Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 21. leden 2021, 02:51

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 134 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Diablo IV
PříspěvekZaslal v: po 2. listopad 2020, 08:38 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

protože jsi stará zkosnatělina :P , D3 na PS4 mám a pár víkendů s kámošema jsem dal, všichni na jednom gauči, v rukách pivko a gamepad, venku sychravo a ženský s dětma v aquaparku nebo babylonu či jiný hovadině. Každej jen čapne svůj gamepad, domluvíme se u koho a jedem. Brácha to je taky hroznej jedině PC pařan tak když v létě se chtěl takhle sejít s kámošema "taky jedině PC" a rval si to vše do auta a babča se ho na dvoře ptala kam se stěhuje tak jsem málem umřel smíchy protože si bral i křeslo :lol:

PříspěvekZaslal v: po 2. listopad 2020, 11:43 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Gamepad na PC muze mit skutecne smysl pokud nekdo hraje z gauce na velky TV, hrat s nim ale u stolu na monitoru je uplna hovadina.

CPU:i7-6700K@4G8+Noctua NH-U12A|MB:Asus Z170M Plus|RAM:Corsair LPX 2x16G 3600|GPU:EVGA 3070 XC3 Ultra|SSD:Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD:Seagate FireCuda 2T|PS:Seasonic SSR-550RM|Case:FD FocusG Mini|Mon:MAG272-165Hz|

PříspěvekZaslal v: po 2. listopad 2020, 12:06 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Kde nejde o přesnost a moc o reflexy, je gp ok, já hrával ty 3rd person akční adventury i na pc

PříspěvekZaslal v: po 2. listopad 2020, 23:15 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Zase jako by na druhou stranu by to nebyla špatná změna si jen přepnout obraz na velkou TV vzít GamePad a sednout do křesla nebo lehnout na lůžko.. Určitě je lepší mít tu podporu ve hře aby to rozumně fungovalo i na PC. Diablo je hra kde by to fungovalo dobře. Když si vezmu kolik hodin jsem u toho sedel denně jak u Diablo 3 vydali paragon systém a každý to hrotil aby byl co nejdříve lvl 100. To bylo dobré Diablo ještě .. pak vydali RoS a smart loot kde za 2 dny hraní máš full gear a hra tě nebaví.. Tak snad Diablo 4 udělají tak jak trojku kde jsem to hrál přes rok a furt mě to bavilo a těšil jsem se na to. Čím hůře půjde sehnat gear a itemy tím lépe. Zlaté Inferno v Diable 3 jak vyšlo :D to bylo dělo jak to bylo hard .. pak pár kidů zabrečelo že dostavají IK a už ta hra šla do .....

Ryzen 5 3600X 4.3GHz | ASUS PRIME B350-PLUS | DDR4 2x8GB 3200MHz | Gainward GTX 1080 | AOC 144Hz 1080p

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 07:05 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

@VeCkO: Souhlas. Vanilla D3 byla jeste v pohode, pak z toho udelali arkadu pro kidy bez mozku a tim padem hratelnost sla uplne do pryc a zacalo to nudit po par hodinach. Rad bych veril, ze se D4 alepon castecne vrati ke korenum, ale moc tomu sam neverim, zamereni na konzole a na vetsinu casual playeru se proste projevi. Tohle uz neni stary dobry Blizzard a nikdy nebude

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 07:22 
Začátečník
Začátečník

ja ti nevim ale hratelnost u D2 byla mnohem lepsi d3 uz bylo takeve dost easy :D

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 12:05 
Žlutá karta
Žlutá karta

Vanilla D3 mela nulovej a nefunkcni gear progress, kdyz nepocitas aukci. Pan brambora evidentne D3 nehral, protoze mi nejak mi unika jak D3 bylo easy, kdyz na inferno te vsechno onehitnulo (coz je treba za melee char docela problem) a poradny gear v prvnim aktu ani nepadal. A cely gear byl tezce o rng, takze ti nemusel padnout ani kdyz jsi nahral desitky hodin.

