Call of Duty Modern Warfare 2019 - Chybí složka s configem

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Call of Duty Modern Warfare 2019 - Chybí složka s configem

Příspěvek od Hexik21 »

Ahoj,
potřeboval bych poradit jak vyřešit tento problém:

Po každém spuštění hry musím vždy nastavit nastavení zvuk, kalibraci obrazovky + instalaci shaderů. Všiml jsem si, že můj profil pod C:\Users\(NAME)\Documents\Call of Duty Modern Warfare je prázdný nebo lépe řešeno složka Call of Duty se vůbec nezaloží. Když složku založím ručně nic se neděje, když ale ve složce založím player a player2 složky tak se vytvoří 2 soubory ale žádný config soubor, prostě nic takového. Zkoušel jsem vše krom reinstalace OS a do toho nejdu. Jinak práva jsou v pořádku, jsem jako administrátor. Hru i klienta jsem zkoušel spouštět jako administrátor. Pár lidí mělo podobný problém a většinou jim někdo poslal onu složku.

Je tu nějaká dobrá duše co by mi poslala jeho složku z cesty C:\Users\(NAME)\Documents\Call of Duty Modern Warfare?

Jinak se nejedná o žádný warez, vše mám legálně zakoupené od OS,ESETu až po samotnou hru.
R2D2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: u Brna

Re: Call of Duty Modern Warfare 2019 - Chybí složka s confi

Příspěvek od R2D2 »

Cau poslal jsem ti SZ s linkem na stazeni souboru, kdyby to nefungovalo posli mi na tebe email a poslu ti to tam
AMD ryzen 5 5600x / Asus B550-plus / Gskill flareX 16Gb 3600Mhz cl16 / Rx 6700 XT nitro+ / Kingston A2000 m2 1Tb / Asus GT 501
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“