Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 24. listopad 2020, 05:53

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: SnowRunner
PříspěvekZaslal v: po 25. květen 2020, 10:41 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Docela se divím, že ještě není založený thread. Pokračování Spintires a MudRunner. Naprosto mě tyhle věci pohltily. O Spintires jsem věděl celý ty roky, ale nějak jsem se k tomu prostě nedostal, pořád jsem si říkal, že mám ETS/ATS. Nedávno jsem byl u bratránka, kterej měl nainstalovaný Spintires, tak jsem to zkusil a po příjezdu domů okamžitě koupil vč. všech dlc :lol: Jako pro fandu techniky a všeho, co má motor, to pro mě byla bomba. Po dohrání prvního dílu jsem okamžitě zakoupil MudRunnera, projel všechny mapy a nakonec jsem bez váhání koupil SnowRunner vč. season passu.

Někomu se to bude zdát až úchylný, ale naprosto mě to přikovalo ke kompu. Jak říkám, mám rád všechno, co vrčí, náklaďáky především. Předesílám, že lidi, který nemají trpělivost by na to vůbec neměli šahat, jinak vylítnou z kůže :lol:

Každopádně třetí díl jde o značnej kus dál, než předchůdci. Je to stále převoz z bodu A do bodu B, ale už ne pouze dříví, vozej se i jiný materiály. Jsem v první mapě (Michigan) a zatím to vypadá, že je to svázanější v tom smyslu, že se spíš vyplatí se držet silnice (pokud se to tak někdy dá nazvat) vzhledem k členitosti terénu a hustoty porostu. Je to ale dobře, jelikož odpádá tápání mezi stromama při průzkumu mapy.

Zdaleka největším skokem je ale možnost rekonstrukce určitých částí mapy (stavba mostu, oprava silnice), z čehož pak plyne snažší průjezd danou oblastí. K tomu je samozřejmě třeba navézt materiál, je k tomu zapotřebí auto, který to zvládne atd. V tomhle dílu je už na některý úkoly potřeba mít určitej driver's level - nazval bych to rpgčkem s autama. Možností vylepšení jsou mraky, každá úprava je v terénu okamžitě znát. Ale hlavně je tu všudypřítomnej pocit satisfakce z čehokoliv, co člověk udělá, nebo splní. Předchozí díly byly víceméně výzvy a finální převoz dřeva z A do B bylo vyústění hráčova úsilí. Tady jsou i drobný příběhy, kdy člověku napíšou proč něco někam veze a celkovej feel 'z toho, že někam jedu a něco tam vezu' je mnohem intenzivnější. Pro lidi, co maj rádi ETS/ATS je tohle povinnost. Lidem, co nemají vztah k technice, tohle vůbec nic neřekne.

Recenze:

https://games.tiscali.cz/recenze/snowru ... nze-343384

https://www.youtube.com/watch?v=OQZOvTHTd08

MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN

Předmět: Re: SnowRunner
PříspěvekZaslal v: ne 11. říjen 2020, 22:56 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdar,
mluvíš mi přímo z duše!
Já osobně hraji všechny tři: Spintires, MudRunner a SnowRunner. To, co mi chybělo u prvních dvou, SnowRunner vlastně přidává. Jedná se o vylepšování aut - možnost zakoupení lepších pneumatik, motoru, uzávěrky, atd. Tím je SnowRunner hodně vpředu, protože třeba pneu mají obrovský vliv na průjezdnost v blátě, atd (cože je logický).
Dále samotný příběh hry je tady pestřejší. Už to není jen "Klády a pila", ale třeba přeprava nadměrného materiálu, atd.
Pro velký kluky super hra.
Třeba se tento thread rozroste, hra si to zaslouží.

Předmět: Re: SnowRunner
PříspěvekZaslal v: čt 12. listopad 2020, 15:38 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Díky nějaký slevě jsem Snowrunner koupil. Obě předchozí hry byly kompletní fail.

Grafika super, fps dobrý, ale ta kamera. Jako by měla nějakou akceleraci, tzn. nepohybuje se konstatní rychlostí, ale v závislosti na rychlosti pohybu myši.
Je to normální? Jestli jo, bude refund, protože se mi z toho normálně motá hlava.

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 18 anonymních