The Last of Us Part II

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od Riku »

Já teda většinu her po dohrání pošlu dál dokud to prodám za co nejvíc.. je fakt málo her, ke kterým se vracím a ty si většinou koupím digitálně (Dark Souls, RDR2, multiplayer hry)

Souhlas s Argem
PS5 | LG OLED CX55
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od Sobo »

To nema cenu se bavit s fanboyema. Vas "argument" je "Mi se to libilo a ctyrem dalsim lidem na PCT foru taky, takze to znamena, ze se to skoro vsem libi a je tu jenom par hateru". WTF? Co je to za "logiku"??

Samozrejme, ze YT creatori z toho maji penize, ale oni si ty zpravy / data nevymysleji - vzdycky si muzes dohledat zdroj + pridaji nejaky svuj vlastni nazor, se kterym muzes souhlasit nebo ne, ale to uz je fuk. Jinak ze me nic nemaj, pouzivam adblock a producenty, ktere mam opravdu rad (a tam nespada zadny, ktery resi internet drama), podporuju na Patreonu.
ArgCZ píše:od tý doby jak to lidi skutečně dohrávali tak 17k negativů a 52k pozitivů
Halo? Doslova jsem ti tady poslal odkaz, ktery dokazuje, ze polovina z tech pozitivnich review jsou FAKE. To je pak tezky se bavit s nekym, kdo neumi ani cist. A i kdyby, tak 17k negativu z 69k hodnoceni znamena, ze 25% hracu se to nelibi. Kdyz to ctvrtina hodnoti negativne, to je podle tebe dobry vysledek pro takovou hru? Jenom par trollu? Nejak se vam ten narativ zacina rozpadavat :-D

Postnul jsem tady par veci, ktere tu hru stavi do pomerne nelichotiveho svetla. Ale misto protiargumentu a nejake rozumne debaty slysim jenom "Mi se tohle info nelibi, takze ho budu proste ignorovat jakoby neexistovalo a dale si pojedu tu svoji pisnicku o tom, jak je vsechno zuzovy". Uplne stejna reakce jako od tech levicackych urinalistu, kteri kolem sebe zacnou kopat, kdyz nemaji vhodne data / agrumenty. Zhruba podobne jako autori tohohle "clanku": https://www.gq-magazine.co.uk/culture/a ... i-backlash

Nema smysl se bavit s nekym, kdo si nasadi ruzove bryle a naprosto odmita videt cokoliv negativniho. Libilo se vam to, fajn, pohodicka. Ale kecy typu "Prakticky vsem se to libi, jenom par trollum ne" jsou proste tupy kecy bez jakehokoliv meritu, nic vic.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
LastPCgamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2012

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od LastPCgamer »

Sobo ako sa pacila hra tebe? Uz si to dohral komplet az do konca?
CPU: Intel Core I7 5820K@4.5GHz; Cache 4GHz + Noctua NH-D15;*** MB:ASUS X99-A;*** RAM: 4x4GB DDR4 3000MHz CL 15-17-17-35 1T Corsair;*** GK: EVGA GeForce GTX 1080Ti SC Black Edition Gaming ICX***;*** M.2 NVMe SSD: Samsung 970 EVO PLUS 500GB;*** SATA III SSD: Samsung EVO 850 500GB, Crucial MX500 1TB;*** SATA II HDD: 500GB Hitachi 7200RPM ;*** Op. Drive: Samsung DVD-RW SH-S223F;*** Sound Card: ASUS Xonar Phoebus;*** PSU: Seasonic SS-860XP Platinum;*** MOUSE: RAZER Deathadder Chroma;*** MOUSEPAD: Roccat Taito;*** KEYBOARD: Roccat Isku;*** HEADSET: Sennheiser PC 360 G4ME;*** MONITOR: 27" Acer Predator XB271HU 144Hz, IPS, G-Sync;*** CASE: Cooler Master HAF 922;*** OS: Windows 10 64bit Home; Herné konzoly: Playstation 5, NINTENDO Switch
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od jakubom »

