Assassin’s Creed Valhalla

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Still.Lord »

Podívej se pořádně..
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od heroik »

Tak Valhalla ma pry rekordni prodeje. Tomu se teda divim, cekal bych ze to lidi uz nebude bavit a bude to spis propadak :D
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od CageJ »

Tak tie chýbajúce titulky ma tiež dnes dostali..
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
MonsterMX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. kvě 2010
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od MonsterMX »

Tomu pomohlo aj to ze odlozili Cyberpunk :D
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Swat »

Tak tedy zatím mě hra baví, ale pár věcí mě neskutečně irituje. Nejvíc asi animace pádů při bitkách. Proč ten panák, kterýho sejmu, kolikrát odletí klidně 10 metrů daleko? Vypadá to strašně blbě, až komiksově. Všemožný komba a konečný údery vypadaj skvěle, ale tohle fakt nevychytali. Zadruhý mě serou takový drobnosti jako třesoucí se truhla před tím, než jí otevřu - proč, proboha? Fyzika lodi - taky celkem šílenost, pocit z plavby nemám žádnej, jelikož to vypadá jak papírová loďka, která nic neváží. Celý to na mě zatím působí hrozně zjednodušeným dojmem, což by mi ani tak nevadilo, ale tyhle věci mě vyloženě rušej od jinak pohodovýho hraní.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od durod »

jj, litani hadrovych panaku, wtf, to nemuzou upravit trajektorii a skratit let treba na 3 metry. A proc neimplementovali fyziku lodi z Black flag?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Swat »

Taky mě dostalo rozstřelení cca 30 cm tlustýho ledu šípem,abych se mohl potopit pro poklad...ach jo, no.. vyloženě zhovadilosti,který kazej jinak slušnou atmosféru.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Thellwin »

Mě to zatím baví, ale nevydržím u toho na jeden zátah tak dlouho jako u Odyssey/Origins ... ty zjednodušení se snažím tolik nevnímat, spíš se kochám, graficky se mi to hodně líbí, některé scenérie vypadají úžasně.
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Swat »

A úplná pecka je,když máchnu sekyrou zprava doleva a panák odletí 10 metrů doprava...kdyby teda aspoň letěl tím směrem,kterým vedu ten finální úder...fakt nechápu,jak tohle někomu může připadat cool.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od AllowedCry »

Mě je to třeba úplně fuk. Jsem ale rád, že padají končetiny :mrgreen:
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Thellwin »

Upřímně doteď jsem si toho nevšiml :D

A teď kvůli Swatovi budu pokaždý zkoumat, odkud jsem máchl a kam panák odletěl :(
Goldnoob team proud member!
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od spajdr »

Však to je simulace přes Animus, nejspíš není systém doladěný, tak si nestěžujte :angry2: :-D
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Swat »

Já neříkám,že se to děje furt,ale včera se mi to stalo asi 3x. Navíc u toho 'odletu' je taková divná minipauza,takže ten panák neodletí po zásahu,ale vypadá to,jako by byl na laně za který někdo trhne....nevím,jak jinak to popsat.Prostě jsou tam efekty na který se mi nedobře kouká, no...
Naposledy upravil(a) Swat dne úte 24. lis 2020, 05:56, celkem upraveno 1 x.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Paul »

Tohle je fakt nitpicking na desátou, ikdyž validní, mohli a měli si takový věci ohlídat..ikdyž nemůžu říct, že bych si toho osobně nějak všímal, AC je furt víc arkáda než cokoliv jinýho, ikdyž se Valhalla snaží dělat některý věci lépe. Jinak tedy 70 hodin, 42% hotovo...bude to na dlouho, ale furt mě to baví hodně.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od luke777 »

Tak tohle me nedalo, jako tu hru vazne delalo ubi?
https://clips.twitch.tv/ClumsySmallMosquitoWoofer
Bacha na zvuk rve u toho jako pominutej.
Jako takovejhle bug sem dlouho nevidel
Xele
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2011
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Xele »

Teď jsem to rozehrál a zatím jsem v Norsku. Zatím mě to moc nechytlo a ke všemu ta grafika dle mého názoru vypada snad hůř jak v Origins a Odyssey. Zda se mi to takové "neostré". I ta voda není úplně ono. Paradoxně se mě zdálo v tomto směru Origins nejhezčí. Má někdo stejný názor?
CPU: Intel Core i9 9900K + Noctua NH-D15 chromax.black ; MB: ASUS Z390 MAXIMUS XI HERO ; RAM: Corsair 32 GB (2x16Gb) RAM DDR4 3200Mhz CL16 ; GPU: EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12GB ; SSD1, HDD1, HDD2: 1x Samsung SSD 970 EVO PLUS M.2 - 1TB, 2x Seagate 4TB 5400, 1x Seagate 2TB 7200.14 ; ZDROJ: Seasonic Prime Ultra Gold - 850W ; CASE: Fractal Define R6 White ; MONITOR: Dell Alienware AW3418DW ; OS: Microsoft Windows 10 Home CZ (FPP)
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od spajdr »

dej si resolution scale na 120% a zapni si pres freestyle sharpening.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od AllowedCry »

Má někdo stejný názor?
Jo... Ale záleží na lokaci atp. Občas mi to přijde kvalitou jako Gothic 3, jindy jsou ty scenérie boží, kvalita holt není stálá, ale celkově to ujde.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Xele
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2011
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Xele »

Ten resolution scale jsem měl i na víc procent, ale extra změna mi to neprisla. Pomohl mi až ten freestyle, za coz spajdrovi moc děkuji!! Je to najednou úplně o ničem jiném.. Zkratka nádhera. Vůbec nechápu, proc Ubisoft vyda takovou mazanici, když evidentne možnosti zmeny existují. Jinak hra aspon zezacatku mi prijde dost náročná v soubojovem systemu a to pisi jako člověk, který dohrál předchozí AC na 100% na nejtezsi obtiznost. Možná se to ještě zmeni až budu získávat zkušenosti a levelovat. Jinak anglicky se pořád ucim, ale ta cestina mi tam dost chybi... S tím mě opravdu naštvali.
CPU: Intel Core i9 9900K + Noctua NH-D15 chromax.black ; MB: ASUS Z390 MAXIMUS XI HERO ; RAM: Corsair 32 GB (2x16Gb) RAM DDR4 3200Mhz CL16 ; GPU: EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12GB ; SSD1, HDD1, HDD2: 1x Samsung SSD 970 EVO PLUS M.2 - 1TB, 2x Seagate 4TB 5400, 1x Seagate 2TB 7200.14 ; ZDROJ: Seasonic Prime Ultra Gold - 850W ; CASE: Fractal Define R6 White ; MONITOR: Dell Alienware AW3418DW ; OS: Microsoft Windows 10 Home CZ (FPP)
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Donic »

Hru jsme měli zakoupenou, ale začali hrát až nedávno, jak se objevili české titulky...Chtěl bych se zeptat na jednu věc v postupu hry relativně v začátcích...V úkolu Zápach zrady při podání hlášení Somě nás to dál nepustí, nenabízí další možnosti a to už jsem našel tu žlutou loď a promluvil se všemi třemi podezřelými osobami. Ale už nevím, kde mám hledat další důkazy v Grantebridge. Prošli se bažiny a žádné další vodítko není vidět...Tak jestli někdo poradí, díky
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“