Mafia

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

co hovorite na tuto hru?

nic lepsie som nehral
108
24%
super!
251
55%
pohodka
58
13%
priemer
14
3%
nuda
6
1%
otrasne
12
3%
co to je mafia?!
9
2%
 
Celkem hlasů: 458
g-m.name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2003
Kontaktovat uživatele:

Mafia

Příspěvek od g-m.name »

ahoj!
vsimol som si, ze tu nie je venovany samostatny thread tejto hre. ja osobne teda k tym klasickym hracom vobec nepatrim, ale toto bolo nieco, co ma fakt chytilo a neodlepil som sa od toho az kym som to nepresiel. tak teda ze ake su vase nazory, pocity, dojmy a tak... :)
Kosta
Nováček
Nováček
Registrován: 08. led 2004
Bydliště: Praha 8

Příspěvek od Kosta »

Jo MAFIE je super hra a taky me moc chytila, ale jako nejlepsi hru bych ji asi nedaval!
g-m.name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-m.name »

ved ja som tiez nehlasoval za naj... :wink:
Luke
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke »

Hlasuji pro otřesné, podle mě to je nuda na entou :roll:, At žije FLAME :)
The Kingdom Of Khandaras Has Fallen Into Chaos
Necromancer - From the steamy recesses of the southern swamps comes a figure cloaked in mystery...
g-m.name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-m.name »

Luke píše:Hlasuji pro otřesné, podle mě to je nuda na entou :roll:, At žije FLAME :)
som sklamany a otraseny... :crazy: ...snad to prezijem. :P
jasne, kazdy ma svoj nazor.
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Mafie byla podle me vyborna hra se skvelou hratelností.... Pravda, s trochu pomalejsim enginem, ale nebylo to nic hroznyho...
Byla to taky snad prvni hra, u ktery se mi libil českej dabing. Petr Rychlý se celkem predvedl :)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Luke
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke »

g-m píše:
Luke píše:Hlasuji pro otřesné, podle mě to je nuda na entou :roll:, At žije FLAME :)
som sklamany a otraseny... :crazy: ...snad to prezijem. :P
jasne, kazdy ma svoj nazor.
Budeš muset, ale ta hra je fakt shit**ní. Hledal jsem alespon něco, co by mohlo být "trochu přijatelný", ale ne, NELZE :)
The Kingdom Of Khandaras Has Fallen Into Chaos
Necromancer - From the steamy recesses of the southern swamps comes a figure cloaked in mystery...
Gamesnik2003
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2003
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gamesnik2003 »

Jo Mafie super super gamesa a uz se tesim na 2 8) :roll:
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

mafia je skvela a ma super pribeh.. a ten zacatek.. no mlask! :) ale este vic se mi asi libil Max2.. je to krapet jinej zanr, ale chyt me este vic..
ASUS F3T
Miriablo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Bordelová lhota u PC

MUH!

Příspěvek od Miriablo »

Gamesnik2003 píše:Jo Mafie super super gamesa a uz se tesim na 2 8) :roll:
V dohledné době tě asi budu muset zklamat ale podle oficiálních informací přímo z Ilusionu 2ka nebude. Ve fázích vývoje je pouze datadisk. Bližší info zatím není.
AMD XP2000+@2200+, FalconRockII. + CoolerMaster 4BLUE LED, MSI KT4VL, ATI R9700 275/270@375/325+Arctic Cooler VGA(hi), 1x512MBRAM Brand2,5(333), DVD Asus, CD Toshiba, Case CCC P4(Tuninque uder constructión), SBLive!, 300W, XPSP1, MS desktop elite. --omega drivers (cat.4.3) & Riva new year edition--
Miriablo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Bordelová lhota u PC

MUH!

Příspěvek od Miriablo »

Luke píše:Hlasuji pro otřesné, podle mě to je nuda na entou :roll:, At žije FLAME :)
Rád bych ti něco řekl ale musím akceptovat právo na vlastní názor :wink:
AMD XP2000+@2200+, FalconRockII. + CoolerMaster 4BLUE LED, MSI KT4VL, ATI R9700 275/270@375/325+Arctic Cooler VGA(hi), 1x512MBRAM Brand2,5(333), DVD Asus, CD Toshiba, Case CCC P4(Tuninque uder constructión), SBLive!, 300W, XPSP1, MS desktop elite. --omega drivers (cat.4.3) & Riva new year edition--
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Hlasuju pro "pohodka". MAFIE je rozhodně dobrá hra, nejspíš nejlepší česká. Jedinej problém je, že se dá hrát jen jednou :sad:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Miriablo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2004
Bydliště: Bordelová lhota u PC

Příspěvek od Miriablo »

zombie píše:Hlasuju pro "pohodka". MAFIE je rozhodně dobrá hra, nejspíš nejlepší česká. Jedinej problém je, že se dá hrát jen jednou :sad:
S odstupem času jde hrát hodně her znovu. Mafii už mám dojetou 3x :)
AMD XP2000+@2200+, FalconRockII. + CoolerMaster 4BLUE LED, MSI KT4VL, ATI R9700 275/270@375/325+Arctic Cooler VGA(hi), 1x512MBRAM Brand2,5(333), DVD Asus, CD Toshiba, Case CCC P4(Tuninque uder constructión), SBLive!, 300W, XPSP1, MS desktop elite. --omega drivers (cat.4.3) & Riva new year edition--
Tornquist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tornquist »

MAFII mam ve svym osobnim TOP 10. Krasna hra, ktera pusobi i na emoce, coz u her neni zvykem... Dohral jsem ji jednim dechem.
Luke
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke »

NO COMMENT :wink:
The Kingdom Of Khandaras Has Fallen Into Chaos
Necromancer - From the steamy recesses of the southern swamps comes a figure cloaked in mystery...
g-m.name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-m.name »

no ja som sa pokusal hrat mafiu znovu, ale uz to nie je ono. :( hold, prvy dojem je prvy dojem. skoda, ze ta dvojka asi nebude. :? mimochodom, co si myslite o extremnej jazde? podla mna to tam vobec nemalo byt, jednoducho je to nieco, co tam nepatri. ale zas ako som videl u znamych, mnohych to chitilo podstatne viac ako norm. hra. :)
g-m.name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-m.name »

Tornquist píše:MAFII mam ve svym osobnim TOP 10. Krasna hra, ktera pusobi i na emoce, coz u her neni zvykem... Dohral jsem ji jednim dechem.
neda sa nesuhlasit... :thumbsup:
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Mě nějak zvlášť nenadchla.
Chvíli mě to bavilo, to určitě. Časem mi ale připadalo město malé a stereotypní.

Mnohem víc jsem se bavil u GTA3, GTA Vice City
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Patrice
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2003
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Patrice »

mě se líbily hlavně určité části (např.:farma a loď )ale jinak ta hra, jak je napsáno v hlasování je ,,pohodka"
g-m.name
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-m.name »

moje dve naj misie boli fairplay (konecne som si zajazdil na poriadnom zihadle :) ) a bastard se stestim... a este vyhodny obchod, ci tak nejak sa to volalo.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“