Sobo ako sa pacila hra tebe? Uz si to dohral komplet az do konca?
To viděl na youtube přece, to stačí na to, udělat si názor na hru :lol: (argumentace mého známého, který ani psko nemá....).
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od skaven321 »

jakubom píše: To viděl na youtube přece, to stačí na to, udělat si názor na hru :lol: (argumentace mého známého, který ani psko nemá....).
aha, tak ked niekto 15-20 rokov hra, a pozrie videa na youtube, nie je to smerodatne. smerodatne je kupit hru za 50+€, nasrat sa, a mlcat, aku keketinu som spravil. pretoze, ak vyjadris svoje pocity tak si hater
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od mstK »

Ne, ale kdyz vidim youtube gameplay ze hry, tak si reknu maximalne, ze se mi to nelibi/neni to nic pro mne a nekoupim si to. A nepujdu na forum presvedcovat lidi, kteri to maji dohrane a libilo se jim to, o tom, ze se jim to vlastne libit nema.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od rbclass »

zial v dnesnej dobe takto funguje vela ludi
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od heroik »

Tak jsem se k tomu konecne dostal (stejne jako k PS5 :P ) takze uz hraju jednicku a chystam se pomalu na dvojku. Vite nekdo info o next gen upgradu? Nikde jsem o tom nic nenasel (jen hrube spekulace) krome podpory funkci dualsense, ani jestli to jede na 60 fps... Pokud to ma vyjit nejaky upgrade / remaster na PS5 klidne bych si pockal, 2x to hrat nejspis nebudu, tak bych si to chtel dat rovnou v plne palbe.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od durod »

zadne info neni, jenom spekulace
Urcite bude, ale jako formou, zda upgrade, nebo po vzoru jednicky, remasterovana samostatna verze za par let?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od durod »

Asi to zadneho gamera nemuze prekvapovat, ale opet Sony brala nejvice oceneni z hernich oskaru. Kvalita se neda poprit.

The Last of Us Part II je GOTY
dale brala oceneni za nejlepsi reziu, scenar, herni postavu, zvuk...

Dle hracu Player's Voice Award vitezem je Ghost of Tsushima, dalsi Sony skvost, ktera vyhrala i v nominaci za nejlepsi Art Design.

https://thegameawards.com/nominees

Zaznam https://youtu.be/zWz6v-UAs8Q
Cesky prenos https://youtu.be/tZtKbbauHzc
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od ArgCZ »

zaslouženě, dodnes vzpomínám jak emotivně vyčarpávajcí hraní týhle hry bylo a teď nemyslím dialogově ale hlavně soubojově kdy i u střelby máte pocit že každá rána kterou hrdinka vypálí jí stojí spoustu sil a na zem nepadaj bezejmený panáčci ale lidi se jménama, emocema a i během přestřelek vám pomalu umíraj a sténaj. No mám zas husí kůži.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od heroik »

durod píše: The Last of Us Part II je GOTY
hehe, dva dny zpatky jsem to rozehral, a uz na zacatku ve scene kde .... jsem si rikal ze tohle bude GOTY. Po pribehove strance strop, strasne emotivni a storytelling (jak se to rekne cesky sakra?) na spickove urovni kterou jsem zatim videl asi jen v RDR2.

// jsem myslel ze pul roku po vydani hry se uz na spoilery nehraje, tak sorry no
Naposledy upravil(a) heroik dne úte 15. pro 2020, 08:35, celkem upraveno 1 x.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od durod »

Nepíš spoilery.

//
Tak tady na fore jsou hlavne PC hraci a mozna si nekdo najde pod stromeckem PS4/5 a bude si chtit projit nejlepsi pribehove Sony hry vcetne TLOU serie :)
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od heroik »

Asi jdu trochu s křízkem po funuse, ale musím napsat, že hlavně kvůlí TLOU serii jsem si kupoval PS a po dohrání obou dílů toho rozhodně nelituju. TLOU 2 je pro mě 10/10, masterpiece, maximálně mi to sedlo a tohle přesně je ten typ her co bych nejradši kdyby vycházeli 5x do roka. Nechápu jak jsem mohl celé ty roky exclusivky na PS obcházet a doufám že další aspoň v podobné kvalitě, tohle je po dlouhé době hra kterou fakt "žeru", naposledy si pamatuju že jsem byl tak nadšený snad z Half Life 2 co mi bylo tak 10 let? No dobře, ještě RDR2 za poslední roky, jinak nevím. Myslete si o tom co chcete (pročítal jsem tohle téma zpětně a některé nazory tady...no...nechápu), ale pro mě je tohle určitě někde na top 10 her všech dob. Až je škoda že jsem si to možná měl nechat nakonec, mi se teď nechce nic jíného hrát :D A to tady mám ghost of tsushima, uncharted, days gone apod.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od ArgCZ »

