to na JEDI ACADEMY
Tyjo jako baví mě to, má to pár much, ale jinak mě to baví. Je vidět, že se docela inspirovali v Jedi Knight hrách.
PS5 | LG OLED CX55
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od rbclass »

Je to ako souls hry citam,ktore nemam rad. Dufam ze sa tam da aspon zmenit obtiaznost. Popripade,je to lahsie ako dark souls/sekiro

Na Epic store dostanete k hre Stormtrooper outfit free. Do 30.11.
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Migl »

Sheppix píše:
rbclass píše:aky mas hw ? v akom rozliseni,v akom nastaveni grafiky ?

zahranicne recenzie
https://games.tiscali.cz/tema/jak-hodno ... der-336293
3700x, 2070 super, 1440p, high setting

Sice je to port z konzole, ale ty dropy jsou strašný
Jaky dropy? :) Ja žádný nemam a to mam podobný hw jako ty, snad 3 nějaký lehčí jsem měl za cca 10h hraní. Optimalizace podle mě skvělá, pohybuje se mi to 80-90fps s nastavením 2k a vše na epic
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Paul »

Migl píše: Jaky dropy? :) Ja žádný nemam a to mam podobný hw jako ty, snad 3 nějaký lehčí jsem měl za cca 10h hraní. Optimalizace podle mě skvělá, pohybuje se mi to 80-90fps s nastavením 2k a vše na epic
Trošku offtopic, ale příspěvek jako tenhle mi přijde vtipnej z toho hlediska, že Fallen Order se tu chválí jak má skvělou optimalizaci..a ona ta hra běží skvěle, ne že ne (hraju 4K/epic/60) - ale to není nějak zázračnou optimalizací, ale tím že ta hra nevypadá nic extra a ani nepočítá nic komplikovanýho - žádná dynamická AI s day night cycles, žádný dynamický počasí, změna dne a noci, žádná pokročilá fyzika, destrukce...v týhle hře není nic co by bylo náročnýho, a tak je vychvalována za skvělou optimalizaci..
Zatímco některý jiný hry jež jsou nesrovnatelně ambicióznější tak běží zcela logicky hůř a nadává se jim za blbou optimalizaci.

Jen takový zamyšlení nad tím jak je ten pojem "optimalizace" zavádějící :)

Jinak co se samotný hry týče, baví mě, už jsem asi docela blízko konce a je to asi nejlepší SW hra od KOTORu 2. Konečně se EA povedlo udělat něco super a ani to není zainfected mikrotransakcema.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Riku »

Mně teda teda asi nejvíc vadí ta havěť (obří pavouci, šneci, kozy a nevím co ještě), daleko víc by mě bavilo zabíjet víc trooperu a tohle jen občas. Jinak za mě super, od dob JK a Kotor vážně nej SW hra. Hlavně ty lokace jsou boží.
PS5 | LG OLED CX55
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od rbclass »

ja sa uz na to tesim . snad zvladnem tu anglinu tam
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Migl »

Paul píše:
Migl píše: Jaky dropy? :) Ja žádný nemam a to mam podobný hw jako ty, snad 3 nějaký lehčí jsem měl za cca 10h hraní. Optimalizace podle mě skvělá, pohybuje se mi to 80-90fps s nastavením 2k a vše na epic
Trošku offtopic, ale příspěvek jako tenhle mi přijde vtipnej z toho hlediska, že Fallen Order se tu chválí jak má skvělou optimalizaci..a ona ta hra běží skvěle, ne že ne (hraju 4K/epic/60) - ale to není nějak zázračnou optimalizací, ale tím že ta hra nevypadá nic extra a ani nepočítá nic komplikovanýho - žádná dynamická AI s day night cycles, žádný dynamický počasí, změna dne a noci, žádná pokročilá fyzika, destrukce...v týhle hře není nic co by bylo náročnýho, a tak je vychvalována za skvělou optimalizaci..
Zatímco některý jiný hry jež jsou nesrovnatelně ambicióznější tak běží zcela logicky hůř a nadává se jim za blbou optimalizaci.

