Far Cry

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Far Cry

Příspěvek od Dr.Evil »

Tak co? Už jste to někdo hráli? Myslím to oficiální demo. Na obrázcích to vypadá moc pěkně, ale chtěl bych to vidět v pohybu. Taky by mě zajímalo jak by se to hejbalo na mé kaši. A nenašel by se někdo moc hodnej, kdo to má stažený a vypálil by to na cd a poslal poštou. Neotravoval bych, ale já si těch cca 500 MB doma nestáhnu ani kdybych se posra*.
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
djax
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djax »

Myslim ze za 14 dni to vyjde na nejakym Plevelu nebo tak. Prave to hraju a brutalni narez, nejvic mezaujala hra svetla a stinu-dokonale. Inteligence nepratel je ohromujici. Schovate se do krovi a oni vas nevidi, to jeste v zadne gamese nebylo. Me to jede na Medium detaily (pouze u stínů mám Very high) na 2200+, 512 MB Ram, 9600Pro 128MB.

Svět se změnil...vyšel Far Cry... Všechny ostatni 3D hry vyhodte...po chvili u Far Cry vas prestanou bavit, Far Cry nikdy...
Zdenek Teska
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zdenek Teska »

Co se týče toho křoví,asi jsi nehrál Operaci Flashpoint :wink: Jinak na Far Cry se moc těšim.
Phenom2 X3 720/Gigabyte MA770-DS3 rev.1 bios F7 / 2x2GB /Saphire HD4850
DVD RW LG-GSA4082B/WinFast TV 2000 XP/Samsung 160G 7200ot./550W Seasonic
djax
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djax »

Zdenek Teska píše:Co se týče toho křoví,asi jsi nehrál Operaci Flashpoint :wink: Jinak na Far Cry se moc těšim.
Zahrajes Far Cry a Flashpoint poletí do koše, to mi věř. Opakuji je to nářez. Je to naprosto fotorealiscký, vše lepší než ve Flashpointu.
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Krev?

Příspěvek od Dr.Evil »

A jak je to s krví? Cáká na vššchny strany? Zůstávaj líčance na zdech, stromech?Sou na nepřárelích vidět díry po zásazích?
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
Zdenek Teska
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zdenek Teska »

djax píše:
Zdenek Teska píše:Co se týče toho křoví,asi jsi nehrál Operaci Flashpoint :wink: Jinak na Far Cry se moc těšim.
Zahrajes Far Cry a Flashpoint poletí do koše, to mi věř. Opakuji je to nářez. Je to naprosto fotorealiscký, vše lepší než ve Flashpointu.
V to taky doufám :) Jinak Flashpoint je asi trochu o něčem jiném.Jo a ještě mě napadlo že v křoví se dalo schovávat i v IGI 2 :roll:

Jinak dotaz na tu krev je hustej - líčance na zdech :-D sado maso :twisted:
Phenom2 X3 720/Gigabyte MA770-DS3 rev.1 bios F7 / 2x2GB /Saphire HD4850
DVD RW LG-GSA4082B/WinFast TV 2000 XP/Samsung 160G 7200ot./550W Seasonic
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Prave to sosám, takže jsem na to dost zvědavej. Screeny vypadaj fakt hoodne dobre. Nevite kdy to ma byt hotovy ?? Nebo k tomu maj taky pristup "When it is done... " ?? :-)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

djax
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djax »

Má to vyjít asi 31. března. Cákance krve zůstavají všude, díry v nepřátelích taky. Pokud umře na šikmé ploše nebo na nerovnám terénu či schodech, tak se sesouvá dolů (inverzní kinematika). Třeba ruku má položenou o schod výš a podobně. Pokud střílíte do mrtvoly, tak se hýbe...střelíte do ruky, ta se posune o kus dál a tak je to s celým tělem. Nepřátele na molu třeba sestřílíte do vody, kde plave. Střílíte-li do něho ve vodě, také se pohybuje a krev se pomalu mísí s vodou a padá dolů.

