Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 24. listopad 2020, 05:37

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Syberia: The World Before
PříspěvekZaslal v: ne 11. říjen 2020, 23:41 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

SYBERIA: THE WORLD BEFORE
Vydejte se na cestu napříč kontinenty i časem a vyluštěte hádanku svého života. (Steam)

Datum vydání: rok 2021
Platformy: PC, herní konzole
Vydavatel a vývojáři: Microids, Koalabs

Hw požadavky: (dle Steamu)
Minimální: Windows 7, i5-6600, 8GB RAM, GTX 750 Ti / Radeon HD 7850 / R7 260X, DX11, 13GB HDD
Doporučené: Windows 10, i7-8700, 16GB RAM, RTX 1060 / R9 390X / Fury X, DX12, 13GB SSD

Pár článků ke hře:
- Syberia stále žije. Dostala fanouškovský film a chystá se pokračování (BonusWeb)
- Zahrajte si bezplatný prolog nové Syberie (Vortex)
- Byla oznámena adventura Syberia: The World Before (PC Tuning)
- Players all around the world can start Kate Walker’s new adventure today! (Microids)
- Syberia: The World Before se nebojí změn, její atmosféra je skvělá! (GamesCZ)

Steam stránka s hratelným prologem: (cca 5GB)
https://store.steampowered.com/app/1410640

Další:
- Video z hraní prologu (4K bez komentáře, kanál GamersPray (YouTube))
- Test GPU, CPU a dalších hw nároků (gamegpu.com)

Tak jsem neodolala a i když jsem hrála jen 1 a 2 díl (3 díl je prý nic moc), tak mi to nedalo a rozhodla jsem se vyzkoušet prolog tohoto nového dalšího dílu Syberie. Nepřijde mi to tak špatné, jen technicky je to nic moc, na mé sestavě (GTX 970 + i5-2500K, 16GB ram, rozlišení 1080p) to jede asi 20 fps (na max nastavení), ale občas jsou propady na 15 fps i méně (např. hned v menu hry), ale kdo má dnes třeba RX 5700XT + Ryzen 3700X apod., tak tomu to vrásky asi nebude dělat, mě to přijde neoptimalizované, ale je to jen prolog, tak snad plná verze hry bude odladěnější, i když raději bych viděla jiný engine než Unity 5, nicméně co se dá dělat. Koukám že hw požadavky uvádí ideálně DX12, ale prolog jede "jen" pod DX11, vynuceně DX12 nefunguje, hra má poté chybějící modely atd., tak asi až final verze bude DX11 i DX12.
Jinak Kate jsem vlastně ani nepoznala, hlas jiný, vizáž jinde... Holt změna, přijde mi to jak když hraju jinou hru než předchozí díly, ale co, uvidím až bude venku plná hra, snad pozitivně překvapí.

A co vy na to, jak se vám nová Syberia líbí a jak vám to jede? Jinak jak jsem psala, jsem celkem spokojená, až na maličkosti mi hudba, zvuky a vizuál celkem sedí, jako i hratelnost a další, i když proti 1 a 2 dílu mi to přijde jednodušší, ale to je jistě věc názoru. Další detaily asi psát nebudu, zkuste ten prolog a uvidíte sami (zajímavý komentář má pod článkem Vortexu Corvus, pozor na spoilery, nejprve doporučuji prolog dohrát, je krátký), každopádně jsem na tu hru zvědavá, snad nezklame. Čeština asi oficiálně nebude, ale pokud hra uspěje, tak se jistě překladatelé najdou.

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 30 anonymních