Ghost Recon Breakpoint

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Na mě je Death Stranding asi moc velkej bizár. Koukal jsem na videa a nevim, no.... Běhat s bednama na zádech a mít u toho na břiše v inkubátoru novorozence :roll: ... navíc možná kacířská myšlenka - nejsem z videí příliš unešenej z animací, totéž se týká animací v MGS, který mám v knihovně, ale zatím váhám to nainstalovat a rozjet... Hlavně ten běh mě v těch 'kojimovinách' přijde prostě nedotaženej..
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Swat píše:Na mě je Death Stranding asi moc velkej bizár. Koukal jsem na videa a nevim, no.... Běhat s bednama na zádech a mít u toho na břiše v inkubátoru novorozence :roll: ... navíc možná kacířská myšlenka - nejsem z videí příliš unešenej z animací, totéž se týká animací v MGS, který mám v knihovně, ale zatím váhám to nainstalovat a rozjet... Hlavně ten běh mě v těch 'kojimovinách' přijde prostě nedotaženej..
Já mám tedy Kojimoviny rád, i MGS5 jsem si užil a ničeho divnýho s animací běhu jsem si nevšiml, spíš mi jejich animace přijdou super. Ale u DS taky moc nevím co čekat a zda mě to bude bavit, doufám že jo když jsem za to dal 40 éček..

Zatím mě to tedy stihlo nasrat, když jsem zjistil že to nepodporuje downsampling a arbitrary resolutions a abych mohl downsamplovat z 4K, tak musím před hraním přepnout plochu taky do 4K...dost vopruz.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Tady jsem nahrál nějakej svůj gameplay. Asi nic světobornýho, ke konci jsem se trochu motal, nemohl jsem najít vstup do podzemí, a to to jdu potřetí 8)

Na ytb jsou videa, kde lidi teammates kritizujou, že jsou useless. Lidi si ale neuvědomujou, že páteří Ghost Recon je stealth a až když se něco nepovede, tak se přechází do klasický přestřelky. Divěj se, že když jim v kempu s dvaceti panákama daj příkaz cleared hot, že to nepřežijou :roll: Jak jsem psal, mě přijdou vybalancovaný tak akorát a že nevystřílej sami kemp o dvaceti lidech mě přijde v pořádku.

Naopak při stealth postupu jsou k nezaplacení a fungujou prostě skvěle, toť mé dojmy.

Kvalita videa asi nic moc, nenahrávám tak často, nemám s tím zkušenosti, video zachyceno přes afterburner. Jinak jedu na monitoru 2560 x 1080 (21:9), nebo na 55" Samsungu v 2560 x 1440 v 60 fps v-synced, preset na ultra.

https://www.youtube.com/watch?v=mG-OsvJbCgQ&t=9s
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Pěkný video, ten FoV mi tedy přijde hoodně vysokej :)
...a už chápu odkud máš niknejm Swat... :mrgreen:
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Ono to možná zkresluje to video, ale na tom ultra wide monitoru to mám nastavený na 50, tzn. na polovinu a je to akorát. Jinak můj nick je mj. menší hrátka s mým příjmením, mám ho už roky na všech účtech a profilech.

Ještě jeden gameplay...

https://www.youtube.com/watch?v=ceHiWRT65s8
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Paul: jak ses ptal, jestli nemizej mrtvoly jako ve Wildlands, tak tady popíšu případ ze včerejší pařby:

Šel jsem sejmout Flycatchera (jeden z elitních wolves). Základna na úpatí hory, těžko přístupná. Přistál jsem helikoptérou opodál, dobrejch 600 metrů od celýho komplexu. Jak jsem se blížil, musel jsem překonat hejno Murmurů (droni). Sejmul jsem je jedním sync shotem, sebral jem součástky (weapon upgrades) a šel dál. Pak jsem teda začal čistit tu základnu, která je obrovská a má několik podlaží. Jelikož se s tim mažu a vlezu všude, ak to trvalo asi tak hodinu. Sejmul jsem Flycatchera a vracel jsem se tou samou cestou zpět, přičemž i po té hodině např. v horní části základny stále ležely mrtvoly těch, který jsem sundal jako první, když jsem se dostal do místa, kde jsem sejmul drony, tak tam stále ležely jejich trosky (takže žádnej respawn, že bych je musel sundat znova) a nakonec jsem došel až zpátky k helikoptéře přesně tam, kde jsem přistál a započal infiltraci. Takže asi tak.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Tak jsem dojel potřetí Breakpoint, tentokrát s ai teammates a musím říct, že to byla fakt paráda, hratelnost se s jejich přidáním úplně otevřela a konečně jsem měl pocit, že jedu plnohodnotný Ghost Recon. Všechny příběhový mise až na pár výjimek se dají jít stealth. I když je to někdy těžší, tak ale díky teammates je daleko větší šance si stealth postup udržet. Co se týče poslední mise (resp. dá se jít vlastně kdykoliv, ale spíš až ke konci hry), tak po vstupu do budovy jsem byl s dotyčným (nechci spoilovat) hotovej za cca 20 vteřin (obtížnost normal). Oproti solo hraní, kdy jsem tuto misi opakoval třeba pětkrát.

Hodně jsem se zaměřil na příběh, všechno pročítal atd. a fakt jsem spokojenej. Myslím, že spousta recenzentů nečtou lore a pak to smetou ze stolu s nižším skóre, než si hra zaslouží. Jsou tam samozřejmě stále chyby, ale nic to nemění na faktu, že se jedná o zatím nejlepší Ghost Recon v sérii, alespoň pro mě. Teď se chci poflakovat po ostrově a plnit vedlejší mise (oranžový markery), sbírat collectibles a trochu si hrát s teammates, chci jim zkusit prostřídat zbraně abych zjistil, jak se bude měnit jejich chování a účinnost v boji. Jinak jedu za sniper class, v boji s dronama díky průrazný munici asi nejúčinnější.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Mám v tom nějakých 15 hodin a byť jsou zde bizarní kosmetický přešlapy jež mi trochu vadí (chybí holster, přestože animace tu pro něj kvůli Erewhonu jsou, zvlášní animace chůze kdy kroky neladí se zemí, zbytečně nepřehlednej interface, nepřesně sedící lipsync..), tak mě to zatím baví víc než Wildlands. Klade to větší důraz na immersion a atmosféru a nepůsobí to až tak moc jako Ubisoft: The Game. Cinematičtější dialogy, v mikro detailu lepší grafika, propracovanější a méně schematické mise. Ten unguided a immersive mode dělá hodně. A jsem zvědav na to Splinter Cell dlc.
Teď jsem sejmul nějakej ten velkej behemotí tankdron..4 rakety z raketometu, 4 granáty, asi 300 nábojů, 3 bandáže a dvě injekce mi to zabralo než padl. Ale zábava.
Jinak hraju stylem jako vždy, sidemise first, hlavní mise později, poslední příběhovou misi nakonec. Jsem zvědav kolik v tom strávím hodin, Wildlands mi zabralo kolem 60ti udělat komplet.

Tady ale budu ignorovat ty faction mise, to je předpokládám generovanej odpad.

Jo a jak je v menu temporal injection...jsem si říkal proč ta hra furt vypadá tak hnusně rozmazaně a chlupatě, přestože downsampluju z 3K..pak mě napadlo to vypnout, a voila krásně ostrej čistej obraz...sice o 20fps méně, ale to se vsákne (nad 60 to víceméně drží a hlavně, s Vulkanem už tu není ta zkurvenina z Wildlands kde při poklesu fps např na 59 ho hra srazila na 30 kvůli chybějícímu triple bufferu).
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Ja teda nevim, ale mezi zap/vyp temporal injection nevidim zadnej rozdil (oboje stejne rozmazany) a tech 20-30fps navic se hodi. Da se to ale dost vylepsit tim fidelity fx zaostrenim. Kazdopadne ten AA ve hre je mizernej. Kdyz ho vypnu a nastavim v ovladacich, tak to zase ve hre neni znat.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

zhor píše:Ja teda nevim, ale mezi zap/vyp temporal injection nevidim zadnej rozdil (oboje stejne rozmazany) a tech 20-30fps navic se hodi. Da se to ale dost vylepsit tim fidelity fx zaostrenim. Kazdopadne ten AA ve hre je mizernej. Kdyz ho vypnu a nastavim v ovladacich, tak to zase ve hre neni znat.
Je tam rozdíl hlavně na vegetaci. Se zapnutou injection je tam o dost horší shimmer a je to hnus. Když to vypnu tak je obraz mnohem lepší (hlavně při pohybu kamerou). Samozřejmě ale downsampluju přes DSR, což obraz taky dost zlepšuje.

Jinak AA je prostě TAA, dneska už default součást her, kdy vývojáři i dělaj assety s TAA in mind. Když se v Breakpointu nebo třeba RDR2 TAA vypne, tak se na ten shimmerující humáč nedá koukat, stromy vypadaj voholeně, hrůza.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Za jakou jedete klasu, chlapi? Já dal první průchod za panthera, protože prostě stealth. Druhej a třetí průchod jsem šel nicméně za snipera . 1) ta pistole, co v určitym radiusu označí enemies, je prostě boží. Hledat každýho dronem je vopruz. 2) armor piercing ammo je na likvidaci dronů nedostižná. Jak mě boj s dronama nebavil, tak teď to mám přesně naopak. Ten pocit, když jsou do pěti vteřin dva aamony v plamenech, je prostě fajn, samozřejmě i díky vydatný pomoci ai teammates.

Ještě ten holster weapon kdyby přidali.. osobně bych si uměl představit vrhací nože a možnost slaňovat/lézt po skalách, to by bylo úplně top, ale toho se asi nedočkáme.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Panther. Mám tam ještě Echelon a něco dalšího díky season passu, ale nezkoušel jsem. Označování nepřátel mám vyplý, což stealth dost ztěžuje, ale baví mě to, i s těmi oh shit situacemi.
Jinak souboje s dronama jsou trochu wtf, hlavně takový ty ultra rychlý lítací zmetkové, na ty ani gamepad autoaim moc nestačí..ale AI parťáci to usnadňujou. Sundal jsem dneska druhýho toho tanka, i když to bylo celý schovávání se a jen tak tak mi vyšly náboje.
Jinak Nomad je celej Venom Snake, jako náhrada za do důchodu odchozí MGS, proč ne..

https://abload.de/img/tomclancysghostreconbqxj0g.png
https://abload.de/img/tomclancysghostreconby3kvp.png
https://abload.de/img/tomclancysghostreconbdokak.png
https://abload.de/img/tomclancysghostreconbmvjv7.png
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Hmm, Wildlands dohrání komplet všech misí mi zabralo 60 hodin.
Tady mám po 60 hodinách hotovo 35% příběhu a ještě mi spousta sidemisí chybí. Breakpoint je rozsáhlejší a naštěstí i lepší hra.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Je. Mě se líbí moc a až s parťákama jsem si jí plnohodnotně užil. Je tam pár věcí, který mě vytáčej, ale za ten rok s tím pohnuli slušně. Asi úplně nejvíc mě vytáčí absence trasy na minimapě, když si zadám waypoint do hlavní mapy. Ve Wildlands to bylo, tady opět ne, tzn. že na delších vzdálenostech musím několikrát za jízdu otevřít hlavní mapu a podívat se, kde zahnout. Naštěstí s ai squad toho nejvíc nalítám helikoptérou, což při sólo hraní vypadalo divně.

Prostě nechápu, proč některý věci, který ve W byly dobrý, tady vůbec nejsou - zmiňovanej holster weapon, trasa k waypointu na minimapě, výběr letovýho modelu (arcade/simulation), otáčení kamery kolem helikoptéry během letu a tomu všemu vévodí ai teammates...

Naštěstí se Ubi fakt stará, ale chtělo by to ještě nějaký final touch.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od durod »

lze pouzivat bojove helikoptery s navadenou strelou jako ve wildlands?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Lze. Musi se ale vybrat spravnej typ heli. Akorat to obcas blbne, i kdyz ma cil zachycenej, tak ho netrefi. Podle moji zkusenosti je treba strilet z co nejvetsi dalky aby raketa mela cas na manevrovani. Na ty zkurveny pozemni drony ale jedna ani dve nestaci, to nedava moc smysl.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Tak jsem dorazil i Deep State. Komplet všechny mise včetně těch eventových, všechny sidequesty co jsem našel, celkem mi to zabralo 94 hodin. Slušná porce a kupodivu mě to furt baví a rád si zahraju i to Transcendence až to vydaj. Jinak Deep State bylo supr, jak Nomadovi Sam nabídl aby šel dělat pro Echelon..kéž by udělali novej Splinter Cell kde by to tak bylo a hratelný byli oba.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Hele to jsem sám rád, že tě to bavilo. Přece jen ta hra dostávala po vydání víceméně v recenzích 5-6/10, ale je vidět, že po všech těch mega updatech, kdy se vyloženě zasahovalo do systémovejch věcí (ai teammates, vypnutí gearl level), tak je to prostě jiná, lepší hra.

Já si kampaň s ai teammates a vypnutym gear levelem užil neskutečně, na vedlejší questy už taky nenarážim, všechno hotový, takže se jen tak flákám po archipelagu a hledám dokumenty, blueprinty apod., občas splním nějakou tu generickou misi a taky mě to furt baví. Prostě jdu si pro blueprint do nějaký základny a vlastně si z toho udělám takovej mini challenge jak se mi podaří infiltrovat, jestli poseru stealth apod. a taky mě to furt drží. Nejvíc tleskám za skutečnost, že příběhový mise se daj jít všechny stealth, kromě dvou tří, co si pamatuju. Ve Wildlands hlavně u těch eliminací buchonů byl skript, kterej hráče vždycky nuceně prozradil a uměle rozpoutal gunfight, což tady odpadá. Pro mě prostě Ghost Recon = stealth.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

New title update:
Title Update 3.0 is coming to Ghost Recon Breakpoint on September 15. The update will introduce a number of new features, among them a whole new adventure called Red Patriot. Red Patriot begins with Trey Stone asking a Russian separatist group and their agents, the Bodarks, to initiate attacks in the United States. Naturally, Nomad and the Ghosts will try to put a stop to these plans, and over the course of Red Patriot, players will engage in a branching storyline with optional mission objectives that encourage a variety of playstyles.

A new class is also joining the Ghosts in the update. Called the Pathfinder, this class can control an Azraёl drone via their Armaros Interface ability. Additionally, the Pathfinder has a special tool called the Uplink Protocol, which refills their skill gauge (but is only found in hidden tactical caches). The passive skills at the Pathfinder’s disposal include Tactical Cache Identification (which highlights caches), Scout Vision (allows for white-hot thermal vision), and Wild Metabolism (rations last longer and are more powerful).

Finally, Ghost War PvP will get a new map, three new missions, and the Pathfinder adaptation, which will add three milestone missions and two exclusive rewards for completing achievements.

All Ghost Recon Breakpoint players will get access to two free Red Patriot missions, while Year 1 Pass owners will have access to all 10 missions. Completing all missions will unlock 26 high-quality rewards.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“