Líbilo se mi, že jsem se setkal s nepřítelem v džungli, oba jsme skočili za velký strom se schovat (reakce jako člověk). Pak jsme oba opatrně vykukovali, snažíce se jeden druhého trefit :-).

Klidně se ptejte dál, ta hra má tolik vychytávek, že se vám ani nesnilo.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

No uz to tu temer mam, takze jsem fakt zvedavej..... Doufam, ze HW narocnost bude rozumna. Aby si to nezahralo jen par vyvolenych :D
FAR cry beží na HAVOC engine??
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

djax
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djax »

Sentenced píše:No uz to tu temer mam, takze jsem fakt zvedavej..... Doufam, ze HW narocnost bude rozumna. Aby si to nezahralo jen par vyvolenych :D
FAR cry beží na HAVOC engine??
Bezi na CryTech engine. Koukam na tvou sestavu a v pohode to rozjedes na 1024*768*32 na Very High se zaplym vyhlazovanim. Napis pak, kolik mas FPS (ve hre dej ~ pro konzoli a napis \r_displayinfo 1). Jsem na to zvedavej. Pak zvedej rozliseni a pis si FPS a dej nam vedet.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Jo FRAPS vice mene nevypinam :oops: takze vam dam vedet jak to jede v defaultu a jak na pretocenym PC.... Pevne doufam, ze to 1280x960 na high details pojede.
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Tak to by mě mohlo na nějakou dobu zabavit, teď sem viděl na tiscali screen jak se ta krev misí s vodou-pěkné. Ještě by tam mohli hodit žraloky do vody co by ty lidi cupovaly :twisted: Už dlouho trpím akutním nedostatkem krveprolití, nemůžu si pomoct ale každá nová hra je na tom s krví čím dál tím hůř. Chápu že v zájmu co nejvyšší prodejnosti jí tam nechcou dávat moc, ale od čeho je sakra rodičovskej zámek? Doufám že se v Raven softu rozhodnou udělat SOF3, i když dvojku sem nikdy nedohrál, tak mi stačí tak hodinu denně instant action a sem v pohodě. Mimochodem - končetiny ustřelovat či jinak oddělovat nejdou? A jak sou znázorněny na paňácích učinky exploze?Mám strach že co do brutality nebudu spokojenej ani u HL2 a D3 i když jak v tý alfě D3 ochutnává v koupelně na zemi toho tlusťocha se mě moc libilo. To sem odbočil, sorry, Taky sem na zvědavej na zpracování zbraní (vzhled, zvuk a učínost). Tak ať už to má nějakej časopis na příloze (vsadím se, že stejně ten instalační soubor Far Cry co dají na přílohu bude mit nějakou chybu a já vyhodím cirka 200 za nic :sad: )
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
djax
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djax »

Postavy jsou skvěle vymodelované, končetiny ustřelovat nelze :-(. Akorát díra v těle+čevený flek. Když do někoho střelíte, tak krev kolem něho "prskne", nádhera, ohodí to zeď a zem a tak... Ale jde střílet do mrtvoly a ta se reálně hýbe... Takže nepotkáte dvě stejně ležící mrtvoly. Těla mají zásahové zóny, střela do hlavy a konec. Tak 50x lepší než SOF.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Tak jsem to včera stáhnul a dohrál.
S Omegama 3.9 mi nefungoval FSAA- máte s tím někdo zkušenosti?
Zkoušel jsem ho zapnout ve WIN a pak jsem ho zkoušel zapnout i ve hře a pořád nic. Zkoušel jsem i různé varianty a nic.
Jinak u všech her mi FSAA samozřejmě funguje.

To demo mi běhalo na 1280x1024 + high detaily na všechno, kromě prvních dvou položek ohledně textur - ty byly na medium.

