Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 14. listopad 2019, 16:00

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 109 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  další
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Diablo IV
PříspěvekZaslal v: po 4. listopad 2019, 19:14 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

@Killerek nj retezeni uz nejsou runova slova, pro mne to byla celkem originalni a osvezujici herni mechanika, proste neco co dodava hre hloubku, ale treba je to jen muj nazor.
Taky jsem trochu doufal ze ozivi mercenary a misto toho tam budou mmo mounti, z toho taky nejsem moc odvazanej.

Zatim smisene pocity, ale jeste je hodne brzy na jakekoli hodnoceni, snad ma Blizz spousty es v rukavu :)

Otazkou taky zustava kam se za 3 roky posunou hry jako poe, lost ark, last epoch, grim dawn a dalsi

PříspěvekZaslal v: po 4. listopad 2019, 19:58 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

PoE je ve smrti a vzdycky bylo, hrajou to jen odpurci D3 jako protest proti blizzardu, kdy se jim PoE snazilo nabidnout falesny pocit volnosti ve vyberu talentu, pritom jsou i v PoE jasne dane buildy. Ostatni ARPG hry nemaji hloubku a lidi je projedou a odlozi.

PříspěvekZaslal v: po 4. listopad 2019, 21:08 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Concept arty a screenshoty z hry vo väčšom rozlíšení. Ten koncept pekla je brutal :)

https://classic.wowhead.com/news=296065 ... uid-lilith

PříspěvekZaslal v: po 4. listopad 2019, 21:24 
Začátečník
Začátečník

Tyhle screeny mají konecne videt nejake detaily a nejsou mazle.

PříspěvekZaslal v: po 4. listopad 2019, 21:27 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Bude to pecka. Uz aby to vyslo.

PříspěvekZaslal v: po 4. listopad 2019, 22:20 
Začátečník
Začátečník

jeste si pockame... koncept art je z brezna 2017... pocitam jeste tak 2y
Příloha:
d4.jpg

Nemáte oprávnění k prohlížení souborů přiložených k tomuto příspěvku.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 09:37 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

shorty25 napsal:
PoE je ve smrti a vzdycky bylo, hrajou to jen odpurci D3 jako protest proti blizzardu, kdy se jim PoE snazilo nabidnout falesny pocit volnosti ve vyberu talentu, pritom jsou i v PoE jasne dane buildy. Ostatni ARPG hry nemaji hloubku a lidi je projedou a odlozi.

To seš hodně vedle. PoE se víc a víc rozšiřuje a stoupá celkově na oblibě. Stačí kdybys viděl grafy hratelnosti v průběhu let, které prezentovali. A to nemluvím o vstupu na čínský trh díky Tencentu a rozšíření na konzole. Kdyby bylo ve smrti, težko budou přidávat nový content jak na běžícím pásu s ohlášením mega patche 4.0 za pár dní.

PoE ma dané buildy jen pro nooby, tedy když ten build okopčíš z fóra a nebo když hraješ metu protože to je meta. Jinak máš defacto nekonečno možností a lze postavit úplně originální build úplně od základu, ale to chce hodně znalostí a zpravidla tisíce hodin než pochopíš všechny mechaniky a s tím provázané skilly, itemy atd..

Tady je komplet "můj" build postavený od nuly (strávil jsem tím tak 14dí jen v rovině theorycraftingu) a nedá se říct že by byl nekonkurenceschopný, na videu jeden z obávaných bossů "minotaur"

https://www.youtube.com/watch?v=tznZtfwyyqk

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 09:54 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

A to je presne to, co jsem napsal. :)

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 10:13 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

když tu někdo musel zmínit PoE kterej jsem hrával v roce 2013 tak jsem vedle gameplaye co teď ukazovali na nový D4 pustil aktuální gameplay PoE a pokud někdo nevidí ten ohromnej rozdíl tak je slepej, u D4 mám nutkání to hned hrát a tomu typanoj vyloženě závidím že si to mohl zkusit, PoE ve mě tohle absolutně nevyvolává, za mě rozdíl tak 10ti tříd v módu "na první pohled"

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 10:32 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

PoE jsem zkusil hrat a chybel mi tam hlavne ten pocit jako v D3, ze si do potvory skutecne bouchnu, takze jsem sel od toho. Je to ale otazka preferenci ktery kdo u hry uplatnuje.

CPU:i7-6700K@4G8+Noctua NH-U12A|MB:Asus Z170M Plus|RAM:Corsair LPX 2x8G 3200|GPU:EVGA 1080SC ACX3|SSD:Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD:Seagate FireCuda 2T|PS:Seasonic SSR-550RM|Case:FD FocusG Mini|Mon:Asus VN279Q@74Hz|

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 10:35 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

coyd napsal:
shorty25 napsal:
Tady je komplet "můj" build postavený od nuly (strávil jsem tím tak 14dí jen v rovině theorycraftingu) a nedá se říct že by byl nekonkurenceschopný, na videu jeden z obávaných bossů "minotaur"

https://www.youtube.com/watch?v=tznZtfwyyqk
To musí byť strašná zábava skákať tam ako chuj s jednou abilitkou celý dung. A ako sry, ale tá hra fakt vyzerá ako hrozný shit ...
edit : lol zhor predbehol

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 13:19 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Je to asi věc vkusu ale PoE má podle mně mnohem lepší grafiku nez D3, obzvláště to současné s global illumination apod vychytávkama co přidávali někdy vloni. Stovnání s D4 asi není příliš relevantní, nehrál to nikdo z nás a ty screeny můžou taky být vylepšené, všichni víme jak vypadal např Witcher na původních screenech a co pak bylo ve hře 8) Ale na vzhled má každý svůj názor.

