World of Warcraft Classic

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Budete hrát World of Warcraft Classic?

Určitě, už se nemůžu dočkat!!
8
18%
Ano, vanillu jsem nehrál, určitě vyzkouším...
6
13%
Ne, je to moc hardcore...
3
7%
Možná chvíli z nostalgie...
15
33%
WoWko je už mrtvá hra nezájem...
13
29%
 
Celkem hlasů: 45
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Vesel píše:Kolik bude umrtnost v prvnich 2 tydnech?? Myslim 50% :D decka to nedoexpi a lidi co zacli na wotlku asi taky ne
Hm zrovna tam jsem to taky hrál poprvý, ale předtím jsem hrál lineage, v tý době to byla taky dobrá průprava do slow expení. :lol:
Obrázek
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Leon_ »

ArgCZ píše:respektive neobsahuje ty věci co tobě vadí že tam nejsou
a ktore? HC dungy? 10/25 raidy? :D sak to nemal ziadny patch classicu. Az prepatch co bol tesne pred startom TBC a ten nahadzovat asi nema zmysel ked v classicu nic z toho nebude ze? :D
.
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Walker1134 »

To se nedá hrát kdo nechce čekat půl dne v queue tak ať to ani nezapíná :lol:
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Jn já ještě nemám ani game time, stačilo když jsem to viděl u mladý, zbytečný teď začínat... Hlavně že většina CZ si vybrala server kde je 20k fronta. :lol:
Tak za tejden to možná zkusím...
Obrázek
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od killerek »

Takze uplne stejny launch jako originalu před 15 lety :D

Když si včera vytvarel postavu, tak ani nebyly na vyber prazdne servery ...
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Walker1134 »

Já teda chvíli zkusil Gandling ten byl bez čekání a teď je tam cca 5000 čekačka :lol: seru na to až se to přihlásí hned tak teprve budu hrát....
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Leon_ »

Atapi píše:Hlavně že většina CZ si vybrala server kde je 20k fronta. :lol:
odkiaľ vieš, že kde je väčšina CZ/SK ?
.
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Walker1134 »

Všude se to říká že CZ/SK jsou na Golemagu a taky většina streamerů Asmongold/Swifty/fattypillow :D
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Vesel »

HEAD píše:Klasicky wow je podle me nedodelany.Priest a warrior nemuzou dmg a classy nejsou vyvazeny(TBC vylepsilo klasiku po vsech strankach)...Je tam i malo raidu a dungeonu.Ja jsem na klasice zacinal, ale jen na free serveru.Pak jsem s TBC presel na offik a aktivne jsem raidoval.Mozna proto beru TBC jako nejlepsi dil ze vsech.TBC ma daleko lepsi PVP, vic raidu a je to vic vyvazeny.
Porad vzpominam na karazhan(pamatuju si, ze ten mel silene dlouhej pre quest na klic),gruula, maghteridona, nagrand, SSC, tempest keep, black temple.Poprve tam taky byli daily questy a hc dungeony.
Pokud udelaj TBC a pak WOTK, tak bych se mozna vratil.Ale kvuli klasice urcite ne.
Mas to pomateny warrior jako jedinej mize jet vsechny specy a je ve vsech excelentni. Shadowpriest je top ranged na pvp a kazdej raid potrebuje sveho SP... tbc a pvp znicila resilence uplne mluvis z cesty
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Leon_ »

Walker1134 píše:Všude se to říká že CZ/SK jsou na Golemagu a taky většina streamerů Asmongold/Swifty/fattypillow :D
mne práve písal kamoš že cz/sk komunita je hlavne na morgraine, len oni samí majú úplne plnú guildu sk/cz ľudí
.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

https://www.google.com/search?client=fi ... +cz+guildy
druhý odkaz, ale jestli to platí těžko říct, předpokládám že s takovejma frontama dost lidí začne logovat jinam a třeba tam i zůstane, když přejde celá guilda. Morgain byl "zvolenej" jako záloha, ale fronta je všude, takže bůhví jak to dopadne, tak pak někdo reportněte jak to s guildama vypadá, já to nehodlám zatím ani kupovat (nový wow nehraju), to co bych teď nahrál za tejden s těma frontama (na vstup i questy) dá normálně člověk pak beztak za den dva.
Obrázek
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Leon_ »

Sledujete progress na vanille? Ragnaros uz je down :D



///Edit Walker1134 promaz provokace a nesmysly tu řešit nebudeme
.
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Walker1134 »

Nesleduji ale hraju na Skullflame lvl17 Tauren Warrior, zatím mě to baví, hraju to s jedním kámošem ostatní kluci stále hrají na golemaggu asi je ty 6ti hodinove cekacky baví :roll:
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Leon_ »

Čakal som trocha dlhšie teda. Toto je strašný extrém. Niektorí streameri čo idú v podstate nonstop sú na 45-50 lvl. A meanwhile in APES, Ragnaros down :D V classicu Rag padol až po 154 dňoch. Zase je pravda, že pred 15 rokmi nebol žiadny wowhead, ľudia nemali návody ako na repky a čo harviť na attuntement, taktiky na bossov neboli vyvesené len tak, takže to trvalo. Ale 5 dní od spustenia je masaker :D Bude zaujímavé sledovať ako potom dopadne taký AQ a Naxx kde už človek musí byť fakt gearnutý.
.
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od riXo »

APES tiez dal Onyxiu a to nemali ani vsetkych na lvl 60. Vobec ma neprekvapi ked Naxx daju v den releasu, ci uz oni alebo niekto iny.
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Frostys »

Leon_ píše:. Zase je pravda, že pred 15 rokmi nebol žiadny wowhead...
To je právě ten důvod, proč ten Classic nikdy nebude úplně classic jako býval tehdy. Kdysi to mělo opravdu svoje kouzlo, neznámé questy, marné googlení, absence addonů.
Kdyby to bylo opravdu jak tehdy, tak neváhám a hraju :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od luke777 »

Tak z nostalgie si zahraju , uvidim jak to pujde.No ta prvni 60 taky nebylo az tak uplne koser, jen diky layeringu
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od keistown »

Walker1134 píše:Všude se to říká že CZ/SK jsou na Golemagu a taky většina streamerů Asmongold/Swifty/fattypillow :D
Jsi si jistej, ze Asmon a Swifty jsou na EU Golemagu?
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Walker1134 »

keistown píše:
Walker1134 píše:Všude se to říká že CZ/SK jsou na Golemagu a taky většina streamerů Asmongold/Swifty/fattypillow :D
Jsi si jistej, ze Asmon a Swifty jsou na EU Golemagu?
Hej nejsou tam no nevim jak jsem na to prišel, je tam jen fatty :lol:
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: World of Warcraft Classic

Příspěvek od Atapi »

Mladá taky něco takovýho říkala první den, nejspíš se na to domlouvali, ale s těma frontama se na golemag vyprdli. :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“