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 12:16 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Jop, vanilla D3 si pamatuju, že většina lidí nebyla schopná tu hru dohrát na nejvyšší obtížnost :)

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 12:54 
Začátečník
Začátečník

Zacatek D3 byl hodne spatnej, drop o nicem, legendarky/sety na hovno (teda pozdeji je zase prehnali na druhou stanu krivky) a cekal si na zazracnou RNG zlutou vec. Tak ono to bylo tezke, protoze itemy kvalitou potrebne na projiti druheho aktu padaly az v nasledujicim aktu ... A to sme hrali vice lidi na TS a byla moznost si volne predavat itemy. D3 je ted nudne po nejake dobe riftovani. D2 je spise jen nostalgie, protoze sem si dal cca 3 roky zpatky sezonu a po urcite dobe je to stejna nuda, kdyz expis pres baal runy do zblbnuti. Zatim se mi ty velke mapy v D4 libi, tak snad v nich bude i co delat.

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 13:04 
Začátečník
Začátečník

keistown napsal:
Vanilla D3 mela nulovej a nefunkcni gear progress, kdyz nepocitas aukci. Pan brambora evidentne D3 nehral, protoze mi nejak mi unika jak D3 bylo easy, kdyz na inferno te vsechno onehitnulo (coz je treba za melee char docela problem) a poradny gear v prvnim aktu ani nepadal. A cely gear byl tezce o rng, takze ti nemusel padnout ani kdyz jsi nahral desitky hodin.

nehral jsem d3 proto na nem mam par tisic hodin :D

PříspěvekZaslal v: út 3. listopad 2020, 20:54 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Právě že to že jsi musel farmit gear v Actu I. aby jsi vůbec v dalším Actu něco udelal mě bavilo.. padaly tam sotva 61il věci a a tenhle systém se mi líbil v tom že prostě je to hra na dlouho.. každý drop z moba jsi nadšeně otvíral jestli ti nepadl nějaký upgrade aby jsi zkusil další Act.. tohle za mě bylo dělo a to jsem hrál melee barbara.

V podstatě prostě jediné v co u Diablo 4 doufám, je to aby si gearoval dlouho aby tě to nutilo v end game na max lvlu chodit po tom otevřeném světě a gearovat..
A věci typu Rift a Greater Rift.. to už mě nebralo mě se líbilo prostě chodit všude hledat dobré spoty atd.. a né jen stát ve městě a točit 6 map Riftů dokola...

Uvidíme ale je pravda že Blizzard už není co bývalo.. jak šlo do sr*ček WoWko tak i Diablo 3 RoS.. co vydají datadisk to je hra horší.. u WOW to začlo MoPem.. od té doby jsem to přestal hrát.

Ryzen 5 3600X 4.3GHz | ASUS PRIME B350-PLUS | DDR4 2x8GB 3200MHz | Gainward GTX 1080 | AOC 144Hz 1080p

PříspěvekZaslal v: ne 20. prosinec 2020, 18:22 
Začátečník
Začátečník

Tenhle ctvrletni update dava nadeji, ze by to spatne nemuselo dopadnout:
https://news.blizzard.com/en-us/diablo4 ... ember-2020

PříspěvekZaslal v: ne 20. prosinec 2020, 19:45 
Začátečník
Začátečník

Jo, docela začínám mít naděje. V lednu 19-21 bude Blizzcon, který letos odložili a tam by měli teoreticky představit nový char. Tyhle změny systémů jsou na dobré cestě a nesnaží se hru ještě více ztupit, naopak, jdou směrem z5 k D2. Teď ještě, kdy se toho dočkáme. Pořád typuji 2023 x)

PříspěvekZaslal v: út 5. leden 2021, 13:35 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Diablo 3 napravil tusim patch 1.5 kde ti jiz nepadali dementni predmety jako mojo pro WD s silou a dexteritou.
A hlavne ti jiz v prvnim aktu padali itemi lvl 63. Pro nas co hrali HC to byli nejlepsi casy jelikoz pokud si hral denne padalo ti neco co jsi prodat na AH a mohl sis naoplatku boostnout postavu. Ale hlavne smrt porad znamenala velke nasrani jelikoz nafarmit znovu tyto itemy bylo peklo ale slo to. VBohuzel po zruseni AH a uvedeni datadisku to slo do sracek a hodne hracu skoncilo. Zni to divne ale proste bavilo nas farmeni na par lokaci kde i zlutej item te mohl neskutecne boostnou. Ted na HC mas tolik nahradniho gearu ze je to jak SC

Odpovědět na téma  [ 134 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních