Call of duty modern warfare 2019

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Hexik21 »

@Heroik díky za pomoc škoda, že to problém nevyřešilo :(
@killerek neboj nemám. Složky data obsahují co si vypsal tak už fakt nevím, jako pokaždém zapnutí měnit nastavení kláves a grafické nastavení je úlet.. :/
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Alfajk »

a hru mas na sys disku? Zkus jinej.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Hexik21 »

Hru jsem dal na disk D:\ i na disk C:\ stále stejné.
Zkusil jsem i vypnout ESET a malwarbytes
Znovu hru nainstalovat (několikrát) a že tahat 150 GB není málo... zkusil jsem i odinstalovat klienta od Blizzardu a stále nic.. Buď je to nějaký lokální problém (což by mě zajímalo jaký, když ostatní hry ze Steamu si například v Dokumentech složku vytvoří ) a nebo se to týká jen pár % uživatelů neb sem tam někdo něco na reddit například zmíní (viz chybějící soubory ve složce dokumentu)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Alfajk »

a co bnet launcher, ten je na systemovym disku? Menils i to? Eset zkousels i smazat, nebo jen vypnout? zkus to i se smazanym
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od killerek »

Zkus odinstalovat Bnet apku a smazat ty adresare, co sem ti dal. Pote ji znova nainstalovat.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Hexik21 »

Eset jsem jen vyplnul, odinstalovat se mi ho moc nechce ale za zkoušku nic nedám.
Bnet launcher byl jen na C:\ zkusím dát na D:\ a složky jsem při reinstalaci Bnet launcheru smazal
C:\ProgramData\Battle.net
C:\ProgramData\Blizzard Entertainment

Jinak jsem psal ještě jednou na podporu s refundem s tím, že nesouhlasím s výsledkem řešení. No s refundem jsem neuspěl tak jako tak, prý protože je Modern Warfare jako "externí" hra tak mi nemohou vrátit peníze

Kód: Vybrat vše

Game Master Hyalosura here! Hope you're doing well today. I see that you ticketed in about refunding Modern Warfare. I totally understand if the game wasn't able to be played so let's see what can be done here.

All sales with us are considered final as mentioned in our terms of service. Any refunds are done as an exception to that rule. This is even more-so when it comes to external games like Modern Warfare.

I took another look into refunding the order, but it does look like it was no longer eligible. And since enough game content was played on the account I'm afraid we will not be able to refund the order in this case :\

Blizzard is only hosting the install of Modern Warfare though the Blizzard Desktop app. Past that, our development team is not involved in the making or fixing of the game and any in-game issues. I would recommend to contact Activision's support to see if they can look into troubleshooting any technical issues from their end: https://support.activision.com/contact_us

I know this isn't the answer you were looking for, and not the one I'd like to be giving. You're the kind of player I would love to pull some strings for in this kind of situation. Being the bearer of bad news to players like you is the most painful part of this line of work.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Alfajk »

tak potom jeste muzes zkusit refund u activision, ale asi neuspejes... pokud nezabere to, co pises jeste jsou dve moznosti - reinstal OS a nebo vyzkouseni instalace hry ve virtualnim stroji, ale pokud to neumis nastavit, asi bude ten reinstal OS rychlejsi

jeste pohledej slozku "agent", vim ze si ji blizzardi hry vzdycky nekam nacpou a tu zkus taky smazat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Hexik21 »

Agent je v jedné ze složek ty jsem smazal a zkusil hodit tu jejich apku na jiný disk
C:\ProgramData\Battle.net
C:\ProgramData\Blizzard Entertainment
Každopádně to vzdávám, zkusil jsem vše a situace stejná. Reinstalaci OS zkoušet nebudu. OS mám 2 měsíce starý. Jinak jsem napsal na podporu Activisnu tak uvidím, jestli přimhouří oko a pošlou peníze.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od tatka.troy »

předpokládám že po posledním updatu maji všichni stejnej problem a to jest že nesvítěj miny takže člověk neví čí to je a pak že enemy svítí jako spoluhráč a naopak
ground war po několika kolech hlásí memory error
ve večerních hodinách furt packet loss apod
s Intelem na věčné časy
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od GaGy »

