Kingpin

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kingpin

Příspěvek od Walker »

co rikate na tuhle starsi pecku?!?!
recenze: http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/k/kingpin.html

Hra me fakt chytla uz kuli nakupu zbrani a prostredi.....Myslim ze by si zaslouzila pokracovani....dlouho tu nic podobnyoho nebylo :razz:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

jo to byla dobrá pařba :) bavila mě stylová muzika (tuším od Cypress Hill), i když jinak se tomuhle žánru obloukem vyhýbám :-D . trošku mě štvala blbá AI spolubojovníků ale jinak pohodovka, asi si to brzo zopáknu, ještě mám někde v polici originálku 8)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

To byla hodne slušná FPS s vyborným prostředím, atmosferou a hlavne mluvou zučastněných :lol: Pamatuju si, že jsme tenkrat ve škole mluvili všichni jak v Kingpinu. Grafika na svou dobu dost slušná a rychlá. Jak napsal zombux, tak AI "spoluhraču" občas zazlobila, nekde se sekli nebo tak, ale dalo se to.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

wolf00
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. pro 2003
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolf00 »

to byla dobra stara hra pouzivajici vyrazne modifikovany quake2 engin samozremosti byl system zasahovych zon,myslim ze to bylo tehdy pouzito prvne ...jinak do tehle skupiny patri jeste hra sin a soldier of fortune obe taky jedou na quake2 enginu
mb Hp 8265 B350 Sunflower a--6 8570 apu, 16 gb ram,128gb system,1tb data
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Kingpin byl skvelej, pamatuju si ze me nejel uplne nejlip, ale i tak me to hned chytlo a do konce nepustilo. Do ted si pamatuju jak sem hledal autobaterku na vrakovisti,nebo jak sem sel nekomu najit holku... nasel sem ji mrtvou a jako dukaz sem tomu typkovy donesl jeji hlavu :lol:

Muzika byla super,byla v audiostopach na CD,tak se ji tehdy poslouchal ve vezi jen tak.
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Walker »

Byla to fakt good hra......s tou autobaterkou se pripojuju taky sem ji nemoh najit :lol: ....hudba byla na jednicku, ale i komentare byly super....... poslat nekoho do "FUCKU" me fakt bavilo :lol: ...a nezapomenu taky na moje oblibeny "SO WHAT'S UP?" 8-)
Myslim ze ta hra mela uspech tak proc neudali pokracovani?! :oops:
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Walker píše: ... tak proc neudali pokracovani?! :oops:
O nejake hre od Xatrix co udelali Redneck Rampage (Build engine) a prave Kingpin (Quake II) vubec nevim... spis bych rekl ze uz asi nefungujou, stejne jako Interplay (vydavatel), takze jestli nekdo nekoupil prava, tak asi nic nebude :(
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

zombux píše:jo to byla dobrá pařba :) bavila mě stylová muzika (tuším od Cypress Hill), i když jinak se tomuhle žánru obloukem vyhýbám :-D .
Vynikající hudební soundtrack od Cypress Hill byl opravdovej nářez a šel poslouchat klidně i zvlášť.
show must go on..
wolf00
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. pro 2003
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolf00 »

tady mate neco malo pro tu gamesu ...
http://www.gamezone.cz/Download.asp?H=10
mb Hp 8265 B350 Sunflower a--6 8570 apu, 16 gb ram,128gb system,1tb data
Knoxville
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. zář 2018
Bydliště: Praha

Re: Kingpin

Příspěvek od Knoxville »

Jedna z dobře zapamatovatelných a originálních 3D stříleček z konce devadesátek se dočká remasteru. https://www.youtube.com/watch?v=bIZncEjZoig Teď už by chyběl jen remaster prvního Blood a Redneck Rampage. 8-)
Ryzen 5 5600, Arctic Freezer 34, MSI B450 Tomahawk MAX, Crucial Ballistix Sport LT Grey 16GB (2x8GB) DDR4 3200, Sapphire Radeon RX 6700 XT NITRO+ 12GB, ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB, Fractal Desing Define R5, Seasonic Focus Plus Gold - 650W, Gigabyte M27Q
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingpin

Příspěvek od Still.Lord »

Tyjo, Redneck Rampage bych bral všema deseti...
Při pohledu na logo Interplay, ukápla slza....
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingpin

Příspěvek od Walker »

Vím, že to je trochu OT, ale najít tady svůj 15let starej koment je děsivý :-D

Nicméně Kingpina bych si dal :)
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingpin

Příspěvek od RaZZoR »

Holifakinšit, tak na to sem zvědavej. Redneck i Blood sou naprosto luxusně hratelný s portem BuildGDX https://m210.duke4.net/ Moderní remaster by jim podle mě neprospěl, ztratilo by to kouzlo. Leda něco jako byl Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, jen lehce vylepšenej Build.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingpin

Příspěvek od python.p »

Still.Lord píše:Tyjo, Redneck Rampage bych bral všema deseti...
Při pohledu na logo Interplay, ukápla slza....
To jsem si teď nainstaloval... :) Taky se na to těším.

RaZZoR: Díky za tip. Mrknu na to.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Kingpin

Příspěvek od zhor »

Kingpina mam na prilohovym CD k Levelu a nedavno jsem si ho dal znova s widescreen modem a docela me bavil, i kdyz grafika a herni mechanizmy z ty doby vyzadujou urcity sebezapreni. Proberete se zmlacenej z bezvedomi a nikdo vam nerekne kam jit a co tam delat, cilem hry je proste pomsta a ovladnuti mesta.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kingpin

Příspěvek od Shaquille »

Na origo CD Kingpina je audio stopa se soudtrackem... Jsem to CD mel sveho casu vice v prehravaci, nez v PC ))
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Kingpin

Příspěvek od heroik »

Tak tohle jsem minul, ale na svou dobu to vypada dost dobre. Dnes uz to asi nezaujme, ale treba si to nekdy dam ve slabsi chvilce :D
Dival jsem se na gameplay videa a je to dost podobne RTCW, nektere zvuky jsou dokonce stejne.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Kingpin

Příspěvek od TankGeorge »

Kingpin měl jako jedna z prvních stříleček model poškození, kde se daly utřelovat končetiny atp... jako by to bylo málo kontroverzní samo o sobě =D Inspiroval se tím Soldier of Fortune - pro mě jedna z top stříleček ever - takže když už jsme u těch remaků, tak SoF taky prosím =P
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingpin

Příspěvek od Paul »

Walker píše:Vím, že to je trochu OT, ale najít tady svůj 15let starej koment je děsivý :-D

Nicméně Kingpina bych si dal :)
Jsme starý dědci, jednou nohou v hrobě :mrgreen:

A jo Kingpin byl super, perfektní atmosféra a i docela inovativní na svojí dobu.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Kingpin

Příspěvek od Jey »

Na Steamu pořád ve stejném stavu, i když hra už měla dávno vyjít.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“