Returnal

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

v tech truhlach neni poznat co v nich je nebo jo? muzou tam byt i consumables atd. Kazdopadne ja nemam ani tak problem se vylevlit, lvl na zbrani ani tolik neresim hlavne potrebuju ten kulomet, ale ja bych potreboval spis toho parazita nebo artefakt co mi prida jeden zivot navic myslim ze resurrection se jmenoval, ale narazil jsem na nej jen jednou a ani uz nevim kde. Vzdycky jsem toho bosse uz skoro mel a oboum na zbyval kousek zivota, jenze byl rychlejsi. Mit jeste jeden zivot tak to dam jak nic. No je to nejtezsi hra jakou jsem kdy hral, bezpochyby :D A jeste na gamepadu jsem extra lopata.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

nezamčený modrý mají asi vždy zbraň, mě se nestalo že bych tam měl něco jinýho, zamknutý a ty který musíš očistit mají i artefakty nebo věci do rychlýho slotu

jinak teda jak jsem se začal dostávat už na konec druhého biomu tak nacházím jiný typy zbraní a hlavně nový typy modifikací a sekundárních útoků a při dalším průchodu je už pak nacházím i u základních zbraní zkraje prvního biomu takže teď je grind prvního biomu zhruba na hodinku, někdy ani to né a jde se do druhýho, včera dvě a půl hodinky než jsem zdechnul a 200% integrity, jenže mě padla zbraň s tak blbou modifikací že se s ní nedalo nic ustřílet a jak jsem pitomec viděl level 10 zbraně tak jsem si myslel jak bude OP a nebyla.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Druhého bosse už jsi sundal? Mám problém se k němu jen dostat...už mě to začíná srát, zbytečně těžká hra... pro lidi jako já co hrajou denně max 2 hoďky večer (stihnu tak 1-2 hry) je asi nerealné to dohrát. Baví mě to projíždět, vystřílet to než se dostanu k tomu bossovi atd. Jenže pokud mě nesundají než se k němu dostanu, tak mě sundá on a... celé to bylo zase zbytečné, zítra můžete zkusit znova :roll: .
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

nezoufej, taky jsem progres zastavil, jsem na tom totiž stejně jako ty, jeden pokus denně protože se k tomu dostanu večer až děcka jdou spát a víc nestihnu, navíc mě teda hra hází docela krutý minibosse i v prvním biomu s útokama který vidím porvé v životě takže třeba ve středu jsem skapal v prvním biomu, zatím 14 hodin odehráno a 9 smrtí, to nejsou hezký čísla, spíš lamovský :lol: . O víkendu tu hru zlomím :twisted:

jinak já obecně hry hraju na težký obtížnosti protože chci aby mě hra dávala výzvu takže jsem zvyklej hodně opakovat a zvyklej dostávat zezačátku kládu.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

hh, já zas všecno jedu na lehkou / normální a jsem spíš příběhový hráč.
Mimochodem mám 25 hodin a 30 smrtí, takže si v klidu :D Co ale nechápu jak někteří mají 20h a jsou u 4. bosse, případně to dohrají celé kolem 30 h. U mě to teda vypadá na delší dobu :-D
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Returnal

Příspěvek od durod »

nekde jsem cetl, ze to dohral s 9 smrti jenom :-D
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

20h 14 smrtí, druhý boss dole, třetí biom vypadá i zní epicky ale dostávám i epický dmg, za mě teda nejlepší zbraň zatím hollowseeker s modifikací wave a retarget, po zabití druhého bosse přijde item který dost mění hratelnost
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Venku je tak hezky dneska, tak jsem se do toho taky pustil :lol: a konečně jsem ho sundal. Ale trvalo mi to 32 h. Tahle hra ve mě vyvolává smíšené pocity kdy místy mám chuť to smazat protože je to kravina, a jindy si zase říkám jak je to super hra :-D
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Třetí boss šel k zemi na první dobrou. Ale předcházel tomu asi hodinový run a štěstí na itemy, měl jsem zdraví na 200%, astronauta, 2 lékárníčky a perk že první dva hity zdraví přidají místo uberou. + sem ještě shlédl těsně před tím na tutorial na YT. Astronaut nakonec ani nebyl potřeba :D
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Joo taky jsem u toho mel naval euforie :D
Tim perkem jsem myslel consumable samozrejme a bylo to poprve co jsem na nej natrefil, a mozna diky tomu ze davam ethery do depozitu na zacatku, k ocisteni malignant itemu je nepouzivam kdyz kolikrat v tech kontejnerech jsou totalni kraviny co za to nestoji
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

