Spellcross - Poslední bitva

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Phoenixx
Nováček
Nováček
Registrován: 01. led 2007

Příspěvek od Phoenixx »

Hele mohli byste mi pls taky poslat ten dobry profil? Nejak sem to sice rozhybal ale beha mi to desne pomalu a laguje zvuk.

ellessar@centrum.cz
rip
Nováček
Nováček
Registrován: 20. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rip »

Zdravim, pokud to tu jeste zije rad bych poprosil o tentyz profil.

Pred d-fend jsem hru rozjel v pohode, ale i bez nej ale v haji byla grafika viz vyse popsany problem. Po nacteni v d-fendu po me chce cd, i kdyz ji mam osetrenou patchem 1.06. NEED the profil :oops:
yonathan(at)centrum.cz
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

sem měl ten profil,ale formatoval jsem disk a zapomněl jsem si tohle zálohovat.taky bych moc rád ten profil
FuFu
Nováček
Nováček
Registrován: 08. črc 2008
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FuFu »

Zdravím,
..nakonec jsem rozjel spellcross se správnými barvičkami pomocí D-Fend 2, nic jiného mi nešlo. Nejdou mi videa plus ještě pár dalších neduhů.. -pokud máte někdo nastavení se kterým vám to jde, pošlete prosím na K1imiS@seznam.cz
Díky
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

Tak to jsi na tom lépe než já. Ja to nerozjel vubec, ani v tom dfendu neumim:-( . Kdybys byl tak hodnej, tak sem hod to nastaveni.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

shodou okolností taky uvažuju o týhle hře, kdysi jsem si to užil. když vidím jaký jsou s tím problémy tak asi konečně zprovoznim to P3 co se mi tady válí pod stolem
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Jája
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Jája »

Mě tahle hra běží celkem normálně - sestava co mám v podpisu s win XP sp2.
Jediny co nefunguje je hudba z CD a tak i když je navolená přehrává to jen midi.
Když sem měl GF8800GT tak hra nešla spustit, na HD2600XT to jelo a ted na HD4850 taky OK.
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
FuFu
Nováček
Nováček
Registrován: 08. črc 2008
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FuFu »

Dex_Holland ~> Když jsem to spouštěl přes D-Fend, sice byli správné barvy ale chtělo Cd, i když jsem to měl patchnuté - to bude asi také tvůj problém.
Zkus v D-Fend ~> Mounting ~>
M. type ~> CD-ROM
Select drive..~> tam mám adresář kde mám nainstalovanou hru (C:\CAULDRON\SPELCROS)
M. drive letter tam mám F (Udělal jsem image, a přes něj to spouštím, ale jde to i přes CD, to jsem tam měl E).
Možná je také potřeba pak v adresáři se hrou SPELCROS soubor cd, změnit písmeno aby souhlasilo s mechanikou ze které to spouštíš, stačí otevřít třeba v pozn. bloku.

Zkoušel jsem všechno možné a zatím se dostal sem, nevím jestli to není ještě v něčem jiném, už jsem se v tom trošku ztratil, zkus a uvidíš.
Jinak na bestoldgames.net je návod na D-fend, co jaká záložka znamená, třeba ti to pomůže vše nastavit tak, aby byl SpellCross hratelný.

Je to skvělá gamesa, již jsem ji hrál pod XP, a šla normálně bez DOS-boxu, nejspíš je na obtíž současný hardware.. Asi si budu musit vypůjčit starší PC =)
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

Dik moc, nemam to cd u sebe ale hned jak bude možno tak zkusim.
Starši pc s win 98 mam,ale nemam pro nej monitor a je to jaksi nepraktické kvuli jedné hře přehazovat. Doufam, že to povali.
FuFu
Nováček
Nováček
Registrován: 08. črc 2008
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FuFu »

Mno tak jsem dohrál první misy přes D-Fend (v2), nešla videa, informace o jednotkách a po skončení to chtělo CD, tak tudy cesta nejspíš také nevede. Ale některým do přes D-Fend šlo, tak to možná bude zkoušet..
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

Určitě to jde. Psal mi jeden uživatel a posilal i konfiguraci na email, jak to rozjel, ale jsem o data přišel a tak nevím jak to bylo už...

//Uživatel cyberdeath byl tak hodný a poslal mi na mail config dfendu pro spellcross, takže mu velké díky.... Ja nemam cd u sebe, tak to nemůžu ihned vyzkoušet.

link
http://leteckaposta.cz/786864295
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

Tak sem ho rozjel přes Dox-Box a užívám si tuhle super hru znova... 8-)

http://speedygt.ic.cz/blog/jak-rozjet-s ... -pod-winxp
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Maranov »

bacha na mody s tím Rapidem ;-)
Btw, mě to s patchem pod winXP jede v pohodě. Teď (na Vistax64) ho spouštím přes Virtual PC a no problemo.

Skvělá hra, řekl bych nedoceněná.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

No mě se právě do toho Virtual PC moc nechtělo. Sice mám doma v šufleti starý origo Win98 který sem i zkoušel do Virtuala narvat, ale nepovedlo se. Tak jsem zkusil variantu přes Dos-box a jde to skvěle. Poladil jsem si autoexec, takže jakmile zapnu Dos-box, spustí se i Spellcross. To je super.
Teď dělám konec první oblasti a baví mě to přesně tak jako před těmi... x lety :) .
Mám 9 jednotek = 1 hummer, 2 minomety a zbytek komanda :)
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Shack
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2004
Bydliště: Žilina

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Shack »

Ocakavam ze Cauldron oznami Spellcross 2 na PC,xbox360 a PS3. Uz by sa patrilo po tych srackach co v poslednej dobe robia na objednavku. Mozno by stacilo len vydat reediciu :-)
XBOX360
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Krteq »

Právě jsem uronil slzu nostalgie... Vynikající hra, kdysi jsem ji skoro dohrál.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od zombux »

Krteq píše:Právě jsem uronil slzu nostalgie... Vynikající hra, kdysi jsem ji skoro dohrál.
já to prošel! mám to někde zapadnutý v šuplíku, jen to najít. na netu se dá stáhnout (nevímjaklegálně) anglická verze, ale to není ono, ten dabing byl vynikající! zatím jsem našel jen krabici od originálky :mrgreen:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

zombux píše:...
Pod mym linkem byla ... jedna .... cz verze psst :lol:

Já sem to tehdy tak hodně hrál, až se mi podařilo poškrábat CD. Naštěstí jsem si udělal včas záložní kopii, tak cajk.

Teď už jsem v druhý oblasti, už mám Piranhy, tak už to de. Jinak 2 minomety, 1 hummer a zbytek jako vždy komanda. Vy co to budete hrát znova - nezapomeňte na zabarikádované komando na první mapě. Není to fake, fakt tam je 8-)
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Maranov »

Zabarikádované komando?

Občas se mi při hře stalo, že jsem potkal nějaké jednotky co se ke mně záhadně přidaly a byly nějak zvláštně označené. Když jsem to zkoušel hrát napodruhé, už tam nebyly - nějaký Easter Egg asi...

Samé komanda? Suxxx! Rangeři na přepady pěchoty a průzkum jsou povinnost.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

Maranov píše:...
Já si armádku vždycky někam zakempim a hummerem si je lákam. V pozdější fázi už to pak dělám UDESama, vč ničení. Rangeři sou naprd na těžký, tam na komanda nikdo nemá.

Áno, sou tam komanda, za plotem z kůlů. Rozstřílet je kapitánem alexandrem je docela mazec. Tohle komando s tebou zůstane, není to jednotka pro misi a má tuším už od základu 4 nebo 5 hvězd.
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“