Hratelnost je na tom asi podobně, D3 je pro casualy PoE pro nerdy a tyto dva tábory se neshodnou nikdy to je nekonečný příběh :-D
Za mně i kdyby D3 vypadalo jako z jiného vesmíru, tak s tím contentem co má, to nezapnu ani omylem.

@Leon: Zábava to je, když funguje něco co jsi vytvořil, ale to bys nepochopil :D

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:03 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

jaký screeny? tady máš regulérní gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=6ZtmNAMxwMM&t=

pokud nevidíš ten propastnej rozdíl proti PoE tak ho vidět nechceš, se koukni na ty vlky třeba hned na začátku, nebo efekty těch bouří co dělá druid a pak si pusť PoE

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:18 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Sorry já nevím kde jste přišli na to, že bych někde řekl, že PoE vypadá líp než D4 :?

Srovnával jsem pouze s D3 ze svého pohledu. Kdyby D4 nevypadalo podstatně lépe, tak by to bylo celkem smutný :)

Jinak tady ty nové grafické vychytávky o kterých byla řeč

https://www.youtube.com/watch?v=n4ooHTdw_g4

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:23 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

coyd napsal:
Uprimne jsem tak nejak cekal, ze kdyz uvidim gameplay neceho tak epickeho jako D4, tak si sednu naprdel s otevrenou pusou a reknu si "WOW".
To se bohuzel nestalo ani omylem, na to, ze vyvijeli uplne novy engine, mi to prijde jako D3 se sharpen filterem trochu liznute GD nebo PoE.

a tohle jsou asi moje slova ne?

já třeba při tom gameplay jsem několikrát WOW řekl protože to vypadá že D4 bude konečně to co bychom po Diablu chtěli a o co se všechny klony více či méně úspěšně pokoušejí

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:28 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

A co z toho presne naznacuje me tvrzeni, ze ma PoE lepsi grafiku nez D4 asi jsem natvrdlej ja nebo ty :D

A jak už jsem řekl dřív, to jak D4 bude nebo nebude vypadat je defacto to poslední co mně zajímá.

Důležitá je pro mne především hratelnost, hlavně endgame mechanismy. RPG by mělo být o nějakém pozvolném progresu a hlavně ten pocit a touhu po něm nenásilně v hráčích vyvolat. Kampaň může být sebelepší, ale pokud po týdnu respektive 100 herních hodinách nebude co dělat, tak je to špatně a je fakt jedno jak ta hra vypadá. Takže doufám, že ten příklon k D2 bude opravdu znát a nebude z toho další D3.

Naposledy upravil coyd dne út 5. listopad 2019, 14:38, celkem upraveno 1x.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:32 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Aha takže když řekneš že D3 má horší grafiku než PoE a D4 ti přijde jako D3 s sharpen filterem a nepřijde ti to nijak epický nebo "WOW" efektový tak si mám z toho asi dovodit co? Že se ti to líbí víc než PoE který jsi tu vychválil Xkrát, tak to jsem asi natvdrlej když si to neumím takhle poskládat.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:41 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

hele Coyde, meleš tu sračky a ešte Ťa tu ľudia pristihnú a sereš si do huby. Tak si to bu´d priznaj alebo tu nepiš. S global Illumination a Light Shadows ti gratulujem. Snáď to vôbec postrehneš až budeš skákať ako koník Pejko na na tom tvojom one_click_only builde ...

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 14:47 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

To si opravdu jen domýšlíš :) U PoE jsem chválil především hratelnost a mechaniky. A když řeknu že D3 má podle mně horší hrafiku než PoE, tak to s D4 opravdu nemá nic společného.
To že D4 grafika pro mne nemá "WOW" efekt, ještě neznamená, že si nemyslím, že není lepší než u PoE. Snad je to teď už jasné.

A ať nejsme pořád jen OT: tady myslím vcelku střízlivé hodnocení

https://www.youtube.com/watch?v=Bg3mFSbkaN4

@Leon: pro tebe ještě speciálně kide, dej si mokrý hadr na hlavu a pak diskutuj :D afektovaný hero retard budeš předpokládám jen za klávesnicí (zbytek můžeme pořešit přes SZ jestli máš zájem)

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 15:04 
Začátečník
Začátečník

Bych rád věděl, z jakých konkrétních technologií se mám posadit u Diabla 4? Třeba osvětlení mi přijde primitivní a statické. Místo volumetrické mlhy nějaký fake filter, odrazy asi jak to osvětlení atd atd. Prostě deset let za opicema. Decryptuju Red Dead 2 zrovna, tak bych třeba rád věděl, proč nemůže D4 vypadat, jako RDR2 s kostíkama v izometrickém pohledu? x)

Odpovědět na téma  [ 109 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: AllowedCry, madPav3L, TankGeorge, Ulas a 3 anonymních