Na mé sestavě to funguje jen při nastavení LOW ,kdykoliv to změním na vyšší detaily ,tak hra okamžitě spadne.. Pravda grafika není žádné dělo ,ale na doporučené detaily by měla stačit.. Baví mě to ,jen se mi to nechce hrát na ty nízké detaily.. Kostičkované auta atd.. :oops:
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Mac302 »

GaGy píše:Na mé sestavě to funguje jen při nastavení LOW ,kdykoliv to změním na vyšší detaily ,tak hra okamžitě spadne.. Pravda grafika není žádné dělo ,ale na doporučené detaily by měla stačit.. Baví mě to ,jen se mi to nechce hrát na ty nízké detaily.. Kostičkované auta atd.. :oops:
S touto sestavou to musí určitě jet na víc, než low...to je nějaký divný.
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od tatka.troy »

nastavení grafiky je oříšek - taky jsem měl vše na nejvyšší nastavení, vše na max apod a padalo to, tak jsem si s tim hrál až jsem někde na normal nastavení dá se říct že na středu a funguje to
s Intelem na věčné časy
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od tatka.troy »

48 GB update to si už dělaj prdel normálně
Jinak na muj vkus přibylo až moc defconu a nuku - dneska teda přišel do hry frajer a asi testoval nějakej boost že měl asi za minutu jugernauta
s Intelem na věčné časy
Mirek E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. úno 2008
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Mirek E. »

Tak jsem si včera chtěl zahrát a bafnul na mě právě tenhle 48gb update. Jenže ouha, hru mám nainstalovanou společně s Borderlands 3 na 250GB disku a zbývá mi už jen něco kolem 25GB volného místa.
Nevíte, jestli mám dál stahovat s tím, že se třeba nějaké dočasné soubory po instalaci vymažou a na disku bude dál nějaké volné místo? Přijde mi totiž, že hra má i po té spoustě předchozích updatů stále stejnou nebo podobnou velikost.
B650M-HDV | 7600X + Elite 360 | Trident Z5 6000/30 | 7800XT Nitro+ | SN850 1TB | Focus GX 650W | Prime AP201 | UltraGear 32" QHD 165Hz
B650M-HDV | 7600X + Pure Rock 2 | Trident Z5 6000/30 | 1080Ti | KC1000 1TB + P3 Plus 2TB | Focus Plus 850W | FD Meshify C
PS5 1TB | MP600 PRO LPX 2TB
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od tatka.troy »

koukal jsem na velikost složky a 159 GB takže si to maže podle všeho
s Intelem na věčné časy
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od tatka.troy »

nečekaně zase update co má 70 GB :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , je mě líto těch vývojářů
s Intelem na věčné časy
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od heroik »

Se neni cemu divit, ta hra je zabugovana az to boli :D
Sinpa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2006
Bydliště: Zbůch

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od Sinpa »

Jde o Season 2, ale stahuje to snad celý MP komplet znova :evil:
A ještě to leze jak posra.é.
AMD RYZEN 5 3600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD , Sennheiser HD 4.40 BT, Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Dark Side of the Moon, Logitech G502 Proteus Spectrum
3tp2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2012

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od 3tp2 »

Rozehrál jsem kampan a z hrůzou zjistil že pokud mám raytracing off tak mám sice 100fps+ nicméně absolutně trhanej obraz - nehratelný. S raytracingem je obraz plynynulý ale zas to padá až k 60fps. Nevěděl by někdo co s tím? Multiplayer jede v pohodě
CPU: Ryzen 7 7800X3D MB: Gigabyte B650 Aorus Elite Ax RAM: Corsair 2x16Gb Kit 6000Mhz DDR5 GPU: Inno3D Rtx 4070Ti X3 SSD: ADATA Xpg Sx6000 + Kingston A2000 PSU: EVGA SuperNova 750 G2 CASE: Nzxt H440 Monitor 27" AOC A27g2s 165Hz
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Call of duty modern warfare 2019

Příspěvek od tatka.troy »

hele to zas bude nějakej bug - počkej na aktualizaci co bude mit xx GB
Jinak realism groundwar to muselo napadnout nějakýho člověka co to snad nikdy nehrál - absolutně není přehled o ničem
Akimbo se vrátilo a nenápadně tam nutěj furt battlepass :(
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“