Já s nima nesetřím ale do depositu je dávám taky, před každým runem dám challenge na lodi za 5 etheru. Ale gratulace, musím se k němu taky prokousat sakra.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

tak jsem dostal večer klepec ve druhý fázi no, tak snad dnes, doufám že ve třetí fázi nebude něco krutýho, prvního bosse mám na čtvrtý pokus, druhýho na podruhý tak snad ten třetí se na podruhý taky zadaří, ale začínám tu hru dostávat do ruky a čím víc jí umím tím víc mě baví.

mimochodem mě na tý plošině ve druhý fázi naházel ohně na zem a v tom bordelu jsem se asi z větší části upálil sám :sad:, chtěl jsem ho dostat napoprvé do třetí fáze abych věděl co a jak, u druhýho se mě to povedlo

nadruhou stranu se mě povedlo v daily challenge se dostat na 56. místo na světě v žebříčku... většinou jsem byl za první tisícovkou hráčů, jednou jsem byl někde kolem 600. místa. Sedlo mě to tentokrát.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Já včera zkoušel ten challenge poprvé a byl jsem někde kolem 300. Každopadně dneska snad dám dalšího bosse, včera jsem ho už skoro měl a to jsem tam šel jen tak ze srandy naprosto nepřipravenej.

Je fakt že ty jejich útoky se už opakují a je hra je spíš čím dál tím lehčí. Ve čtvrtém biomu pak přijdou ještě další přes které nejde dashovat.

Každopadně taky mě to pořád hodně baví, nejvíc bych to přirovnal asi k Doomu, je to prostě řežba. U každého bossfightu mám tep tak 300 :-D
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

heroik píše: Je fakt že ty jejich útoky se už opakují a je hra je spíš čím dál tím lehčí.
Toto byl omyl. Pátý biom je peklo

// tu píšu skoro sám :lol: Já, Arg a dalších 5 majitelů PS5 v ČR si Returnal jistě skvěle užíváme :mrgreen:
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Hm, tak jsem asi skončil. Včera mi pri zavírání hry zamrzlo celé PS tak, že nešlo nic dělat - musel jsem ho odpojit ze zásuvky a hra mi smazala save. Podle google už tenhle problém mělo více lidí a měl to vyřešit nějaký patch :| Tohle znova fakt hrát nechceš. Byl jsem už v 6. biomu...
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Returnal

Příspěvek od ArgCZ »

si dělaj prdel ne? Jako celej postup fuč jo?
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Přesně tak, jako bych to zapnul poprvé prostě. Naštěstí už to teď není tak těžké, to co mi trvalo 50h jsem dnes projel asi za 3 hodky. Dneska se mi podařilo v jednom cyklu sundat první 3 bosse, ale pořád jsem přišel o vše co se ukládá. Ještě že mě to tak baví jinak bych se na to vysral…
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Returnal

Příspěvek od durod »

Na cloudu savy nebyly?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Returnal

Příspěvek od heroik »

Moc sem to nezkoumal, Na tom co jde najet v systému ps? Tam mi to nabízelo jen aktuální save s tou nově rozehranou hrou. Vypadalo to jakoby se ten save na cloudu ihned přepsal když jsem to spustil po tom co se mi to crashlo. Doma se na to ještě podívám ale pochybuju.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“