Jen takový zamyšlení nad tím jak je ten pojem "optimalizace" zavádějící :)

Jinak co se samotný hry týče, baví mě, už jsem asi docela blízko konce a je to asi nejlepší SW hra od KOTORu 2. Konečně se EA povedlo udělat něco super a ani to není zainfected mikrotransakcema.
Proč offtopic je to snad o Jedi order obecně. Píšu že je skvělá protože to prostě běží stabilně jestli počítá to či ono je mi celkem někde u zadku a koukam na celkovej dojem, a že hra nevypadá moc nicextra bych zase netvrdil.. Není to špička ale rozhodně se nemá za co stydět, souboje s exekutorama atd. radost pohledět a krásně se to hýbe

Technický téma jinde :) a jo tak sory za lehčí ot

Jinak hraju na jedi master a je to tak akorát možná snad i trochu těžší by to mohlo být
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Pepa1 »

rbclass píše:ja sa uz na to tesim . snad zvladnem tu anglinu tam
https://prekladyher.eu/tema/star-wars-j ... 1dat.2301/
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od rbclass »

snazim sa uz hrat hry bez prekladov a ako citam,tu je anglina lahka,respektive nie je toho az tak vela
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od riXo »

Prvych par hodin mam za sebou, a zatial musim povedat ze je to celkom slusne, prekvapivo.

First impression... Jedi Knight to nie je, ale je to ako velmi dobre spracovany Force Unleashed. Grafika je na velmi slusnej urovni (najma postavy, a to su mi vsetky velmi nesympaticke) a bezi to vyborne. Epic 1440p, locknutych 60FPS a to sa grafika dost casto flaka na 1300MHz a pod.

Hratelnost je zatial fajn, nemam az tolko prejdeneho aby som to vedel uplne posudit, level design tiez dobry. Celkovo to ma taku disney SW atmosferu, uvidime ako sa to cele vyvinie.
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od HEAD »

Da se to hrat na mysi+klavesnice a nebo je potreba konzolovej ovladac?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
0martas0
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2013

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od 0martas0 »

Hele ja zacal na mysi a klavesnici a rekl bych ze bez problemu. Ale potom kdyz sem mel pouzit force nastavenou na cislici 1, tak z nejakyho duvodu zadna cislice nefunguje ani nejde nastavit, tak jsem vytahl ovladac, nepatral sem po tom proc to nejde.

Je pravda ze je to ale na ovladaci o neco pohodlnejsi a vse je tak nejak vic po ruce.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od madPav3L »

Hraji na myši + klávesnici na nejtěžší obtížnost a naprosto v pohodě.

0martas0: chce to přepnout na anglickou klávesnici
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od rbclass »

3 force utoky som si namapaval na mys a pohoda

na zaciatku na tej prvej zelenej planete kde je vault..je tam jedna odbocka co vedie k velkej žabe..10x som tam zomrel tak som sa na to vysral..mozno sa tam raz vratim..

najvcacsi problem pre mna je namapovanie uskoku na inu klavesu ako skok..ja zvyknuty z inych hier tam obcas len hopkam hore dole

uz by sa studia mohli dohodnut na nejakom globalnom modele ovladania,nech je v kazdej hre rovnaky
hrat hru ako nove AC a potom toto je ako za trest

Vsimli ste si tam ten audio filter,ze hlasy zneju ako zo starych SW ? Hlavne teda hlavneho hrdinu.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Paul »

Dohráno, nejlepší hra respawnu a nejlepší SW hra od KOTORu 2. Není to vyloženě GOTY, ale užil jsem si to - slušnej SW příběh neinfikovanej demencí sequel trilogie, dobrý souboje, super level design a atmosféra.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Awee
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. pro 2013
Bydliště: Praha

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Awee »

Taky dohráno, těch posledních 20% hry má fakt spád a je to luxusní, kdyby takhle vypadala celá hra tak 10/10. Bohužel, takhle celá hra nevypadá, takže já bych tomu dal 8/10. Nelíbilo se mi, že většinu nepřátel tvoří fauna, radši bych zabíjel pořád stormtroopery apod. než nějaký pavouky :D A dál se mi nelíbilo, že všechny schopnosti a prakticky všechno co tam je si odemknete až skoro u konce, a pak si toho pořádně neužijete.
MB: Asus Crosshair VI HERO, CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Dark Rock Pro 4, RAM: Kingston Fury 2x32GB DDR4 3200MHz CL16, VGA: Asus ROG Strix Vega 64 8GB HBM2, SSD: Sillicon Power P34A80 512GB, Sillicon Power P34A80 1TB, HDD: Seagate 1TB, CASE: NZXT H440, PSU: Corsair RMx 1000W
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Příspěvek od Riku »

Awee píše:Taky dohráno, těch posledních 20% hry má fakt spád a je to luxusní, kdyby takhle vypadala celá hra tak 10/10. Bohužel, takhle celá hra nevypadá, takže já bych tomu dal 8/10. Nelíbilo se mi, že většinu nepřátel tvoří fauna, radši bych zabíjel pořád stormtroopery apod. než nějaký pavouky :D A dál se mi nelíbilo, že všechny schopnosti a prakticky všechno co tam je si odemknete až skoro u konce, a pak si toho pořádně neužijete.
Vidím to úplně stejně.
PS5 | LG OLED CX55
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“