Spellcross - Poslední bitva

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

Ták tady je ten manuál, udělal sem Vám pédéefko. Je to teda focený foťákem, scaner už delší dobu stávkuje. Všechno jde v pohodě přečíst, snad jen jedna stránka je kousek drobet mázlá, ale přečíst se to dá ok. Tak ať slouží. :wink:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/143921371/Spellcross-manual.rar
pass: speedygt
3,9MB
Pokud byste chtěli tabulky jednotek, ty najdete na netu, ale pokud to hrajete poprvý, rozhodně bych je nehledal, pak nebudete překvapeni co potkáte :)
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Krteq »

Tisíceré díky :worship:
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Maranov »

K těm plamenometčíkům - odemknou se po prozkoumání nemrtvých.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od zombux »

Maranov píše:K těm plamenometčíkům - odemknou se po prozkoumání nemrtvých.
doporučuju neútočit hned na to divný zelený území, ale prvně se trochu bránit, s trochou štěstí zaútočí taky pár nemrtvých a pak budete připravení na tu zelenou mapu, tam je jich jako much a plamenomety se hodí
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od HentaiRush »

Ach, Spellcross.. :) Vánoce 1998 jsem dostal tu hru, a hrál ji další rok.. :) Ještě malej parchant.. :) Ráno do školy, v poledne ze školy ke Spellcrossu a pak večer spát.. :) Jojo.. :)

Někde mám originál, ale ten asi už nenajdu... Lze někde sehnat? Něják jsem to tu projel celý a něják nic nenašel.. :)

Bojím se, že když začnu hrát Spellcross tak už fakt neodmaturuju. :)
Wannabe dickface... :]
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

zombux píše:...
Tu zelenou sem poprvé dal armádou ze 3 piraně, 2 minometčíků, 5 komand a 2 plamenometciku. Hummera a pomocné lamerské jednotky nepočítám.
Podruhé když jsem tam zaútočil vylepšíl sem si hummer na 6*, komanda a plamenomety všechny na 7*, jedno kom. dokonce už je na 9*. Piranhe tusim na 6*.
Super hra, baví mě to jako před lety nice :)

No vidite, plamenomety se zkoumaj z nemrtvejch... Mimochodem nemrtvý nejsou jenom na tý zelený, ale i nad tou úzkou prostředku přesně nad ní. Tam mi taky přišli, v menší míře takže nebyl problém je prozkoumat už tam.

Jinak vím, že při minulym hrani jsem ty nemrtvý udělal i bez plamenometů (samozřejmě bez ztráty jednotky), tehdy jsem na výzkum ze začátku hry...s*al :oops:

=> HentaiRush - mrkni na link v mym podpisu...pssst ;-). A odmaturuješ. Já si v březnu před maturou koupil grafku abych moh pařit a pak pohoda :lol:

Obrázek

//Edit => HentaiRush - no zabíjačka by to byla super. Zvlášť u předmětů ze kterejch jsem nematuroval, ale ostatní ze třídy jo. Nematuranti měli volno, tak sme hráli Atomic Bombermana. Škoda že sme si nevzpoměli na Spella
Naposledy upravil(a) SpeedyGT dne úte 9. zář 2008, 22:58, celkem upraveno 2 x.
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od HentaiRush »

Bych potřeboval nějákej malej subnotebook do školy.. :) Spellcross by byla ideální zabíječka školy.. :)
Wannabe dickface... :]
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od zombux »

SpeedyGT, zabiju tě :mrgreen: místo toho abych dopisoval články pro PCT, tak pařím Spellcross. jako za starých dobrých časů na gymplu :mrgreen:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od HentaiRush »

zombux píše:SpeedyGT, zabiju tě :mrgreen: místo toho abych dopisoval články pro PCT, tak pařím Spellcross. jako za starých dobrých časů na gymplu :mrgreen:
Přesně z tohohle důvodu nebudu instalovat... A prej že odmaturuju... xD
Wannabe dickface... :]
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od zombux »

HentaiRush píše:
zombux píše:SpeedyGT, zabiju tě :mrgreen: místo toho abych dopisoval články pro PCT, tak pařím Spellcross. jako za starých dobrých časů na gymplu :mrgreen:
Přesně z tohohle důvodu nebudu instalovat... A prej že odmaturuju... xD
hele zas to nemusíš moc hrotit, já si tejden před maturou objednal Baldur's Gate, a jako na čerta to přišlo druhej den svatáku. a odmaturoval jsem v pohodě
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od HentaiRush »

zombux píše: hele zas to nemusíš moc hrotit, já si tejden před maturou objednal Baldur's Gate, a jako na čerta to přišlo druhej den svatáku. a odmaturoval jsem v pohodě
Však ty, ale já se znám.. :D
Wannabe dickface... :]
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Krteq »

zombux píše:SpeedyGT, zabiju tě :mrgreen: místo toho abych dopisoval články pro PCT, tak pařím Spellcross. jako za starých dobrých časů na gymplu :mrgreen:
:D Až na to psaní článků jsem dopadl úplně stejně. Jestli to takhle půjde dál, tak potěš...
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

No dneska sem se na spella moc nedostal. musel sem neco natirat venku...pak prijeli postaci s noutem a je do noci vymalovano. herfgot musim si ho tam taky dat :-D
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od Maranov »

Ne... nesmím... ne... nepouštěj to! :-D :-D
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od CyberDeath »

spellcross jde objednat tady http://www.excal.cz/ za 30,- + posta :-) ja ho tam taky objednaval pred rokem :-)
EDIT : Ovsem tet se divam ze je tam napsane min objednavka za 200,- :-( kdyz sem objednaval ja tak to tam jeste nebyo :-D
Naposledy upravil(a) CyberDeath dne sob 13. zář 2008, 11:28, celkem upraveno 1 x.
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
HentaiRush
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2007
Bydliště: Téměř Praha

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od HentaiRush »

CyberDeath píše:spellcross jde objednat tady http://www.excal.cz/ za 30,- + posta :-) ja ho tam taky objednaval pred rokem :-)
A dosud nepřišel, že.. :oops:
Wannabe dickface... :]
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od CyberDeath »

prisel je to Original Lis co byl pro Exculiber v 99tem (CD v barevne papirove posetce co se se dvala k casopisu) + tvrdy papriovy prebal toho vydani exculiberu a vevnitr velky A4 papirovy manual o 4rech stranach :-)
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od zombux »

muhaha, jsem ve třetí oblasti. hurá do pouště :mrgreen: škoda že zatím nemám pořádně čím
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od SpeedyGT »

Hlavně nekupuj STRV, jsou uplně naprd. Koupil bych nějaký ten TAM, páč už je to tank, takže až budeš upgradovat, můžeš právě z toho TAMa (například na M1 Abrams apod). Z Piranhy to nejde, to je transporter. Ten maximálně na laser, nic vic. :wink:
Já teď nehraju, nemam cas, ale snad kdyz to hodim na notes, tak se k tomu dostanu.
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Spellcross - Poslední bitva...Pojďte zavzpomínat

Příspěvek od zombux »

pozdě :mrgreen: ale na tom nesejde, lepší upgradovat z STRV na vyšším levelu než kupovat pořádnej tank na prvním. tyhle pouštní levely půjdou rychle, nesnáším to. pamatuju si že armádu jsem pořádně namakal až v tý další oblasti (tuším alpy), tam je obrana na denním pořádku
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“