Neboj, uncharted 4 tě totálně pohltí, nedávno jsem to dal znovu a zase jsem jen kroutil hlavou nad scénářem a hereckyma vykonama který můžou závidět i ty nejlepší filmový trháky. Určitě si přidej na seznam poslední God of War.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od durod »

i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od jakubom »

Tak taky konečně dohráno, poslední 4 hodiny na jeden zátah. Klasicky 10/10, negativně hodnotím jenom to, že stejně jako v prvním díle absolutně odpadá možnost ovlivnit hru, druhá věc která mně došla na konci hry, že to umírání lidí klidně mohli pouštět do repráčku v dualshocku, myslím, že by to přineslo ještě víc.

Jinak mnohonásobně lepší než první díl, jde to dost do hloubky post-apo světa, místo bezedného zabíjení "nepřátel"

Grafika naprosto užásná na to, jak je PSko staré železo, prostředí, nepřátelé, souboje, všechno tak nějak zapadá do sebe a bojím se tak trochu, že jsem lepší hru asi nehrál.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od durod »

"Celková prezentace je výrazně před čímkoli jiným, co ostatní studia vyprodukovala na PC či konzolích. Často jsme byli ohromeni kvalitou grafiky, což se dnes děje málokdy. Šokující byla také pestrost prostředí, denní doby i počasí. O to více to je úžasné, když hra má dvě separátní hráčské postavy a rozličné spojence, včetně flashbackových sekvencí,"
Microsoft v tajné interní analýze konkurence smekl před kvalitami The Last of Us 2


Od včera již v 60fps
The Last of Us Part II dostává PS5 update s 60fps
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
LastPCgamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2012

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od LastPCgamer »

Čakal som, že okrem zvýšenia framerate zvýšia aj rozlíšenie na 4K. Ale to by som už asi od Sony chcel veľa. :D
CPU: Intel Core I7 5820K@4.5GHz; Cache 4GHz + Noctua NH-D15;*** MB:ASUS X99-A;*** RAM: 4x4GB DDR4 3000MHz CL 15-17-17-35 1T Corsair;*** GK: EVGA GeForce GTX 1080Ti SC Black Edition Gaming ICX***;*** M.2 NVMe SSD: Samsung 970 EVO PLUS 500GB;*** SATA III SSD: Samsung EVO 850 500GB, Crucial MX500 1TB;*** SATA II HDD: 500GB Hitachi 7200RPM ;*** Op. Drive: Samsung DVD-RW SH-S223F;*** Sound Card: ASUS Xonar Phoebus;*** PSU: Seasonic SS-860XP Platinum;*** MOUSE: RAZER Deathadder Chroma;*** MOUSEPAD: Roccat Taito;*** KEYBOARD: Roccat Isku;*** HEADSET: Sennheiser PC 360 G4ME;*** MONITOR: 27" Acer Predator XB271HU 144Hz, IPS, G-Sync;*** CASE: Cooler Master HAF 922;*** OS: Windows 10 64bit Home; Herné konzoly: Playstation 5, NINTENDO Switch
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: The Last of Us Part II

Příspěvek od durod »

Nextgen update jeste bude/resp remaster, tohle je zatim jen fps performance update, coz jsem prepokladal, ze bude u vsech her tak nejak automaticky. V tomhle ma Sony, resp. vyvojari jak kterych her co dohanet.

Neni duvod, aby PS4 hry meli na PS5 30fps...

Jinak to rozliseni nehraje az takovou roli, kdyz je hra min 1440p, nebo ty ruzne formy dynamickeho rozliseni/checkerboardingu na velke obrazovce neni relane rozdil, kdyz sedis nekde 2-3m od TV. Radsi 60fps a lepsi featurky(treba RT) a mensi rozliseni, jak to ma napr. Spiderman.

Tedka je TLOUII uplne jina hra, kdyz to prepinam a porovnavam, nechapu, jak jsem to mohl hrat :mrgreen:

Jak koupil PS5 jsem se zaprisahal, ze 30fps uz nedam, proto mne mrzi, ze neketer gejmsky jsi nemuzu zopakovat na velkem OLEDu.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“