Hidden & Dangerous 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Dail
Nováček
Nováček
Registrován: 08. bře 2004

Příspěvek od Dail »

No jo me to ale nebavi radsi nekam vtrhnu jednu ranku do hlavy a de se dal :) :twisted:
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Příspěvek od Slezman »

Dají se tam ukládat screenshoty, takovejch krásnejch záběrů jsem měl a PrintScr a F12 jsem zkoušel a v žádným adresáři nic není...
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

Zkus program Hypersnap, je to fakt vychytavka. Muzes treba "vyfotit"nejakou stranku, kde se nemuzou stahovat obrazky, pak to treba v malovani upravis (uriznes zbytek stranky) a mas pozadovanej obrazek... jak proste:) Link nevim, zkus pres Google nebo nejakou CD/DVD prilohu casopisu.
Barton 2500+@3200+, Epox 8RDA3+, 512MB 450MHz A-DATA, Radeon 9800 PRO, 2x Hitachi 160GB SATA, AC 2TC, LG DVD-RW, Sunbeam Acryl case, Fortron 350W 12cm FAN, 3x zelenej Primecooler, Neonlight katoda zelená, Eizo L465, Intellimouse Explorer 4, reklamní podložka pod myš:o), UPC 12Mbit
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Potřebuju poradit:Zasekl jsem se v 11 misi (ENIGMA)
mam všechny bomby položený, šifrovací přístroj taky, ale svítí mi jako nesplněnej úkol -neni podminovaná minilovka, tak nevim když to vše mam :sad:
Poradte
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Boin píše:Potřebuju poradit:Zasekl jsem se v 11 misi (ENIGMA)
mam všechny bomby položený, šifrovací přístroj taky, ale svítí mi jako nesplněnej úkol -neni podminovaná minilovka, tak nevim když to vše mam :sad:
Poradte
Zřejmě chyba ve hře ... tady pomůže asi jenom restart mise :)
Goldnoob team proud member!
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Mě to dělalo taky a zjistil sem že to chtělo 2 miny na 1 loď. 8-)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Myslíte na každou lod 2 bomby?Ale já už v batůžku nic nemam :sad:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Boin píše:Myslíte na každou lod 2 bomby?Ale já už v batůžku nic nemam :sad:
Kdepak ... na Tirptiz patří dvě a na minolovku jenom jedna ... pokud jsi je takhle umístil (všechny tři) a pořád máš ten úkol nesplněný tak je to chyba hry. Mě osobně se to nikdy nestalo, ale o tomhle problému jsem slyšel.
Goldnoob team proud member!
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Ach jo zase mam smůlu :sad:
Díky moc alespon se už nebudu trápit
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Lidi nevite jestly jsou boty na Hidden and Dangerous 2? Pokud jo nevite kde je stahnout?

Edit: Jinak H&D II ted nehraju protoze sem si zapomnel zalohovat saves a uz se mi to moc nechce hrat znova :sad:
Obsazoval sem tu oazu, ale nemel sem naboje tak sem si musel dat nejakou misi abych mel vic naboju, ale pak sem reinstaloval Wokna :(
Nema nekdo savy az k te Africe? Nechce se mi to hrat znovu. Nemam rad tu misi jak jde jeden vojak do podzemi :wink:
Predem vsem dekuju.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

ManchesterUnited píše:Lidi nevite jestly jsou boty na Hidden and Dangerous 2? Pokud jo nevite kde je stahnout?

Edit: Jinak H&D II ted nehraju protoze sem si zapomnel zalohovat saves a uz se mi to moc nechce hrat znova :sad:
Obsazoval sem tu oazu, ale nemel sem naboje tak sem si musel dat nejakou misi abych mel vic naboju, ale pak sem reinstaloval Wokna :(
Nema nekdo savy az k te Africe? Nechce se mi to hrat znovu. Nemam rad tu misi jak jde jeden vojak do podzemi :wink:
Predem vsem dekuju.

Když chceš poslat savy tak musíš mít funkční mail!!!
Tak ho pošli pak není problém 8-)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
3_ska
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

Divný

Příspěvek od 3_ska »

Je to dinvný ale na mim Pc se to trhá :-D :D :)



________________________
Duron 600 384ramsdr 20gb GeForce2
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Dzin píše:Když chceš poslat savy tak musíš mít funkční mail!!!
Tak ho pošli pak není problém 8-)
Zkus to poslat na manchester_united7_3@hotmail.com
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

To Dzin: Dik za ty savy, ale nejdou mi :sad: Asi si to nakonec dam cely a pokusim se dostat tam kde sem skoncil.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

ManchesterUnited píše:To Dzin: Dik za ty savy, ale nejdou mi :sad: Asi si to nakonec dam cely a pokusim se dostat tam kde sem skoncil.
Jestli chceš zkusim ti poslat moje savy ... :)
Goldnoob team proud member!
alisgod
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisgod »

Boin píše:Ach jo zase mam smůlu :sad:
Díky moc alespon se už nebudu trápit
mě pomohlo dát nejdřív bombu na minovku, pak čórnout Enigmu(ten ober důstojník je fakt natvrdlej) a nakonec podminovat křižníka....bez jediného výstřelu :), ale taky sem se navztekal, proč že to nejde, když bylo vše hotovo :x
TOSHIBA SATELLITE A14E, Win Vista Home Premium
YohanN
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YohanN »

Poraďte zoufalci, nevím jak zahrát misi na hradě. Mám německou uniformu i samopal, nestřílím, chodím pomalu, ale ať se hnu kamkoliv, hned po mě začnou střílet a to je konec. Dík :sad:
hasta la vista
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

YohanN píše:Poraďte zoufalci, nevím jak zahrát misi na hradě. Mám německou uniformu i samopal, nestřílím, chodím pomalu, ale ať se hnu kamkoliv, hned po mě začnou střílet a to je konec. Dík :sad:
A co helma? Po mě to chtělo i helmu :wink:
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
YohanN
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YohanN »

Helmu mám taky, zkusim se ještě zbavit stena, to by mohlo bejt vono.
hasta la vista
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

YohanN píše:Helmu mám taky, zkusim se ještě zbavit stena, to by mohlo bejt vono.
To je určitě ono ... nesmíš mít nic neněmeckýho (maximálně tak nůž) to že je všechno v pohodě poznáš tak, že vedle proužků se zdravím a výdrží je ještě jeden a ten zezelená, když je všechno OK, ale když se združuješ na dohled němců, tak mizí (to že běháš vůbec nemá vliv) ... takovej malej postřeh z vlastní zkušenosti, když jsem tu misi hrál - na normální obtížnost mi stačilo chodit po nádvoří pomalu a bylo to v pohodě, ale na těžkou ten proužek mizel tak rychle, že se to normálně nedalo stíhat, takže buď běh a nebo se v půli cesty schovat do výklenku.
Goldnoob team proud member!
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“