Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 5. březen 2021, 02:54

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Aktivace CoD: Cold War
PříspěvekZaslal v: út 26. leden 2021, 17:18 
Začátečník
Začátečník

Zdravím,

kolega prostřednictvím mě žádá o pomoc. Koupili jsme mu zde na bazaru licenci CoD: Cold War, co se dává jako promo ke grafické kartě RTX 3080 nebo 3090. On ji nemá, tak jsem se nabídl, že to aktivuju přes sebe. Ale ejhle, ona tam je kontrola na sériové číslo grafiky a já už svou grafiku k aktivaci použil, takže teď má kód, který mu je k ničemu :(.

Nenašla by se tu nějaká dobrá duše, která má RTX 3080 nebo 3090, hru u sebe z jakéhokoliv důvodu neaktivovali a je ochotný s aktivací pomoci?

Díky.

GIGABYTE Z390 AORUS PRO WIFI | Intel Core i7-9700K + Be quiet! Dark Rock PRO 4 | Gainward RTX 3080 Phoenix GS | HyperX Predator 2x8GB DDR4 3333MHz | Kingston A1000 480GB + Crucial MX500 1TB + Seagate IronWolf 2TB | Seasonic Focus Gold Plus 750W | Fractal Design Define S + 5x Be quiet! Pure Wings 2 | Viewsonic XG2402 + Viewsonic XG2405 | CZC Hexblade GK1000 | Logitech G403 Prodigy | SPC Gear Viro Plus | DXRACER OH/WY103/N

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Swat a 5 anonymních