Sniper Ghost Warrior Contracts

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od Pepa1 »

Sniper Ghost Warrior Contracts
vychází dnes (22.11.2019)
Obal a manuál: EN | Jazyk: CZ titulky
Sniper Ghost Warrior Contracts pro PC - popis
Užijte si ryzí odstřelovačskou hratelnost v drsné krajině moderní Sibiře! Vaším úkolem bude plnit zakázky – na míru šité mise – které nabízejí jasný hlavní cíl s pevně danou finanční odměnou a možností splnit vedlejší cíle za bonusové odměny. Jelikož cíle je možné zlikvidovat stovkami způsobů, nabízejí zakázky odstřelovačskou hratelnost v té naprosto nejlepší podobě.

VLASTNOSTI:
• Hrajte za placeného kontraktora, nájemného vraha, a porážejte své soupeře.
• Zakázky s otevřeným koncem, odměny a vedlejší mise nabízejí vysokou znovuhratelnost a možnost plnit úkoly za odměny a peníze, za které si můžete kupovat vylepšení. Dávejte si pozor na konkurenční snipery, kteří nebudou váhat a pokusí se vám vaše pečlivě vymyšlené plány zhatit.
• Vylepšení režim hledí nabízí ten nejrealističtější zážitek s intenzivním odstřelováním, velkou množinou cílů a stovkami způsobů jejich likvidace.
• Přepracované herní rozhraní se systémem taktického označování.
• Arzenál nových doplňků včetně dronů, dálkových odstřelovacích věží, přilnavých bomb a toxického plynu.
• Pochlubte se svými kradmými zářezy, provádějte tichá zabití a získejte odměny za strategickou tichou hru.
• Postavte se brutální divočině ruské Sibiře a bojujte o přežití v zasněžených horách, bujných lesích a v tajných základnách ukrytých hluboko v horách.
• Zahrajte si týmové režimy death match online na zcela nových, jedinečných mapách, které prověří vaše odstřelovačské schopnosti.
Sniper Ghost Warrior Contracts.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od Pepa1 »

Tak co těšíte se, bude to dobrý? :)
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od madPav3L »

Předchozího Snipera jsem hrál a užil si ho, ale bylo pár měsíců po vydání. Tady to udělám asi podobně, počkám až vyjde pár patchů a pak to koupím.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od zhor »

Na GOGu to maj za 27e a k tomu zadara SGW2, to bude asi nejak kratky, navic ta Sibir me zrovna moc nelaka. Grafika ale vypada dobre, pripomina mi to trochu Breakpoint (taky stealth a drony). SGW3+SP jsem koupil za 300Kc a za ty prachy to nebylo spatny.
https://www.gog.com/game/sniper_ghost_warrior_contracts
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od Swat »

https://www.youtube.com/watch?v=hCB-f6tZtAY

Dopadlo to prý dobře. Já to určitě dám, i když trojku tenkrát v recenzích sejmuli, tak mě bavila. Hlavně na těžší obtížnost je to dobrý v kombinaci se stealth postupem. Mám rád tyhle hry, kde si můžu určit svoje tempo.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od heroik »

Jak to dopadlo? Má smysl to kupovat?
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od Pepa1 »

heroik píše:Jak to dopadlo? Má smysl to kupovat?
zkusil jsem - odinstaloval jsem... nějak mi to nevzalo...
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od Swat »

Dvakrát odehráno. Žádnej zázrak to samozřejmě není, příběh zcela tuctovej, ale máš tam pět obrovskejch map, na kterejch plníš různý úkoly, přičemž je můžeš plnit v jakymkoliv pořadí a jakymkoliv způsobem. V každý lokaci je několik možností postupu a přístupových cest, který je mnohdy třeba objevit. Nejlepší zážitek je samozřejmě ze stealth postupu - v kombinaci se snipingem, nastavováním optiky na každej výstřel aj. to není vůbec špatný.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Sniper Ghost Warrior Contracts

Příspěvek od zhor »

Me se zda ta sniper mechanika nejak ujeta. Abych na 150-200m musel na statickej cil mirit pul metru vedle je uplnej nesmysl, na tu vzdalenost leti kulka ze snajperky prakticky rovne.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“