Deathloop

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Deathloop

Příspěvek od heroik »

https://www.youtube.com/watch?v=dT1BlnDt1R4

Slibne a netradicne vypadajici fps :)
Petra M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. kvě 2020
Bydliště: Praha

Deathloop (PS5, PC)

Příspěvek od Petra M »

Obrázek
(Steam)

Menší info:
DEATHLOOP je hrou žánru FPS nové generace od Arkane Lyon, cenami ověnčeného studia stojícího za Dishonored. Ve hře DEATHLOOP se dva soupeřící zabijáci octnou na ostrově Blackreef v tajemné časové smyčce, v níž musejí navěky prožívat jeden a ten samý opakující se den. (Steam)
Web hry: https://bethesda.net/en/game/deathloop (zde i obrázky ze hry a videa)
Steam: https://store.steampowered.com/app/1252330
Platformy: Playstation 5, PC (Windows)

Obrázek
(Steam)

Tak co na hru říkáte? Dle souhrnu recenzí (zing) předních herních webů je to špičková hra. Co vy na ní a jak vám jede na pc? Díky za názory, vypadá to zajímavě :)

PS: Aktuálně má hra na Steamu "smíšené" dojmy z recenzí hráčů, stěžují si na optimalizaci, propady fps atd., no uvidíme, to je snad jen otázka patchů.

Edit: :arrow: AAA pecka Deathloop se hráčům seká. Může za to protipirátská ochrana Denuvo? (CDR) Pokud je to Denuvem, snad to dají brzy pryč.
Spoiler
i5-2500K + 16GB DDR3 + GTX 970 + 1080p + SSD + Win 10x64
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od Paul »

Denuovo za to nejspíš nemůže. Jinak při vsync on na 60fps to jede naprosto v pohodě. Mám to koupený, ale rozjedu to pořádně až o víkendu.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Petra M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. kvě 2020
Bydliště: Praha

Re: Deathloop

Příspěvek od Petra M »

:arrow: https://gamepress.cz/arkane-vysetruje-p ... deathloop/ - alespoň že na PS5 to jede bez problémů :)
Spoiler
i5-2500K + 16GB DDR3 + GTX 970 + 1080p + SSD + Win 10x64
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Deathloop

Příspěvek od Sobo »

Pouze performance mod, vsechno ostatni stoji celkem za prd dle DF: https://www.youtube.com/watch?v=jWH1f9TeW0I
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od iOioo »

Tipujem, že to je ten istý engine ako Dishonored 2? To tiež nebola žiadna sláva, teda aspoň pri vydaní, čo si pamätám.
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Deathloop

Příspěvek od Sobo »

DF: porovnani PC / PS5 + optimalizovane nastaveni
https://www.youtube.com/watch?v=lu_XHyO-6zY
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Deathloop

Příspěvek od heroik »

Odehrál jsem cca 5 hodin, zatím vůbec nechápu o co tam jde a jak to mám hrát. Je tam toho moc co hra vysvětluje a i když s angličtinou nemám problém tak stejně to pak zapomenu. Včera jsem už dostal teleport, jenže než jsem se dostal k tomu abych si ho uložil tak jsem samozřejmě zdechl - chtěl jsem se teleportnout přes propast a ono to nemá takový dosah, takže mě to vyhodilo v půlce přesně nad tou propastí a nazdar :-D Takže včera rage quit, ale zatím mě to baví.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od Paul »

Jo, mám v tom 6 hodin, ten Shift jsem získal (zabil Charlieho) a infusenul si ho..

ale nadšenej z tý hry zatím nejsem, musím se do toho trochu nutit...chybí mi tady ta silná atmosféra Dishonored, přijde mi to takový rozplizlý a zmatený.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od RaZZoR »

Koukám, že se tady tahle pytlovina moc nechytla. Mám nahráno asi 25 hodin a i tak pořád někdy tápu, vo co kurva de. Chápu, že mám nahnat tu bandu vizionářů na jedno místo a všechny pozabíjet, mám hromadu stop a vodítek a postupně se tim prokousávám. Ale je to docela repetitivní, když kvůli kdejaký pičovině musim znova do stejný lokace, byť se mění s denní dobou. Je to takový trochu ujetý Dishonored, ale to bylo násobně lepší, i tak je ale Deathloop jedna z těch lepších her.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od Paul »

Já to dohrál a je to pro mě sedmičková věc. Víc jsem se rozepsal tady:

http://dbher.cz/k29175

Snad bude Redfall lepší.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od RaZZoR »

Vidíš to dost podobně jako já, ale ještě jsem neviděl konec. Třeba mě otráví jako se to povedlo konci Rage 1 :D to bylo na kriminál.
Ale hraju pomalu, dám si jedno vodítko, tj "misi" a vypínám. Jinak ohledně bugů, narazil sem jen na jeden a to že se hra nenačte, když je aktivní Rviatuner statistic server.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Deathloop

Příspěvek od Paul »

RaZZoR píše: úte 22. lis 2022, 15:16 Vidíš to dost podobně jako já, ale ještě jsem neviděl konec. Třeba mě otráví jako se to povedlo konci Rage 1 :D to bylo na kriminál.
Ale hraju pomalu, dám si jedno vodítko, tj "misi" a vypínám. Jinak ohledně bugů, narazil sem jen na jeden a to že se hra nenačte, když je aktivní Rviatuner statistic server.
Hodně to dopatchovali, já hrál při vydání kdy ta hra ráda padala.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“