Jinak krvavosti SOF2 to rozhodně nedosahuje. Taky bych uvítal možnost ustřelování končetin apod.
To bylo v SOF2 na svou dobu hodně vychytané. Např. člověk třelil nepřítele mezi oči a ze zadu hlavy mu vytekl mozek na zem.
(No v televizi nebo ve filmu se mi z tohodle dělá špatně, ale v PC hrách to beru dobré zpestření)

Taky mě mrzí, že přes křoví nebo i třeba přes obyčejné kytky nelze nepřítele zabít. Kulky se prostě obrážejí od kytek. Bylo by super, kdyby se dalo např. pokosit prales assault puškou. Kytky by se lámaly apod. - to bych chtěl ale asi už moc.

Jo jinak ty ryby v moři jde taky "lovit" puškou nebo pistolí :-D

Takže závěrem. Demo bylo super, hlavně prales, inteligence nepřátel...grafika celkově. Kam se hrabe třeba Chrome.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Hamman
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: PG Cyber Café

Příspěvek od Hamman »

Uz jsem to stahnul a je to dost dobry - doufam ze plna vyjde brzo :)
MB ASUS P4PEX/LAN,CPU Celeron :X 2600,RAM 1024MB Kingston DDR333,VGA MSI GeForceFX 5900SP ,Zvukovka SB Live! 5.1,HDD WD800JB 80gb 8mb + WD800BB 80gb 2mb + WD400EB 40gb 2mb + Maxtor6Y080 80gb 8mb + WDCaviar36400 6gb,Mechaniky LG GSA-4160B,ASUS CRW-4012A,CASE Logic Q3 300W,Monitor 19" LG Flatron L1915S
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Tak jsem to konečne taky otestoval a vypadá to hodne dobre (aspon grafika :) ) AI je sice slabší, ale co se dá delat.... Jinak líp vypadající FPS, jsem asi nevidel.... Tak dlouho se čeká na HL2 a D3, až vyjde Far Cry :D
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Roxyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roxyman »

Docela vám závidím....s mým šrotem si můžu maximálně prohlížet screenshoty :(

Nezbývá než šetřit na nový železo....
CPU AMD PHENOM II X4 955 Black Edition ::: ASRock 970M PRO3 - AMD 970 ::: RAM HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 2400 CL11 ::: VGA XFX Radeon RX 560 4GB Core Edition True OC Single Fan ::: SSD OCZ Agility 3 Series 120GB ::: HDD Samsung SpinPoint F1, HD103UJ, SATA II, 32MB - 1TB ::: CASE: CHIEFTEC
roxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roxik »

djax píše:Postavy jsou skvěle vymodelované, končetiny ustřelovat nelze :-(. Akorát díra v těle+čevený flek. Když do někoho střelíte, tak krev kolem něho "prskne", nádhera, ohodí to zeď a zem a tak... Ale jde střílet do mrtvoly a ta se reálně hýbe... Takže nepotkáte dvě stejně ležící mrtvoly. Těla mají zásahové zóny, střela do hlavy a konec. Tak 50x lepší než SOF.
OT: by zajimalo, jaxe mrtvola realne hybe :twisted:
jinak ta hra vypada velmi dobre, tesim se na az vyjde, bude to maso
oldskool pc - xbox - xbox360
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Tak jsem zprovoznil FSAA pod OpenGL ale pod Direct 3D mi FSAA v téhle hře zatím nefunguje. Možná proto, že používám starší ovladače.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
roxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roxik »

Butch píše:Tak jsem zprovoznil FSAA pod OpenGL ale pod Direct 3D mi FSAA v téhle hře zatím nefunguje. Možná proto, že používám starší ovladače.
ja mam DNA 1.9.3.10a a FSAA mi nejde v D3D, openGL mi nejede vubec,ale abych kvuli demu instaloval jiny ovladace :x
v 1024x786 na high to jelo pekne - byl jsem spokojen
myslim si, ze do vydani final jeste nejaky cas zbyva a engine jeste (snad) trochu doladi, do te doby vyjdou zase dalsi ovladace.. proc ted blaznit, jede to? jede to :roll:
oldskool pc - xbox - xbox360
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“